Zanurz się w jesieni i słowach

Jesień to taka pora roku, która zmienia nas w zwierzęta domowe. Częściej i z większą przyjemnością zaszywamy się w ciepłych pomieszczeniach. Nic tylko oglądać seriale pod kocem albo... no tak, czytać.

Na ostatni jesienny miesiąc przygotowałam dla Ciebie garść inspiracji czytelniczych: książki, cytaty, praktykę świadomego czytania, pomysły na czas dla siebie, a nawet jeden przepis
z XIX wieku.

Dla tych, którzy chcą już tej jesieni zmienić swoje doświadczenie czytania


W Jesiennym inspirowniku czytelniczym nie znajdziesz „30 książek, które musisz przeczytać jesienią”. Zasadniczo to nic nie musisz 😊 Podrzucam Ci kilka pomysłów na jesienną lekturę, ale jeszcze bardziej chciałam Cię zachęcić, żebyś tej jesieni zaczęła czytać bardziej i zmieniła swoje doświadczenie czytania.

  • Propozycje książek jesiennych; z dreszczykiem; w ciepłych krajach;zainspirowanych przez inne książki; od których robi się cieplej na sercu - klasyka polska, światowa i kilka nowości.
  • Praktyka świadomego czytania.
  • Czytelnicze podcasty, które sięgają głębiej.
  • Chwila dla siebie.
  • Jesienny spacer z praktyką shinrin-yoku (kąpieli leśnej) i uważnym czytaniem.

Pobierz Jesienny inspirownik czytelniczy
i ciesz się jesienią tak, jak lubisz najbardziej - czytając!

Mam nadzieję, że będziesz miała z tego czytelniczego inspirowania się tyle radości i przyjemności, ile ja podczas tworzenia inspirownika. Weź to, co pasuje Ci najbardziej i przeglądaj się w książkach jak w lustrze, chłoń słowa, doświadczaj siebie w czytaniu.

.