Zaczynamy za

dni
godzin
minut
sekund

Chcesz

poczuć spokój ducha? Wsparcie i wewnętrzną moc?

Chcesz

łatwiej i spokojniej znosić trudne sytuacje i nieoczekiwane zdarzenia? Szybciej wracać do równowagi?

Chcesz

zadbać o siebie, o swoje emocje i swoje potrzeby? Być dla siebie kimś ważnym?

Masz dość

napięcia powstającego, gdy próbujesz za wszelką cenę stłumić emocje i reagować spokojnie? I złych uczuć wobec siebie, kiedy Ci się to nie udaje?

Nie chcesz

dłużej myśleć, że sobie nie radzisz? Przeżuwać wciąż na nowo trudnych emocji, roztrząsać wstydliwych sytuacji z przeszłości w bezsenne noce, zamartwiać się rzeczami, które nigdy się nie wydarzą?

Masz dość

poczucia bycia w potrzasku, przytłoczenia, bezsilności?

Chcesz by wreszcie ktoś Cię wysłuchał, pocieszył i po prostu życzliwie był przy Tobie, by wspierać Cię w trudnościach i cieszyć Twoimi radościami?

Ty właśnie możesz być dla siebie kimś takim!

Przyjacielem,
 który zawsze będzie przy Tobie,
wysłucha,
doceni,
pomoże odzyskać perspektywę.

Jak to zrobić?

Weź udział w warsztatach i zacznij już dziś traktować się z życzliwością i łagodnością.

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (260zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe

Kup teraz (460zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe
3 sesje indywidualne

Kup teraz (1.150zł)

Dlaczego warto?

Po kilku dniach

Już po kilku dniach regularnych ćwiczeń zauważysz, że coraz łatwiej Ci zauważać kiedy coś dopiero zaczyna wyprowadzać Cię z równowagi, zanim jeszcze emocje wezmą górę.

Po 2-3 tygodniach

Po 2-3 tygodniach regularnych ćwiczeń zauważysz, że masz więcej czasu na reagowanie tak, jak chcesz, a nie pod wpływem impulsu. Twoje poczucie wpływu na rzeczywistość i zaufanie do siebie zacznie wzrastać.

Po miesiącu

Po miesiącu regularnych ćwiczeń zauważysz, że mniej rzeczy Cię irytuje, a w głowie masz więcej luzu. Zaczniesz też odczuwać więcej chęci do działania dzięki temu, że samodzielnie będziesz dawać sobie komfort psychiczny w nowych i zaskakujących sytuacjach.

Jesteś jedyną osobą, z którą na pewno, na mur, na 100%, spędzisz całe swoje życie. 

Bądź dla siebie przyjacielem, a zyskasz przyjaciela na całe życie.

Cześć! Nazywam się Magda Kozioł i jestem panią od sensu.

W szkole uczą nas matematyki i geografii, ale nikt nie powiedział nam jak żyć, by to życie miało znaczenie i sens. Musimy to odkrywać sami, każdy na własną rękę.

Od 10 lat zawodowo wspieram innych - indywidualnie i w grupie na sali szkoleniowej. Setki rozmów z moimi klientami utwierdziły mnie w przekonaniu, że kiedy brakuje poczucia sensu, reszta składników życia nie smakuje.

Zabawne jest to poczucie sensu. Można by pomyśleć, że rodzi się z odpowiedzi na pytanie „po co tu jestem?”, ale tak naprawdę jego fundamentem jest to, w jak dobrych relacjach jestem z samym sobą - na ile siebie wspieram, na ile potrafię siebie pocieszyć i uspokoić, na ile siebie lubię

Mam to szczęście gromadzić wokół siebie ludzi, którzy lubią siebie i dbają o swój komfort psychiczny. Ale nie jest to powszechne. Przekonałam się o tym, gdy zapytałam ponad 120 osób o to, jakiego wsparcia w kłopotach potrzebują od przyjaciela i jakie dają sobie sami. O przyjacielu opowiedzieli mi wszyscy. O wsparciu siebie - zaledwie kilka (!!!) osób.

Zdecydowałam, że chcę z tym coś zrobić. Wiem jak i chcę się tym podzielić z jak największą liczbą osób. Ten cykl warsztatów jest moim zaproszeniem dla Ciebie do podróży w kierunku lubienia siebie. Nie ma znaczenia jak daleko w tej drodze jesteś - czy jesteś ze sobą w całkiem dobrych stosunkach, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki. Ważne, by zmierzać w dobrym kierunku.

