Zdobądź wiedzę i rozwijaj swoją markę!

Projektujesz? Prowadzisz markę modową? Doskonale radzisz sobie w projektowaniu i konstrukcji, ale brakuje Ci wiedzy marketingowej? Sprawdź mój kurs „Jak wypromować markę modową?" i dowiedz się, jak skierować swoją firmę na właściwe tory. 

„Jak wypromować markę modową?" - to kurs internetowy w formie Mastermind dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o marketingu mody i wypromować swoją firmę.

Kurs będzie składał się z sześciu videokonferencji, podczas których będziemy pracować nad rozwojem Twojej marki modowej. Inspirujące nagrania, wykłady, artykuły oraz ćwiczenia pdf, pomogą Ci rozwinąć skrzydła. W czasie kursu dowiesz się, jakie działania marketingowe są najbardziej skuteczne i jak najlepiej możesz promować swoją markę. Zdobędziesz niezbędną wiedzę do prowadzenia biznesu modowego. 
 

Program powstał, bo podjęłam decyzję, żeby umacniać firmy modowe, służyć im radą i wsparciem w drodze do osiągnięcia celu – zbudowania silnej marki. Chętnie dzielę się moją wiedzą w zakresie marketingu i długoletnim doświadczeniem. Determinacja i siła, jaką się kieruję, pomaga uczestnikom moich kursów zmienić nastawienie i przekonania. I zrobić ten najtrudniejszy pierwszy krok. Dlatego mówią, że: „To nie jest szkolenie. To jest rewolucja!"

CO ZAWIERA KURS?

1. Co się sprzedaje?

Czyli - o strategii marki i dlaczego Twoja firma powinna ją mieć?

2. Jak stworzyć to, co najważniejsze?

Czyli - o strategii marki i dlaczego Twoja firma powinna ją mieć?

3. Jak sprzedawać?

Czyli - o właściwościach sprzedaży w Internecie i o tym, jak sprzedawać skutecznie?

4. Jak mówić?

Czyli - jak tworzyć właściwe komunikaty i w jakich mediach promować markę modową?

5. Jak sobie ułatwić?

Czyli - jakie narzędzia są niezbędne do skutecznej promocji marki?

6. Jak ruszyć z miejsca?

Czyli - jakie kroki podjąć na początku, żeby osiągnąć sukces?


JAKIE EFEKTY PRZYNOSI KURS?


Joanna

Wild'n'Slow

Mastermind Mileny obudził we mnie świadomość, o tym jak bardzo ważna jest spójna i dobrze dopracowana strategia marki. Dzięki Milenie zrozumiałam, że budowanie marki to nie tylko projektowanie kolekcji, dobieranie tkanin i kolorów. To również filozofia marki, jej DNA, jej misja. 

Ola

Ola Melcer

Początkowo robiłam wszystko sama, jednak ciągle nie byłam pewna, czy to jest to. Milena pomogła mi stworzyć strategię marki i przeprowadziła mnie przez proces rebrandingu. Dzięki Jej  pomocy i wiedzy, którą dzieliła się podczas szkoleń z nazwy BdB Fashion powstała moja własna marka  - Ola Melcer.

Agnieszka

by Aga Jaros

Milena to doskonały partner i ekspert w stawianiu na nogi marki w świecie on-line. Profesjonalne doradzi, zainspiruje i da konstruktywny feedback. Potrafi zmotywować do działania i pomóc w przełamywaniu swoich barier. 


Jakie korzyści otrzymasz?

Otrzymasz dużą dawkę wiedzy popartą przykładami ze świata mody.

Dowiesz się jak stworzyć strategię i wypromować markę.

Poznasz narzędzia, które ułatwią ci pracę. 

Zyskasz pewność, że zmierzasz w dobrym kierunku.

Dla kogo jest kurs?

Dla osób, które chcą rozwijać własną markę modową.

Dla osób, które zaczynają przygodę z marketingiem mody.

Dla osób, które prowadzą działania marketingowe, ale nie mają pewności czy podejmują dobre decyzje. 

Dla osób, które dobrze radzą sobie w marketingu mody, ale cały czas chcę się uczyć i zdobywać nowe umiejętności.

Komu nie przyda się ten kurs?

Dla osób które, nie chcą poświęcić czasu na budowanie własnej marki.

Dla osób, które chcą się zajmować tylko tworzeniem kolekcji a kwestie marketingu i promocji powierzają specjalistom. 

Dla osób, które wypromowały markę i doskonale im się wiedzie. 

Milena Niebrzydowska, założycielka marki TADAM Fashion&Marketing, ekspert w promocji marek modowych w internecie. Wiceprezes Zarządu Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan. Twórczyni autorskiego programu wspierającego promocję projektantów i producentów branży odzieżowej oraz programu szkoleniowego „Moda on-line”. Wizjonerka działająca na rzecz rozwoju i edukacji wschodzących firm sektora mody.