Tu Katarzyna Rybicka, cieszę się, że jesteś i zapraszam dalej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FILIŻANKA SPOKOJU DLA CIEBIE

JEST TAKA PRZESTRZEŃ W TOBIE, KTÓRA POMAGA WYTYCZAĆ SZLAKI DO ZDOBYCIA I PODAJE RĘKĘ W CHWILI ZWĄTPIENIA I SAMOTNOŚCI. PRZESTRZEŃ SPOKOJU, WIARY I ZAUFANIA DO SIEBIE I ŻYCIA. O TEJ PRZESTRZENI CHCĘ PISAĆ DO CIEBIE LISTY.

"ROZJAŚNIACZ" TO NEWSLETTER, KTÓRY BĘDZIE LĄDOWAŁ W TWOJEJ SKRZYNCE W NIEDZIELE.

JEŚLI CHCESZ CZYTAĆ SŁOWA ODE MNIE I SŁUCHAĆ O TYM CO WAŻNE, ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ SWÓJ PREZENT - NAGRANIE, KTÓRE PRZYGOTOWAŁAM SPECJALNIE DLA CIEBIE, ABY PRZYPOMINAŁO O MOCY SPOKOJU, JAKI MASZ W SOBIE.

Myślałam dzisiaj o Tobie...

O tym morzu światła, które masz w sobie i o tej tęsknocie, aby się w nim ponownie zanurzyć... aby dać się otulić spokojowi i pewności, że wszystko jest na swoim dobrym miejscu.

Myślałam dzisiaj o Tobie...

O ciemności, która czasem przesłania widok tysięcy błyszczących gwiazd... a przecież, gdyby dać jej szansę, pokazałaby ci drogę do twoich najcenniejszych przestrzeni i skarbów.

Myślałam dzisiaj o Tobie...

Może kiedy wiatr muśnie dzisiaj twoją twarz, usłyszysz szeptem wypowiedziane błogosławieństwo na twoją drogę i przypomnienie, że Ciemność i Jasność przynoszą ci każdego dnia w prezencie kawałki twojego życia.

Myślałam dzisiaj o Tobie... i o sobie... i o naszym spotkaniu.

Bo jeśli chcesz, mogę razem z tobą stanąć na tym brzegu, który otwiera drzwi bezkresnego oceanu... i mogę trzymać Cię za rękę, jak Odwaga, gdy będziemy, pełni zachwytu, kierować wzrok za horyzont.

NAZYWAM SIĘ KATARZYNA RYBICKA.

WIDZĘ, SŁYSZĘ I CZUJĘ WIĘCEJ. OSOBY, Z KTÓRYMI PRACUJĘ MÓWIĄ, ŻE POMAGAM IM WRÓCIĆ DO SIEBIE, USŁYSZEĆ SWÓJ GŁOS I ZOBACZYĆ NOWE PERSPEKTYWY. TO DAJE IM PRZESTRZEŃ, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I ZAUFANIE DO SIEBIE ORAZ POCZUCIE, ŻE W KAŻDEJ SYTUACJI, NAWET JEŚLI SĄ SAMI, DOBRZE SOBIE PORADZĄ.

JEŚLI SZUKASZ TAKIEGO POCZUCIA DLA SIEBIE - ZAPRASZAM.

WIERZĘ, ŻE ŻYCIE JEST PO TO, ABY JE PRZEŻYĆ, ABY DOŚWIADCZYĆ TEGO, CO DO NAS PRZYCHODZI I CO SAMI TWORZYMY. WIERZĘ, ŻE ZARÓWNO SYTUACJE, KTÓRE NAS CIESZĄ, JAK I TE TRUDNE, SĄ RÓWNIE POTRZEBNE, TAK JAK DZIEŃ I NOC. TO, CO ROBI RÓŻNICĘ, TO MY I TO, CO MAMY W SOBIE: NASZE UCZUCIA, WIARA, PRZEKONANIA I WYBORY, KTÓRYCH DOKONUJEMY. ZAPRASZAM CIĘ DO WSPÓLNEJ PODRÓŻY, DO ODNAJDYWANIA SWOICH ŚCIEŻEK, INSPIRACJI, DO TWORZENIA TEGO, CO JEST WAŻNE I CO NAS ŁĄCZY.

ODPOWIEDZ NA MOJE ZAPROSZENIE, ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ SWÓJ PREZENT: NAGRANIE, KTÓRE PRZYGOTOWAŁAM SPECJALNIE DLA CIEBIE, ABY PRZYPOMINAŁO O MOCY SPOKOJU, JAKI MASZ W SOBIE.

.