Magda

Jeżeli przyjaźń ze sobą jest też Twoim kierunkiem 
wskakuj do programu i dołącz do grupy przyjaciół.

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (260zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe

Kup teraz (460zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe
3 sesje indywidualne

Kup teraz (1.150zł)

Jak wygląda praca?

Siebie Lubienie. Jak być dla siebie przyjacielem. to program prowadzony on-line. Pracujemy w 100% zdalnie - nie ma znaczenia gdzie mieszkasz ani skąd się z nami łączysz. Stabilne łącze internetowe to wszystko, czego potrzebujesz.

Fundamentem programu są 3 spotkania on-line, trwające po 90 minut, odbywające się w odstępach tygodniowych: 16 lipca, 23 lipca, 30 lipca o godz. 20:00. Spotkania są nagrywane a nagrania będą udostępnione uczestnikom - jeśli z jakichś przyczyn nie możesz wziąć udziału, obejrzysz nagranie w dogodnym dla siebie czasie. 

Pomiędzy spotkaniami pracujemy w zamkniętej grupie facebookowej - gdzie zawsze możesz zadać pytanie, poprosić o poradę czy wsparcie. Jeżeli interesuje Cię właśnie taki krótki i intensywny cykl rozwojowy, wybierz opcję SAMOTNY WILK.

Czasami do zmian potrzeba więcej czasu i dłuższego wsparcia. Jeżeli jesteś osobą, na którą lepiej działają  programy wydłużone w czasie i dostarczające więcej stymulacji, wybierz którąś z pozostałych opcji.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o 2 dodatkowe 120-minutowe praktyczne spotkania wdrożeniowe. Zaplanowane są na 13 sierpnia i 27 sierpnia o godz 20:00, będą nagrywane a nagrania zostaną udostępnione uczestnikom.

Dla najbardziej wymagających przygotowałam opcję NIE ZATRZYMAM SIĘ, która zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, czyli 3 warsztaty oraz 2 spotkania wdrożeniowe, a dodatkowo indywidualną, spersonalizowana pracę ze mną w postaci 3 sesji indywidualnych. Terminy sesji ustalamy indywidualnie.

Wybierz odpowiadającą ci opcję i pracuj tak jak lubisz!


Opcja SAMOTNY WILK

Trzy 90-minutowe, napakowane wiedzą i ćwiczeniami spotkania on-line w odstępie tygodnia, materiały do pracy własnej oraz zadania indywidualne do wykonania po warsztatach. Nagrania z warsztatów będą udostępnione wszystkim uczestnikom. 
Pomiędzy warsztatami wspieramy się i pracujemy w zamkniętej grupie facebookowej.

Czas trwania: 3 tygodnie, warsztaty odbywają się 16 lipca, 23 lipca, 30 lipca o godz. 20:00.

Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli:

  • wolisz pracę samodzielną, w swoim tempie,
  • nie potrzebujesz wsparcia uczestników, bo masz w sobie dość motywacji własnej,
  • masz niewiele czasu na regularne spotkania,
  • wolisz pisać posty na grupie fb niż gadać.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ

Opcja RAZEM RAŹNIEJ zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o spotkania wdrożeniowe - dwa 120-minutowe spotkania on-line poświęcone zagadnieniom praktycznym: wdrażaniu umiejętności poznanych na warsztatach i radzeniu sobie z trudnościami plus sesje pytań i odpowiedzi.

Dwa tygodnie po ostatnim spotkaniu warsztatowym spotkamy się, by omówić postępy, celebrować sukcesy, dokonywać korekt we wdrażaniu nowych umiejętności i wzmacniać motywację. Po kolejnych dwóch tygodniach spotkamy się drugi raz i omówimy dalsze postępy, sukcesy i trudności.

Dostępne: 8 miejsc.

Czas trwania: 7 tygodni. Warsztaty odbywają się 16 lipca, 23 lipca, 30 lipca o godz. 20:00, spotkania wdrożeniowe: 13 sierpnia i 27 sierpnia o godz 20:00.

To oferta dla osób, dla których ważne jest:

  • dzielenie się doświadczeniem, 
  • wspieranie się w trudnościach i wyzwaniach,
  • wspieranie się nawzajem w systematycznej pracy. 

