grupa od 11.09 do 30.10 | główny termin detoksu 16-24.09 | Ty wybierasz kiedy się włączasz

 • szczegółowe materiały: przebieg kuracji krok po kroku ; po co mi detoks, jak wpływa na organizm; gotowe przepisy i wskazówki na czas przed, w trakcie i po detoksie
 • webinar wprowadzający do detoksu (nagranie dostępne do 30.10)
 • sesja spokojnej jogi wspierającej oczyszczanie (nagranie dostępne do 30.10)
 • wsparcie i motywacja grupy
 • moje prowadzenie i wsparcie do 30.10 (zapraszam do dołączania do 20.10, tak by zdążyć się przygotować i zacząć oczyszczanie przed końcem października).

Cześć! Tej jesieni robię kolejne oczyszczanie wg. TMC i zapraszam Cię do przejścia tego procesu wspólnie - w grupie raźniej!

Po co nam jesienny detox wg. TMC?

Dwa razy w roku przyroda przygotowuje się do wielkich zmian - wczesną jesienią i wiosną. W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej te dwa momenty to czas na oczyszczanie organizmu (posty i oczyszczania w podobnych porach roku odnajdziemy również w innych tradycjach).

Jesienią cała przyroda kieruję się ku zimowemu odpoczynkowi i regeneracji, a nasze organizmy, jako część przyrody, również do tego dążą. Możemy dać sobie wsparcie odpowiednią dietą, aby pozbyć się wszelkich nadmiarów i złogów po lecie by, w efekcie, cieszyć się wspaniałym zdrowiem, odpornością i znacznie lepszym samopoczuciem jesienią i zimą!

Czy będę chodzić głodna/y?

No way! Ważne jest by jeść do syta, minimum 3 posiłki dziennie (to zwykle wystarczy).
Jemy na ciepło, dostarczamy węglowodany, białko i w konkretnych dniach detoksu odpowiednie dodatki. Detoks można wesprzeć oczyszczaniem chlorellą i ziołowymi suplementami na odrobaczenie.
Wszystko krok po kroku opisane jest w materiałach, a przed startem detoksu masz czas by się przygotować - zamówić produkty, zacząć odstawiać wymienione pozycje ze swojego menu, może też zrobić małe kuchenne porządki, by to co może korcić w trakcie trafiło gdzieś na wyższe półki.

Główny termin detoksu to 16-24.09 i to czas największej aktywności na grupie ALE to propozycja, dopasuj datę startu do swoich potrzeb, grupa trwa do 30.10 i jesteśmy tam razem przez cały czas

5 dni przed startem detoxu (11.09) start dedykowanej grupy na FB, w której dostaniesz wszelkie wskazówki i wsparcie w przygotowaniu do oczyszczania (np. co powoli odstawiać, a co włączać do menu, jakie zrobić zakupy na czas detoxu)

Co się dzieje w grupie?

 • masz tam dostęp do wszystkich materiałów:
  - 7 modułów z materiałami (m.in co odstawiamy, co jemy, lista zakupów, przebieg detoksu, przepisy na posiłki i mieszanki ziołowe, podstawy TMC)
  - bonusowy e-book "TMC - esencja"
  - nagrania spotkań online (webinar "na start" + detox joga)
  - bonusowe nagrania sesji jogi i oddechu dla wsparcia oczyszczani
 • wspólnie przechodzimy detoks - wymiana, motywacje, pytania, wsparcie 
 • dostęp do grupy FB i wszystkich nagrań do 30.10, materiały .pdf możesz pobrać na komputer i zachować na zawsze

Wyjście z detoxu 

Pełen detox może trwać 12 dni, ale jeśli zrobisz ze mną choć kilka dni oczyszczania będzie to duże wsparcie dla organizmu. Po 9 wspólnych dniach będziesz mieć wszelkie wskazówki by kontynuować go samodzielnie lub zacząć z niego wychodzić. Materiały możesz pobrać i korzystać z nich w dowolnym terminie, sama grupa potrwa do 30.10.2023.

