Może to właśnie Ty...


Masz okazję dołączyć do społeczności, w której znajdziesz wsparcie, wiedzę i motywację do działania.

Co konkretnie czeka na Ciebie w trakcie najbliższych 6-miesięcy w Klubie?

Webinary, warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi z naszymi ekspertami. Do każdego nagrania otrzymasz karty pracy i notatki wizualne. Mamy dla Ciebie motywujące wyzwania, przydatne life-hacki i przestrzeń do dzielenia się poglądami.

Nie musisz od razu brać udziału we wszystkim. Klub możesz dopasować pod swoje potrzeby i uczestniczyć tylko w tym, co dla Ciebie istotne. Na klub składają się:

 • co najmniej 4x w miesiącu webinary na żywo z Ekspertami i Ekspertkami
 • co tydzień - Kranówki z Wągrowską, czyli specjalne lajwy tylko dla Was
 • eko mastermind, by inspirować się do nowych działań
 • biblioteka 50 nagrań webinarów, warsztatów i Q&A
 • dedykowana grupa na Facebooku
 • warsztaty kulinarne
 • klub czytelniczy
 • spotkania integracyjne
 • wyzwania
 • ścieżki edukacyjne
 • notatki wizualne, karty pracy, quizy

Treści dzielimy na 3 obszary.

Oto najpopularniejsze materiały, które są dostępne w klubie Ograniczam Się:

Czy w markecie można kupić zdrową i bezpieczną żywność? Dr Joanna Gałązka i dr Jakub Garnis, czyli projekt Zrób To Z Nami Online, rozwieją Twoje wątpliwości;

Jak radzić sobie z lękiem klimatycznym? Jak rozmawiać z ekosceptykami? Zanurz się w treści psychologiczne i warsztaty z Porozumienia Bez Przemocy, które były hitem poprzednich edycji!

Gotowanie na ekranie, czyli Jagna Niedzielska w akcji podbiła serca klubowiczów, pokazując, jak nie marnować jedzenia i korzystać z resztek, aby coraz mniej żywności lądowało w Twoim koszu na śmieci.


#wyzwanieodgracanie to akcja, która cieszyła się olbrzymim powodzeniem. Nie mogliśmy jej sobie odmówić również i w tej edycji. To znacznie więcej niż wystawienie niepotrzebnych sprzętów na zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Przygotuj się na uporządkowanie przestrzeni w domu z ekologicznym twistem.


Jak podróżować ekologicznie i to w pojedynkę? To łatwiejsze niż Ci się wydaje, a przekona Cię o tym Dodo Knitter.

A może wcale nie trzeba wyruszać na koniec świata, by przeżyć fajną przygodę? Zielona Wśród Ludzi zachęci Cię do mikrowypraw.

Webinar z Marcinem Popkiewiczem Kryzys klimatyczny. Od depresji do wizji mocno otwiera oczy na bieżące problemy. Dużo ciekawych rzeczy, prawda? 

A to nie wszystko, bo szykujemy dla Ciebie fantastyczne nowości.

Nowości w 4 edycji Klubu:

Zero waste to nie tylko zarządzanie lodówką i porządki w szafie. To również biznes. Jeśli rozwijasz swoją działalność ekologicznie i zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, na pewno zainteresują Cię wywiady z przedsiębiorcami, którzy z powodzeniem działają zgodnie z zero waste.

Mastermindy w wydaniu… eko. Co powiesz na realizację swoich ekomarzeń (nawet tych niewielkich) przy wsparciu społeczności i naszych ekspertów? My już nie możemy się doczekać.

Wyzwanie… nie, dużo wyzwań! W tej edycji mocno popracujemy na budowaniem nawyków. Może zmotywujesz się, by wykonać swoje pierwsze ekologiczne środki do sprzątania. Albo wprowadzisz więcej elementów roślinnych do swojej diety.

Dostęp do Klubu:

209 zł czyli 70 zł/miesiąc

319 zł czyli 53 zł/miesiąc

529 zł czyli 44 zł/miesiąc

Eksperci i Ekspertki w 4 edycji Klubu:

Jak widzisz, treści, materiałów i inspiracji nie brakuje. I może właśnie zadajesz sobie pytanie:

„Jak ja to wszystko ogarnę?”.

W swoim rytmie.

Materiałów jest dużo, ale możesz wybrać te, które najbardziej Cię interesują. 

Przecież nie obejrzysz całego Netflixa w dwa tygodnie :) 

Webinary, live’y czy wywiady są nagrywane, więc możesz do nich wrócić w dowolnym momencie.

Wiemy, że po wejściu do Klubu można usiąść z wrażenia, ale spokojnie. To nie jest kolejny obowiązek czy kurs do zaliczenia. Jesteśmy tu po to, by czuć się dobrze i działać w miarę swoich możliwości.

Kto za tym stoi?


Dlaczego warto dołączyć do Klubu?


rzetelna wiedza i praktyczne porady zero waste w zasięgu ręki to to, czego szukasz? W Klubie dostaniesz najwyższą jakość

czujesz się dobrze w towarzystwie ludzi myślących podobnie 

oszczędzasz czas na szukaniu jakościowych treści

masz przestrzeń na osobisty kontakt z ekspertami i otrzymanie odpowiedzi u źródła

energia grupy motywuje Cię do działania

masz dostęp do bonusów np. mojego e-booka, naklejek na Instagram i innych zupełnie za darmo

„Marzę, by plastik został tylko w klockach LEGO”.

„Samo gadanie niewiele zdziała. Ludzie muszą chcieć sobie pewne rzeczy uświadomić. Ale czasem są takie dobre efekty kuli śnieżnej jak u mnie w domu!”.

„Działanie przez własny przykład jest najlepsze. Świadomość ludzi powoli rośnie. Fajnie jest inspirować innych”.

