Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jestem ja, czyli Weronika Kędzierska. Prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą SMart Weronika Kędzierska NIP 8133446153.  W każdej chwili będziesz mógł/mogła zrezygnować z otrzymywania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne bym mogła zapisać Cię  do newslettera i przesłania e-booka. Dbam o Twoją prywatność, więc nigdy nie przekażę Twoich danych innym firmom. Więcej informacji na temat tego, co dzieje się z Twoimi danymi osobowymi znajdziesz  w Polityce prywatności.

Autorka


Weronika Kędzierska

Weronika uwielbia pomagać w rozwoju osobom indywidualnym oraz zespołom i dzięki temu organizacjom stawać się bardziej efektywnymi. 

Prowadzi wyjątkowe spotkania i warsztaty dla zespołów, grup współpracujących razem i projektów. Ułatwia skupienie uwagi, budowanie dużego obrazu, wdrożenie wygenerowanych pomysłów oraz zwiększenie zaangażowania i współpracy w ramach grupy. 

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju efektywnych zespołów, twórczym rozwiązywaniu problemów, wspieraniu organizacyjnej innowacyjności oraz rozwijaniu kompetencji liderskich/facylitacyjnych pracy z grupami. Namiętnie wykorzystuje wizualne narzędzia, nie tylko w trakcie spotkań i szkoleń.

Przygotowałam ten przewodnik, aby wesprzeć Cię w pełnym zrozumieniu jak przygotować się na lepsze spotkania. 

Zaprojektowałam ten przewodnik, aby był łatwy w odbiorze a narzędzie możliwe do wdrożenia od razu.

W tym przewodniku poznasz kluczowe elementy, które możesz wdrożyć w swoje spotkania już teraz. Aby czerpać radość i mieć poczucie efektywności ze spotkań, w których uczestniczysz.