BRANDFLIX ESITLEB

Online seminar - ETTEVÕTTE BRÄNDINGU ABC

Ammuta online seminarilt uusi teadmisi ja inspiratsiooni, mis aitab sul oma ettevõtet täiesti uues valguses näha ning brändingu arendamise osas teadlikult õigeid valikuid teha.


Vaata seminari tasuta kuni 31.07.2023

"Ettevõtte brändingu ABC": Hädavajalik teadmistepagas sinu ettevõtte brändi tugevdamiseks

See lihtsas ja arusaadavas keeles seminar annab sulle selguse ettevõtte brändingust, saad teada mis vahe on reklaamil ja brändingul, ning kuuled põnevaid kogemuslugusid, millest õppida, et oma ettevõttes vigu vältida ja õnnestumisi rakendada.

Saa targemaks ja teadlikumaks oma brändi arendamise osas, vaadates online seminari "Ettevõtte brändingu ABC". Saad seda teha endale meelepärases kohas ning sobival ajal. Ainus mida vajad on orienteeruvalt 90 minutit segamatut aega ning internetiühendust.

Esinejatest

Oled juba pikemat aega tahtnud teada saada, mida teha, et sinu ettevõte oleks meeldejääv ning jääks ajas püsima? Sellel online seminaril jagame sinuga brändingu põhitõdesid, millest iga ettevõtja oma tegevuses peaks lähtuma.  

Küllike Pihlap

Reklaamiagentuuri KOLXWORK brändistrateeg ja graafiline disainer

Küllike alustas disainivaldkonnas 19 aastat tagasi, kuid spetsialiseerus ettevõtete brändingule ja brändistrateegiale 2011. aastal. Ta on õppinud erinevates disainikoolides nii Eestis, kui Londonis (TPT, LCC, EKA) ning omab praktilist reklaamiagentuuris töötamise kogemust. Aastate jooksul on ta teostanud rohkem, kui 5000 erineva mahu- ja iseloomuga disainiprojekti. Ühtlasi on ta investeerimisfestivali "Mulgi Rahatarkus" üks peakorraldajatest. Tema klientide hulgas on nii pankasid, ürituste korraldajaid, hambakliinikuid, kaubanduskeskuseid, maakonna valdasid, kui ka väikeettevõtteid. Ta on kirjutanud mitu e-raamatut.

Marlén Mais

BRANDFLIX turundusstrateeg ja tegevprodutsent

Marlén alustas ettevõtlusteekonda 2007ndal aastal. Ta on juhtinud restorani ja külalistemaja, asutanud omanimelise meigistuudio ning vedanud noorte moeajakirja. Õppimine ja teadlik enesearendamine on Marléni jaoks väga tähtsad. Ta on koolitanud end mitmete maailma tippekspertide käe all nagu näiteks Grant Cardone, keda Forbes Magazine nimetas Nr 1 turundajaks ning Tai Lopez, keda Entrepreneur Magazine nimetas Nr 1 sotsiaalmeedia influenceriks.  Marlén on BRANDFLIXi kaasasutaja ning oma töös aitab ta ettevõtetel storytellingu kaudu soovitud sihtgrupini jõuda ja neile  meelde jääda.

VAATA ONLINE SEMINARI KOHE PRAEGU!

Jälgi meid!


Küsimuste korral võta meiega ühendust brandflix@brandflix.ee

Copyright © 2022 BRANDFLIX, Kõik õigused kaitstud.


.