CHCIAŁABYŚ NAUCZYĆ SIĘ DOKUMENTOWAĆ WSPOMNIENIA?

Planujesz podróż życia, ślub lub powiększenie rodziny i zastanawiasz się jak zachować te wyjątkowe chwile na przyszłość?

Uwielbiasz fotografię, ale nie wiesz już co robić ze zdjęciami zalegającymi na dyskach i w komputerze?

Zależy Ci na uchwyceniu codzienności tu i teraz i cieszeniu się małymi rzeczami?

ZAPROŚ KREATYWNOŚĆ DO SWOJEJ CODZIENNOŚCI

Nasze życie składa się z codziennych momentów - mniejsze i większe wydarzenia składają się na całokształt, który tworzy nasze tu i teraz.

Zmieniające się pory roku, poranki z kubkiem kawy, ważne rozmowy, małe zwyczaje, codzienne rytuały, praca, pierwsze kroki, ulubione zaułki.

Czy umiesz dostrzec te wszystkie małe przyjemności w codziennym życiu, cieszyć się chwilą i drobiazgami?

Czy będziesz pamiętać o nich za kilka miesięcy lub lat? 

Kurs KREATYWNIE NA CO DZIEŃ pomoże Ci w utrwaleniu małych i dużych chwil z życia Twojego i Twoich najbliższych w formie oryginalnych albumów Project Life!

ZAPISZ SIĘ NA WIOSENNĄ EDYCJĘ KURSU!

Zobacz jak łatwo możesz wykorzystać tę najbardziej fotogeniczną porę roku do nauki dokumentowania wspomnień i cieszenia się codziennością!

DLACZEGO UCZYĆ SIĘ DOKUMENTOWANIA WSPOMNIEŃ WŁAŚNIE ZE MNĄ?

BO ZNAM SIĘ NA TYM JAK NIKT INNY W POLSCE!

Nazywam się Kasia Mistacoglu, jestem blogerką, zajmuję się fotografią, pokazuję jak żyć kreatywnie i cieszyć się codziennością oraz uczę sztuki dokumentowania wspomnień we własnoręcznie robionych albumach Project Life.

Uparcie powtarzam, że codzienne życie może być największą inspiracją - musimy mu tylko na to pozwolić!

MOJE DOŚWIADCZENIE
Dokumentowaniem wspomnień zajmuję się od niemal 10 lat. Współpracowałam z największymi polskimi i światowymi markami scrapowymi. Od 4 lat dokumentuję codzienność w albumach Project Life. Jestem autorką pierwszych w Polsce kursów online o dokumentowaniu wspomnień w których wzięło udział ponad 300 osób. Dostałam nagrodę dla najbardziej inspirującego twórcy roku 2016. 


Na co dzień bloguję na worqshop.pl - blogu wyróżnianym za estetykę, kreatywność i inspirujące treści- tam mnie znajdziesz!

UCZESTNICY KURSU OTRZYMAJĄ

4 MODUŁY

Każdy moduł zawiera lekcje związane z tworzeniem albumów metodą pocket scrapbookingu.

Dowiesz się z nich między innymi o planowaniu pracy, niezbędnych zakupach, organizacji materiałów, fotografowaniu codzienności, kreatywnym zapisywaniu wspomnień oraz o podstawach kompozycji i pracy z kolorem.  

MATERIAŁY DODATKOWE

Uczestnicy kursu otrzymają zestaw autorskich kart do wydrukowania i wykorzystania podczas pracy nad wpisami do albumu.

Zapisując się na kurs otrzymasz również zeszyty ćwiczeń, listy inspiracji i checklisty do wydrukowania - wszystko po to, aby pomóc Ci zaplanować pracę nad albumem! 

 

LEKCJE W FORMIE PDF

Materiał kursu został podzielony na indywidualne lekcje, wysyłane do Uczestników kursu w cotygodniowych modułach. 

Nie martw się, że przegapisz którąś z lekcji - link do pobrania materiałów wysyłany jest w wiadomości e-mail, możesz skorzystać z nich w dogodnym dla siebie czasie!

 

+ bonusy!

DOŁĄCZ DO KURSU W NIŻSZEJ CENIE!

TYLKO DO 27 LUTEGO KUP KURS ZA 129 ZŁ! 
(potem cena wzrasta do 149 zł)

ZOBACZ CO DOKŁADNIE ZAWIERAJĄ MODUŁY KURSU

MODUŁ 1 - PLANOWANIE

Opowiem Ci co to jest Project Life, dowiesz się jak dobierać materiały, jak robić zakupy oraz jak planować pracę nad albumem. Dodatkowe ćwiczenia i zadania pomogą Ci zaplanować Twój wymarzony album Project Life! 

