Mgr. Eliška Strouhalová - fyzioterapeut

Zdravá záda v kanceláři

4týdenní online kurz

4týdenní online kurz Zdravá záda vás nenechá kroutit se na židli:

🤸‍♀️ Budu vás drobnými a zábavnými úkoly motivovat sedět tak, aby vás nic nebolelo

🤸‍♀️ Naučíte se vhodné typy sedu

🤸‍♀️ Budete vědět jaké pomůcky můžete využít při sezení

🤸‍♀️ Upravíte si pracovní místo (výška monitoru, výška židle,...)

🤸‍♀️ Vyzkoušejte si cviky přímo na pracovním místě

🤸‍♀️ Zjistíte, jaká židle je pro vás vhodná

🤸‍♀️ Zlepšujte své pohybové návyky, dokud vás nic nebolí

Přihlaste se na čtyřtýdenní kurz  Zdravá záda v kanceláři

Kurz bude v průběhu měsíce dubna a května 2024. 

Chcete být mezi prvními a mít kurz za  předprodejní cenu ?

Milujete svoji práci, ale nechcete si nic zdraví sezením?

Naučím vás krok po kroku jak byste měli sedět. Pokud si sednete opravdu správně, bude to pro vás příjemné. Klienti jsou často překvapeni, jak rychle cítí úlevu od potíží.

Naučit se střídat vhodnou pozici při práci sice stojí trochu úsilí, ale když se vám to jednou dostane pod kůži, zůstane to tam. A já vám v průběhu kurzu pomůžu s tím, abyste to pod kůži dostali co nejrychleji a nejhlouběji :-). 

Cviky jsou jednoduché a efektivní. S mojí čtyřtýdenní podporou vám půjde změna snadněji. Dostanete možnost plnit úkoly na které vám budu dávat zpětnou vazbu a které vám pomohou vylepšit vaše pohybové návyky u počítače.

Jak kurz probíhá

Každé pondělí kurzu zveřejnit  výuková videa, která si budete moci pustit, kdykoli budete mít trochu času. Každé video bude mít cca 10 minut. V pondělí vám přijdou e-mailem i akční úkoly  na celý týden. 

V průběhu celého čtyřdenního kurzu máte k dispozici moji podporu. Zajímá mě, jak vám jdou úkoly, budu vám na ně dávat zpětnou vazbu a máte možnost se mě na cokoliv zeptat.

Odpovídat na dotazy budu obratem písemně a jednou týdně podrobněji ve videu .

Součástí kurzu je moje 4týdenní podpora a vedení. 

V průběhu kurzu se mě můžete ptát na cokoliv, co vás napadne. Nejste si jistí, jestli sedíte dobře? Pošlete fotku. Nejste si jistí, jestli tipy z videí aplikujete správně? Napište mi. Zajímá vás, jak si uspořádat vaše konkrétní pracovní místo? Zkusíme něco vymyslet. Při změně vašich pohybových návyků vás nenechám tápat.

Videa z kurzu budou přístupná 12 měsíců. Je jasné, že ne všechny informace vám hned uvíznou v hlavě. Celý rok se můžete vrátit ke všem videím a materiálům z kurzu. 

Přihlaste se na čtyřtýdenní kurz  Zdravá záda v kanceláři

Kurz bude v průběhu měsíce dubna a května 2024.

Vše se bude odehrávat online, všechny důležité informace vám budou chodit na e-mail.

Kurz povede Mgr. Eliška Strouhalová, fyzioterapeutka zabývající se ergonomií a lektorka kurzů Zdravá záda pro firmy.

Pokud se zapíšete už teď, budete mít brzy možnost koupit si kurz za předprodejní cenu.

Výborně zpracovaný kurz, který mi pomůže velmi důležité správného sezení a ergonomie pracovního místa. Poskytl odborné vysvětlení souvisejících principů i cenných papírů a tipy pomáhající uvést probírané zásady do praxe. Děkuji!

Josef Závišek

Kurz mi pomohl se zamyslet nad ergonomií mého pracovního prostoru a nad tím, jakých chyb se dopouštím. A díky nabídnutým cvičením a návodům nyní mohu ulevovat bolavým zádům a celkově si zlepšovat čas strávený prací.

Kateřina Půbalová

Kurz moc doporučuji všem, kteří velkou část dne sedí, hlavně u počítače. Uvědomíte si spoustu věcí a rovnou i jak je změnit a jak vše aplikovat v běžném životě. Vše je velmi jednoduše, stručně, názorně a profesionálně vysvětlené, žádná zbytečná omáčka okolo! Skvělá investice do vašeho zdraví. Lektorka je moc milá, profesionální, věcná a vše názorně vysvětlí.

Libuše Kafková

.