Dowiesz się:

Jak uniknąć efektu jojo?

Od czego zacząć odchudzanie?

Co jeść, żeby schudnąć?


Moją misją jest sprawić by każda kobieta, która na mnie trafi poczuła się świetnie w swoim ciele i życiu - bez względu na rozmiar ubrania, który aktualnie nosi :)

Kilka opinii o autorze:

Ela

Magda,
Bardzo Ci dziękuję za wspólną drogę, ale przede wszystkim bardzo Ci dziękuję za to, że dzięki naszym sesjom, po wielu latach, udało mi się spełnić moje największe jedzeniowe marzenie. Kiedy moje kompulsywne jedzenie dawało mi już naprawdę w kość marzyłam o tym, żeby móc jak inni po prostu wiedzieć kiedy jestem głodna. Żeby jedzenie było tylko jedzeniem, a nie żeby całe moje życie było mu podporządkowane. Pierwszy raz w moim życiu, odkąd pamiętam JEDZENIE JEST TYLKO JEDZENIEM. A ja mogę zająć się tym co naprawdę ważne SMAKOWANIEM ŻYCIA, nie jedzenia, w którym jest energia i ochota na każdy kolejny dzień, a jedzenie jest paliwem, jest dodatkiem, jest elementem tu i teraz. Tylko i aż.

Jeśli Ty też szukasz swojego, własnego sposobu na swój kłopot z jedzeniem POLECAM sesje z Magdą.

Magda jest absolutnie profesjonalna, wspierająca, celnie adresuje pytania, no i przede wszystkim SKUTECZNA.

Aneta

Polecam współpracę z Magdą. Po raz pierwszy podchodząc do odchudzania nie zmieniałam swojego żywienia o 180 stopni. Zaczęłam świadomie zastanawiać się nad tym co jem i dlaczego. Narzędzia proponowane przez Magdą wprowadziły w moim odżywianiu pewien układ dot. tego jak jem i kiedy. Sesję prowadzone były w luźnej atmosferze, wiedza oraz kompetencje Magdy sprawiały, że sesje były prowadzone na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam jako Coacha, dla kobiet, które chcą świadomie się odżywiać i przestać się katować wyrzutami sumienia, że zjadłam coś niezdrowego, słodkiego. Dużo trafnych i potrzebnych pytań, zaangażowanie oraz słuchanie drugiej strony to mocne strony Magdy.

Dagmara

Kilka bezskutecznych diet na koncie, efekt „jojo” i takie powszechnie znane zjawiska, to była moja codzienność do momentu spotkania Magdy, dzięki niej zmieniłam myślenie na temat jedzenia i jego jakość i ilości. A co ciekawe nie chodzę wcale głodna, ani nie rzucam się na każdy zobaczony w sklepie słodki batonik. Dziękuję Magda za Twoją wiedzę i mnóstwo pozytywnej energii.