MODUŁ 2 - FOTOGRAFIA

Podpowiem Ci jak robić lepsze zdjęcia tym co masz, dowiesz się czemu czasem kiepskie zdjęcie jest lepsze niż żadne, podzielę się moimi ulubionymi narzędziami do edycji oraz podrzucę Ci listę pomysłów na kreatywne zdjęcia codzienności! 

MODUŁ 3 - JOURNALING

Dowiesz się jak wzbogacić swoje albumy ze zdjęciami o słowa, jak przełamać się przy dodawaniu opisów oraz jak zaangażować najbliższych do ich tworzenia!

MODUŁ 4 - ZRÓB SWÓJ ALBUM!

Poznasz tajemnice projektowania spójnych stron, opowiem Ci o kolorze i jego zastosowaniach, wytłumaczę podstawy kompozycji w albumie i podpowiem jak poradzić sobie w sytuacjach, gdy natrafisz na problemy lub spadek motywacji! 

CZY JEST TO KURS DLA CIEBIE?

TAK, jeśli... 

☀ Podobają Ci się kreatywne albumy pełne zdjęć, wspomnień i dodatków, 
☀ Nie wiesz jakie zakupy zrobić aby zacząć przygodę z albumem, 
☀ Project Life i dokumentowanie wspomnień kusi Cię już od jakiegoś czasu, ale nie wiesz gdzie zacząć i potrzebujesz wsparcia, 
☀ Boisz się, że zabraknie Ci zapału, pomysłów i samodyscypliny do działania przy regularnym robieniu albumu,
 ☀ Robisz wiele zdjęć, ale ... nie pamiętasz kiedy ostatnio oddałaś zdjęcia do wywołania,
☀ Dokumentujesz wspomnienia w innej formie i chciałabyś poznać tajemnice tworzenia albumu Project Life,
☀ Szukasz sposobu na ograniczenie ilości przechowywanych pamiątek, ale wiesz, że nie chcesz z nich kompletnie rezygnować, 
☀ Lubisz uczyć się nowych rzeczy, szukasz hobby dla siebie, cieszą Cię zajęcia kreatywne i proste DIY

 JEŚLI NA KTÓREKOLWIEK Z PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁAŚ TAK, TO "KREATYWNIE NA CO DZIEŃ" BĘDZIE IDEALNYM KURSEM DLA CIEBIE!

ZOBACZ CO O TYM KURSIE MÓWIĄ INNI

Iwona

uczestniczka kursu Kreatywnie Na Co Dzień, things2love.pl

Odkąd pamiętam obserwowałam albumy Kasi z zapartym tchem, zachwycałam sie każdą stroną, dopracowanymi szczegółami, idealnie dobranymi kartami czy ozdobami. Kiedy dowiedziałam się, ze organizuje kurs byłam przeszczęśliwa, ponieważ wiedziałam, ze nauczę się samych przydatnych rzeczy. I tak było!

Mało tego, oprócz podstaw i świetnych trików dostałam mega pozytywnego "kopa". I najważniejsze: zrozumiałam, że mój album nie musi być idealny, bo on już jest! Dlatego, że jest mój, dlatego, że są tam zachowane moje wspomnienia. Jak ktoś się waha czy wziąć udział w takim kursie, to ja, z czystym sercem zawsze odpowiem: Brać!

Kasia w bardzo przyjemny sposób przybliża Project Life i wszystko co z nim związane, nawet fotografię!! Jeśli macie ochotę, podpatrzeć jak mój PL ewoluował i jak wyglądał przed kursem a jak po to zapraszam na blog: things2love.pl :) 

Kasia

uczestniczka kursu Kreatywnie Na Co Dzień

Kurs „Kreatywnie na co dzień” pomógł mi zacząć.

Usystematyzował wiedzę, podsunął szereg rozwiązań, na które sama na pewno bym nie wpadła. Uświadomił, że nie tylko ja mam problemy z systematycznością i doborem materiałów. I przygotował mnie na pewne sytuacje, które mogą się zdarzyć.

Praktycznie, konkretnie i na temat odpowiedział na wiele zagadnień, które na początku mojej przygody były mocno niejasne i poplątane. I za to bardzo serdecznie dziękuję autorce kursu.

