Įdiekite programėlę vos per kelias minutes


Instrukcijas, kaip įsidiegti K. Browser, galite rasti ir video formatu

Dalyviai taškus gauna už:

 • K. Browser naudojimą – pirmą mėn. 200 taškų, kitus mėn. po 300 taškų, jei naudojasi bent 2 k./sav.
 • Profilio klausimynus3x100 taškų
 • Lojalumo taškai už nuoseklų naudojimąsi 6 mėn. – 1000 taškų;
 • Už pakviestus draugus per savo paskyrą (draugas turi užpildyti profilio klausimynus, įsidiegti bent vieną programėlę) – 500 taškų;
 • Taškai pervedami kiekvieno mėnesio 8-10 dieną už praeitą mėn.

Apie programėlę

 • K. Browser – mobilioji naršyklė, kuri yra modifikuota Google Chrome versija ir visiškai atitinka Google Chrome (variklis, sąsaja, nustatymai ir t. t.). 
 • Vienintelis skirtumas – K. Browser jau turi Cmeter papildinį. 
 • K. Browser bus atnaujinamas lygiai taip pat kaip ir oficialusis Google Chrome: per „Google Play” parduotuvę. 
 • Mobilioji naršyklė K. Browser gali būti įdiegta tik į Android 4.1 bei naujesnę operacinės sistemos versiją. 
 • Įdiegimo failas užima 45 arba 75 MB priklausomai nuo įrenginio procesoriaus (planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono) tipo, norint įdiegti programą reikia turėti apie 100-135 MB atminties (taip pat priklauso nuo procesoriaus tipo). 
 • Prieš įdiegimą rekomenduojama atnaujinti Google Jūsų įrenginyje: Google naršyklę, Google Play parduotuvę, Google Play paslaugas, o taip pat Google Play parduotuvės modulius: Google Play filmai, Google Play muzika ir kt.

Kaip įdiegti K. Browser? 

1. Norit įdiegti mobiliąją naršyklę K. Browser prisijunkite prie interneto svetainės https://panel.kantar.lt iš savo mobilaus įrenginio (išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio) su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

2. Po prisijungimo prie savo paskyros KANTAR puslapyje, pavažiuokite kiek žemiau ir  pasirinkite punktą „K. Browser“.

3. Paspausti langelį „AŠ SUTINKU, KAD BUS RENKAMA NEASMENINĖ INFORMACIJA APIE MANO NARŠYMĄ INTERNETE“, tuome spauskite "ĮDIEGTI"

4. Paspaudus programos įdiegimo mygtuką, būsite automatiškai nukreipiamas į "Google Play" parduotuvę. Paspauskite "Įdiegti" mygtuką. Programa pradės siųsti ir automatiškai įdiegs papildinį į įrenginį.
Įdiegus K. Browser paleiskite programą (mygtukas „Atidaryti“ įdiegimo programos lange arba papildinio paveikslėlis įrenginio ekrane).

5. Įdiegus naršyklę, programa nustatoma kaip įprastai naudojant standartinę Google Chrome naršyklę. Pirmame ekrane reikia sutikti su sąlygomis. Varnelė dėl statistikos – jeigu norite.

6. Po to naršyklės programa dar kartą paprašys "Google Chrome" standartinių leidimų: leidimas pasiekti atmintį - paspauskite "Atnaujinti prieigą". Kitas leidimas: prieiti prie įrenginyje esančių failų - pasirinkite, kaip norite (jei atsisakysite, o kada nors Jums tokia prieiga bus reikalinga, tuomet naršyklė vėl paprašys leidimo).

7. Prisijunkite prie savo paskyros https://panel.kantar.lt naudojant K. Browser.

8. K. Browser diegimas baigtas. Dalyvaujant projekte būtina naudotis naršykle K. Browser bent 2 kartus per savaitę.

Jei įdiegus K. Browser bus žemiau esantis pranešimas – išjunkite “Duomenų taupymo priemonę”.

Atkreipkite dėmesį

1. Būtinas geras interneto ryšys; 

2. Įrenginiu pagrinde turi naudotis 1 asmuo;

3. K. Browser įsidiegti reikia jungtis prie Google Play parduotuvės, tai reiškia, kad įrenginio naudotojas turi turėti Gmail paskyrą;

4. K. Browser skirta tik Android operacinei sistemai (iPhone telefonams programos nėra); 

5. K. Browser veiklą gali riboti

a) Ccleaner (ar kitos įrenginio darbą optimizuojančios programos).

b) Skrydžio režimas.

c) Energijos tausojimo režimas.  Įrenginio režimus patartina išjungti, nes dalyvis gali nekaupti taškų už programos naudojimą.

Ką daryti, kai neveikia, stringa ar sutrinka programėlių veikla?

Jeigu diegiant arba veikiant mobiliajai programėlei K. Browser įvyksta klaida, informuokite mus. Norėdami tai padaryti, pasirodžiusiame pranešime spustelėkite elementą „Pranešimas“, tada antrajame ekrane (kuris bus atidarytas automatiškai) spustelėkite mygtuką „Siųsti“.

Aprašyti problemos (write your feedback) neprivaloma – nebent labai norisi. Tai suteiks kūrėjams daugiau informacijos apie jūsų problemą ir padės greičiau ištaisyti situaciją.

.