Opcja NIE ZATRZYMAM SIĘ

Opcja skierowana jest do osób, które są zdeterminowane, by wprowadzić zmiany w swoim życiu skutecznie i na trwałe - i chcą to zrobić przy indywidualnym wsparciu.

Zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, a wzbogacona jest o indywidualną pracę ze mną, dzięki której Twoja przyjaźń ze sobą będzie jeszcze głębsza i bardziej wzmacniająca. Sesje indywidualne - trzy 60-minutowe sesje ze mną, wspierające praktykowanie bycia dla siebie przyjacielem, odbywają się po spotkaniach wdrożeniowych, w odstępach tygodniowych.

Dostępne: 4 miejsca.

Czas trwania: 10 tygodni. Warsztaty odbywają się 16 lipca, 23 lipca, 30 lipca o godz. 20:00, spotkania wdrożeniowe: 13 sierpnia i 27 sierpnia o godz 20:00. Termin sesji indywidualnych ustalany jest indywidualnie.

To oferta dla osób, dla których ważne jest:

  • indywidualne wsparcie,
  • osobiste podejście,
  • maksymalna skuteczność.

Co znajdziesz na warsztatach on-line?

Tydzień 1. Wysłuchaj siebie bez oceniania

Przyjrzysz się presji, pod jaką jesteś i poszukasz sposobów, by ją złagodzić:

Katastrofy w Twojej głowie czyli dwa słowa o człowieku, który uspokoił się usłyszawszy słowa „Uspokój się”. Oceny, oczekiwania i surowy krytyk w Twojej głowie. Nie surowiej dla siebie niż wobec innych. Koniec karania się za to, że Ci źle.

Z (bezpiecznego) dystansu przyjrzysz się emocjom i temu, co Ci robią:

Ty i emocje w ostrożnym sojuszu. Smutku, jak dobrze że jesteś.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: rytuał łagodności i wrażliwości.


Tydzień 2. Bądź ze sobą i dla siebie

Dowiesz się jak twój umysł utrzymuje Cię w stanie napięcia i jak temu zaradzić:

Naturalny pesymizm czyli skąd w Tobie tyle lęku i napięcia. Twoja opowieść o Tobie. Mów do siebie i o sobie dobrze.

Sprawdzisz jakie rzeczy ważne, dobre i piękne leżą zamiecione pod dywan:

Dbanie o zaniedbane wartości. Nazwij to, co boli. Prawo do złości i słabości.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: rytuał przejścia przez ucho igielne. 


Tydzień 3. Dbaj o swoje potrzeby

Przyjrzysz się temu, jak dbać o siebie, nawet jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu.

Ty i potrzeby - „to skomplikowane”. Ciało to też Ty. Higiena osobista - mycie psyche.

Poznasz proste zasady bycia kimś, kogo możesz lubić.

„Zrób przedziałek i odpieprz się od siebie” czyli jak być dla siebie dobrym. Wystarczysz, nawet jeśli czujesz się niewystarczająca.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: mantra przyzwolenia i uwolnienia.

Zawrzesz ze sobą pakt o przyjaźni.

Działaj! Wybierz opcję i wskakuj na warsztaty!

Samotny Wilk

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

  

  

 260 zł

 

Kup teraz

Razem Raźniej

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania wdrożeniowe (po 120 minut) on-line

    

460 zł

zostało 6 miejsc

Kup teraz

Nie zatrzymam się

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania wdrożeniowe (po 120 minut) on-line

3 sesje indywidualne (po 60 minut) 

1.150zł

zostały 4 miejsca

Kup teraz


Terminy warsztatów: 16 lipca, 23 lipca, 30 lipca o godz. 20:00

Terminy spotkań wdrożeniowych: 13 sierpnia, 27 sierpnia o godz 20:00

Terminy spotkań indywidualnych: ustalane indywidualnie

Jeśli w ciągu 7 dni od rozpoczęcia programu uznasz, że to jednak nie dla Ciebie - zwrócę Ci poniesione koszty. Nie musisz się tłumaczyć, po prostu napisz, że rezygnujesz.

Ale jeśli zechcesz mi powiedzieć, czego Ci zabrakło, to będę Ci naprawdę bardzo wdzięczna!

Magda