Zobacz talerze z rozbudowanym menu z wiosennego oczyszczania 👇👇👇

CENA

 339 zł 

Raty:
Jeśli jednorazowa wpłata na ten moment to za dużo - napisz do mnie, jest możliwość rozłożenia jej na 2 raty (kwota wzrasta wtedy o 10%), połowa teraz i połowa przed startem grupy.

koszt zawiera:

- dostęp do grupy FB od 11.09 do 30.10
- ponad 1,5 miesiąca mojego wsparcia na grupie
(z największym zaangażowaniem w dniach głównego detoksu 16-24.09)
- webinar z objaśnieniem detoksu, zasad TMC, odpowiedzi na Twoje pytania
- materiały do pobrania dla Ciebie - przebieg detoksu, przepisy oraz wskazówki na czas przed, w trakcie i po detoksie
- sesja spokojnej jogi wspierająca detox na Zoom (nagranie dostępne przez cały detoks)
💥💥💥BONUS 1: nagrania: 2 x joga nidra + 1x yin joga + ćwiczenia oddechowe dla lepszego trawienia
💥💥💥BONUS 2: e-book, który poprawi Twoje zdrowie!
"Tradycyjna Medycyna Chińska - Esencja"NIE MASZ TERAZ GŁOWY ANI SERCA DO DETOKSU?

Dołącz do mnie następnym razem, a teraz NIE PRZEGAP OKAZJI BY POPRAWIĆ SWOJE ZDROWIE DZIĘKI WIEDZY I WSKAZÓWKOM, KTÓRE ZAWARŁAM w e-booku "Tradycyjna Medycyna Chińska - Esencja"

DEKLARACJA

Nie jestem specjalistą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, nie mam też wykształcenia medycznego. Decydując się na detox zemną deklarujesz, że o tym wiesz i podejmujesz to wyzwanie na własną odpowiedzialność.

Służę Ci całą swoją, zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem, ale nie zastąpią one porad lekarza ani specjalisty TMC.

FAQ

1. Czy w diecie jest dużo strączków

Jedynym strączkiem jaki jemy jest fasola adzuki - ma bardzo istotną dla detoksu funkcje oczyszczającą.
Jest dosyć lekkostrawna i przygotowujemy ją w taki sposób by tę strawność jeszcze zwiększyć.

W jesiennym detoksie możemy zajadać też fasolkę szparagową, choć ta zdaje się do strączków się nie zalicza.

2. Czy będę chodzić głodna?

No way! Ważne jest by jeść do syta, minimum 3 posiłki dziennie (to zwykle wystarczy).
Jemy na ciepło, dostarczamy węglowodany, białko i w konkretnych dniach detoksu odpowiednie dodatki. Detoks można wesprzeć oczyszczaniem chlorellą i ziołowymi suplementami na odrobaczenie.

3. Czy po zakończeniu grupy mam dostęp do materiałów?

Tak - zachowujesz do najważniejszych materiałów w formacie .pdf oraz e-book "TMC-esencja", które po prostu pobierasz na komputer i masz już na zawsze.

Wraz z końcem grupy kończy się Twój dostęp do nagrań, dlatego nie zapomnij obejrzeć ich i korzystać w trakcie trwania grupy, czyli do 30.10.

4. Jak często robisz detox?

2 x w roku - na koniec lata i na koniec zimy, to najlepszy czas na wsparcie ciała w jego dążeniu do oczyszczania. Jeśli termin jesienny to nie Twoja pora na detoks - zapraszam na wiosnę, ruszamy na przełomie marca i kwietnia!

5. Skąd mogę dowiedzieć się o kolejnym oczyszczaniu z TMC?

Zapisz się na newsletter
, obserwuj mnie na Instagramie lub Facebooku - tam zawsze pojawiają się informacje o zbliżającym się detoksie.

6. Czy posiłki z detoksu są czasochłonne w wykonaniu?

Nie, jemy bardzo prosto, a nasze dania możemy komponować w formie bowli, które są szybkie i łatwe w przygotowaniu.
Można też przygotować sobie jedzenie na 2-3 dni na zapas, jedyne o czym trzeba pamiętać to namoczenie fasoli adzuki no i oczywiście założyć czas na jej ugotowanie.

7. Czy przepisy są wegetariańskie?

Tak, na czas detoksu jemy niemal w 100% roślinnie, w dalszych dniach oczyszczania jest możliwość dodania ghee (masła klarowanego) jako tłuszczu, ale nie ma takiej konieczności.

8. Czy musze odstawić kawę?

Tak, na czas oczyszczania odstawiamy kofeinę, teinę czyli kawa, matcha, zielona i czarna herbata idą w odstawkę. To doświadczenie rezygnacji z rytuałów, do których bywamy niezmiernie przyzwyczajeni bywa bardzo wyzwalające - ale to doświadczenie indywidualne, na poziomie emocjonalnym i mentalnym. Na poziomie ciała po prostu unikamy toksyn, chcemy odciążyć organy i dlatego zalecana jest całkowita rezygnacja z takich składników.

.