Čtyřtýdenní kurz Jak sedět zdravě

Trávíte hodiny denně sezením?


Bolí vás záda ze sezení?


Cítíte se po práci u PC rozlámaní?


Nedaří se vám sedět správně?


Nevíte, co se děje v těle při sezení?

Přihlašte se na čtyřtýdenní kurz Jak sedět zdravě

KDY: podzim 2021

KDE: online

KDO: Eliška Mirská, fyzioterapeut

Jak kurz probíhá

Každé pondělí kurzu zveřejním výuková videa, která si budete moci pustit, kdykoli budete mít trochu času. Každé video bude mít 10-15 minut. Týdenní porce výukových videí je cca 45 minut. V pondělí vám přijdou e-mailem i akční úkoly na týden. 

V průběhu celého čtyřtýdenního kurzu máte k dispozici mojí podporu. Zajímá mě jak vám jdou úkoly, budu vám na ně dávat zpětnou vazbu a máte možnost se mě na cokoliv zeptat.

Odpovídat na dotazy budu obratem písemně a jednou týdně podrobněji ve videu.

Součástí kurzu je moje 4týdenní podpora a vedení. 

V průběhu kurzu se mě můžete ptát na cokoliv, co vás napadne. Nejste si jistí jestli sedíte dobře? Pošlete fotku. Nevíte jak se odnaučit sedět s nohou přes nohu? Dám vám několik tipů. Zajímá vás jak si uspořádat pracovní místo? Zkusíme něco vymyslet. Při změně vašich pohybových návyků jistě rady na míru oceníte.

Videa z kurzu budou přístupná 12 měsíců. Je jasné, že ne všechny informace vám hned uvíznou v hlavě. Celý rok se můžete vracet k cca 4 hodinám videí. 

Chtěli byste na kurz, ale je to pro vás finančně příliš náročné? Ozvěte se mi na e-mail (mirskae@gmail.com). Něco vymyslíme. Chtěla bych, aby finance nelimitovaly vaši možnost naučit se sedět zdravě. Finanční odměna mi umožňuje věnovat kurzu čas a vám potřebnou péči.

Přihlašte se na čtyřtýdenní kurz Jak sedět zdravě

Přesný termín kurzu ještě není, dám Vám vědět až kurz vypíšu.


Reference

Výborně zpracovaný kurz, který mi pomohl uvědomit si důležitost správného sezení a ergonomie pracovního místa. Poskytl odborné vysvětlení souvisejících principů i cenné rady a tipy pomáhající uvést probírané zásady do praxe. Děkuji!

Josef Závišek

Kurz mi pomohl se zamyslet nad ergonomií mého pracovního prostoru a nad tím, jakých chyb se dopouštím. A díky nabídnutým cvičením a návodům teď mohu ulevovat bolavým zádům a celkově si zlepšovat čas strávený prací.

Kateřina Půbalová

Kurz moc doporučuji všem, kteří velkou část dne sedí, hlavně u počítače. Uvědomíte si spoustu věcí a rovnou i jak je změnit a jak to vše aplikovat v běžném životě. Vše je velmi jednoduše, stručně, názorně a profesionálně vysvětlené, žádná zbytečná omáčka okolo! Skvělá investice do vašeho zdraví. Lektorka je moc milá, profesionální, věcná a vše názorně vysvětlí.

Libuše Kafková

.