Czy te słowa brzmią znajomo?

To wypowiedzi osób, które martwią się o losy naszej planety.

Tu masz wszystko, co potrzebne, by zacząć działać!

A może zastanawiasz się…

 • czy znajdziesz czas, by to wszystko ogarnąć?

Korzystaj z materiałów w klubie po swojemu – wybierz tematy, które Cię najbardziej interesują i oglądaj je w swoim czasie. Bez pośpiechu.

 •  czy dowiesz się czegoś nowego, bo mocno siedzisz w tematyce zero waste? 

   Rozumiemy te obawy, dlatego dbamy o dobór treści. Zapraszamy ekspertów i sięgamy po najciekawsze tematy. Ta edycja na pewno Cię zaskoczy!

   • co jeśli nie spodoba Ci się w klubie? 

   Możesz zrezygnować z udziału: albo nie przedłużać dostępu, albo odejść w trakcie. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zwrot pieniędzy masz jak w banku.


   Ale wierzymy, że będziesz zachwycony_a. Nasi klubowicze czują się pewniej, mają motywację, a ich działania przynoszą wymierne efekty:


   Od razu po dołączeniu do Klubu uzyskasz dostęp do:

   • Wszystkich materiałów dostępnych na platformie edukacyjnej 

   50 nagrań webinarów, 3 nagrania masterclass, 35 kart pracy w PDF, 21 notatek wizualnych oraz materiały w ramach 3 wyzwań. Do wszystkich tych materiałów dostajesz dostęp od razu po zakupie miejsca w Klubie. Od Ciebie zależy, w jakim tempie i kolejności będziesz realizować treści. Masz do nich dostęp na każdym urządzeniu mobilnym!

    • Dzienniczka Wyrzucania Jedzenia i kart pracy „Jak wyrzucać mniej jedzenia?”

    Z interaktywnym dzienniczkiem z łatwością zdiagnozujesz, jakiego jedzenia i dlaczego wyrzucasz najwięcej, aby móc ograniczyć marnowanie żywności! Już kilka dni takiej obserwacji pozwala wyciągnąć wspaniałe wnioski, które wykorzystasz w karcie pracy, aby wyrzucać mniej!

    • Wszystkich materiałów w PDF stworzonych w ramach #wyzwanieodgracanie

    Karty pracy: jak odgracić łazienkę, apteczkę, sypialnię, szafę, salon, książki i dokumenty, przedpokój, kuchnię, pokój dziecka, rzeczy sentymentalne, piwnice i pawlacze oraz porady, jak utrzymać efekty odgracania. Dzięki temu odgracisz swoją przestrzeń i uwolnisz się od nadmiaru!

      Przykładowe materiały dodatkowe, które czekają na Ciebie na platformie:

      Sprawdź opinie Klubowiczek:


      Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

      • Gdzie odbywają się webinary w ramach Klubu?

       Webinary organizowane w ramach Klubu Ograniczam Się odbywają się na YouTube lub na Zoomie. Link do spotkania wysyłamy mailowo dzień wcześniej oraz w dniu webinaru. Dodajemy go też na grupie na Facebooku. Nagranie webinaru umieszczane jest następnie na platformie edukacyjnej, do której Klubowicze mają dostęp. Powtórka aktywna jest przez cały czas uczestnictwa w Klubie, można obejrzeć ją w dowolnym momencie.

      • Gdzie znajdę materiały, które powstały w ramach Klubu?

       Wszystkie materiały stworzone w ramach Klubu znajdują się na platformie edukacyjnej. Dane do logowania otrzymuje się po zakupie miejsca w Klubie. Dodatkowe materiały w postaci motywujących postów dodawane są na klubowej, zamkniętej grupie na Facebooku. Link do grupy wysyłamy po zakupie miejsca w Klubie.

      • Czy w pełni skorzystam z uczestnictwa w Klubie jeśli nie mam konta na Facebooku i nie chcę go zakładać?

       Grupa na Facebooku zapewnia miejsce na dyskusje i zacieśnianie więzi w społeczności Ograniczam Się. Jeśli więc zależy Ci na na tym elemencie Klubu, to bez konta na Facebooku będzie trudno o interakcje z innymi Klubowiczami. Wszystkie materiały znajdują się jednak na zewnętrznej platformie edukacyjnej, do której wszyscy Klubowicze mają dostęp. Linki do webinarów na żywo wysyłamy mailowo. Dlatego bez konta na Facebooku także można aktywnie korzystać z członkostwa w Klubie.

      • Co zrobić, jeśli nie mogę zalogować się na platformę edukacyjną?

       W przypadku jakichkolwiek trudności z zalogowaniem się na platformę edukacyjną napisz do nas na adres maria@ograniczamsie.com. Moja project managerka Maria odpowie na Twoją wiadomość i pomoże Ci w logowaniu.

      • Czy po 3 lub 6 miesiącach uczestnictwa w Klubie, w zależności od zakupionego pakietu, mogę zrezygnować?

       Po zakończeniu ważności zakupionego pakietu możesz zrezygnować z uczestnictwa w Klubie bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać, to możesz przedłużyć dostęp do Klubu w cenie, w której dołączyłeś_aś. W każdej kolejnej edycji czekają na Ciebie nowe webinary, masterclass, karty pracy, notatki wizualne i wiele więcej!

      • Co jeśli nie spodoba mi się w klubie?

       Możesz zrezygnować z udziału: albo nie przedłużać dostępu, albo odejść w trakcie. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Po zakupie obowiązuje 30 dniowa gwarancja satysfakcji. Jeśli Ci się nie spodoba, dostaniesz zwrot pieniędzy.

       Klub Ograniczam Się 

       - ludzie, którzy czują klimat!

       .