Ola

uczestniczka kursu Kreatywnie Na Co Dzień

W Kreatywnie Na Co Dzień w jednym miejscu znalazłam wszystkie te informacje, do których wcześniej sama mozolnie się dokopywałam - a w trakcie szukania o mało nie zniechęciłam do całej zabawy.

Kurs KNCD to same konkrety: kolejne moduły tworzą przemyślaną, przejrzystą całość, pełną ćwiczeń, praktycznych wskazówek i odnośników także dla tych osób, które chciałyby już samodzielnie poszerzyć wiedzę na dany temat, np. fotografii.

Oprócz kwestii technicznych kurs zawiera także masę elementów motywująco-inspirujących, które sprawiają, że będzie super inwestycją także dla tych osób, które są już obeznane z tematem. Kasia proponuje cały wachlarz kreatywnych sposobów na to, jak walczyć ze słomianym zapałem i systematycznie, z przyjemnością zapełniać kolejne karty albumu. Czego i sobie, i Wam życzę!

FAQ

JAKA JEST CENA KURSU?

Kurs KREATYWNIE NA CO DZIEŃ kosztuje 129 zł tylko do 27 lutego 2017 roku. Potem cena kursu wzrasta do 149zł.

W tej cenie otrzymasz dożywotni dostęp do materiałów i dodatków z 4 modułów kursu. Osoby zapisane na kursową listę e-mail otrzymają również informacje o dodatkowych bonusach i promocjach związanych z kursem! 

KIEDY RUSZA SPRZEDAŻ KURSU "KREATYWNIE NA CO DZIEŃ"?

Sprzedaż kursu rusza już 20 lutego! Zapisz się na listę osób zainteresowanych zakupem (spokojnie, to do niczego nie zobowiązuje!) aby otrzymać przypomnienie o sprzedaży kursu ORAZ dodatkowe informacje o ofertach specjalnych z nim związanych.

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Kurs startuje 7 marca - wtedy otrzymasz dostęp do pierwszego modułu kursu oraz do związanych z nim materiałów dodatkowych. Pozostałe moduły zostaną wysłane w tygodniowych odstępach - 14, 21 i 28 marca.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIAŁA DOSTĘP DO MATERIAŁÓW Z KURSU?

Wszystkie materiały, dodatki i gratisy związane z kursem zostają z Tobą na zawsze - będziesz mogła wrócić do nich w dowolnie wybranym przez siebie momencie, miejscu i czasie. 

CZY WYSTAWIASZ FAKTURĘ ZA ZAKUP KURSU?

Tak, oczywiście mam taką możliwość - jeśli potrzebujesz fakturę daj mi znać na maila kontakt@worqshop.pl po zakupie kursu!

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAM MATERIAŁY ZWIĄZANE Z KURSEM?

Wszystkie materiały z kursu KREATYWNIE NA CO DZIEŃ dostaniesz w wiadomości e-mail - wyślę Ci link do miejsca z którego będziesz mogła pobrać moduły i towarzyszące im dodatki. Nie musisz uczyć się korzystania ze specjalnej platformy, materiały są przygotowane w formacie PDF - po pobraniu ich będziesz mogła zapisać je na swoim komputerze lub dowolnym urządzeniu przenośnym, lub - jeśli wolisz - wydrukować i zachować w takiej formie.

CZY KURS KREATYWNIE NA CO DZIEŃ JEST DLA MNIE JEŚLI NIGDY NIE MIAŁAM DO CZYNIENIA ZE SCRAPBOOKINGIEM I DOKUMENTOWANIEM WSPOMNIEŃ?

Jak najbardziej, ten kurs jest wprost stworzony dla Ciebie! 4 starannie przygotowane moduły pokrywają tematy od tych fundamentalnych, związanych z opracowaniem koncepcji i planowaniem albumu przez bardziej szczegółowe informacje o kolorach, kompozycji, scrapowych zakupach, fotografii, journalingu i tworzeniu wpisów do albumu. 

Poza wiedzą teoretyczną i informacjami o tym gdzie ją poszerzać dostaniesz również solidną dawkę inspiracji i konkretne, praktyczne rozwiązania, które będziesz mogła wykorzystać w pracy nad swoim albumem.


MASZ DODATKOWE PYTANIA? ŚMIAŁO, WYŚLIJ MI MAILA NA ADRES
 kontakt@worqshop.pl
POSTARAM SIĘ ROZWIAĆ TWOJE WĄTPLIWOŚCI!  

ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZISIAJ!

Zarezerwuj swoje miejsce na kursie i dołącz do setek kobiet, które rozpoczęły swoją przygodę z kreatywnym dokumentowaniem wspomnień!

© 2017