KURS ONLINE

9 KROKÓW DO OGRODU MARZEŃ

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH KURSEM

 

Samo zapisanie się do niczego Cię nie zobowiązuje. Po prostu wyślę Ci bardziej szczegółowe informacje oraz powiadomię o tym kiedy kurs będzie gotowy.

Stwórz zachwycający ogród samodzielnie, bez konieczności zatrudniania projektanta!

  • Czy masz poczucie, że pomimo posadzenia wielu roślin, Twój ogród nie wygląda tak jak chcesz?
  • Czytasz czasopisma ogrodnicze i oglądasz "Maję w ogrodzie", a nadal nie wiesz, co zrobić ze swoim ogrodem?
  • Chcesz, by ogród był atrakcyjny przez cały rok i umożliwiał przyjemne spędzenie czasu z rodziną?
  • Chcesz wiedzieć, jak zrobić ogród, którego obsługa nie będzie pochłaniała dużo czasu, a będzie cieszył swoim widokiem, nawet przy okrojonym budżecie?

Czyżbym mówiła o Tobie? 

Jeśli identyfikujesz się z którymś z powyższych pytań lub jesteś początkującym ogrodnikiem i nie wiesz dokładnie, co powinieneś robić, to wiedz, że nie jest to wcale zaskakujące, biorąc pod uwagę ilość sprzecznych informacji, które Cię bombardują.

Tworzenie ogrodu nie jest proste.

Jeśli ktoś Ci kiedyś powiedział, że stworzenie pięknej i funkcjonalnej przestrzeni to pikuś – kłamał.

Większość mich klientów utyka właśnie w tym miejscu, gdzie mają zamiar zacząć tworzyć ogród, a nie wiedzą za co po kolei się brać. Nie są leniwi. Nie brakuje im chęci, często też wiedzą sporo o roślinach.

 

Brakuje im metody, która działa. 

 

Co sprawia, że ogród jest piękny?

Większość osób powie, że rośliny, ale ...

rośliny nie są odpowiedzią! 

 

Rośliny nie wystarczą,  aby stworzyć zachwycający ogród. Są bardzo ważnym końcowym dotknięciem, a nie punktem wyjścia...

 

Większość ludzi popełnia błąd, koncentrując się na roślinach, a nie na projektowaniu. Tworzenie wspaniałego ogrodu to przede wszystkim kształt i to, jak ze sobą wyglądają zestawienia różnych elementów.

 

Nikt przy zdrowych zmysłach, nie wybudowałby domu, bez projektu

 

Jednak dokładnie tak dzieje się w ogrodzie! Powstaje ścieżka, pergola lub staw, który często nie wygląda dobrze z resztą ogrodu.

 

Jakie są szanse, że trafisz "spontanicznie" we właściwe proporcje, materiały wykończeniowe, w styl który będzie pasował do otoczenia i Twoich oczekiwań?

Marne...

 

Jednak, przy odrobinie przemyślenia - WOW, możesz naprawdę stworzyć coś wyjątkowego (często za dużo mniej pieniędzy i czasu niż metoda "buduj i miej nadzieję" opisana powyżej).

 

Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których stworzyłam internetowy kurs projektowania ogrodów, który pokazuje dokładne, proste kroki, aby z powodzeniem zaprojektować własny ogród i zagwarantować mu lepszą jakość. 

 

Planowanie, naprawdę jest kluczem do stworzenia świetnie wyglądającego ogrodu.

Możesz sobie ułatwić stworzenie pięknej przestrzeni

Możesz wydać dużo pieniędzy na swój ogród a on nadal nie musi wyglądać dobrze, co jest frustrujące, nie wspominając o marnowaniu czasu i siły. Tak wiele osób bezmyślnie buduje swoją przestrzeń, bez odpowiedniego planowania. Spójrzmy prawdzie w oczy, ile znasz osób z naprawdę pięknym ogrodem?

Ogrodu marzeń nie osiąga się przez wyrzucanie pieniędzy, na nieprzemyślane zakupy, ani przez nadzieję, że kolejna posadzona roślina nareszcie przyniesie wspaniały efekt.  

Gdyby tak było, każdy ogród byłby świetny. Same rośliny nie wystarczą, bez względu na to, jak są piękne.

 

Poznaj dziewięciostopniową ścieżkę, której używam do tworzenia zachwycających przestrzeni.

Zrozumienie, w jaki sposób korzystać z zasad projektowania i w jakiej kolejności je stosować, jest jedynym sposobem na ulepszenie ogrodu bez kosztownych prób i błędów.

Ta jednorazowa inwestycja zapewni Ci umiejętności i pewność, że Twój ogród będzie piękny.  Wiedzieć, że coś zadziała, a mieć nadzieję, że tak się stanie - to ogromna różnica, nie sądzisz?

 

Pomogę Ci zaplanować zachwycający i funkcjonalny ogród, dający radość i wytchnienie

Mam na imię Arleta, jestem projektantką z zamiłowania, ogrodniczką z natury oraz miłośniczką radosnych i pobudzających zmysły ogrodów. 

Osoby samodzielnie zakładające ogród przeprowadzam prostą i przyjemną ścieżką przez gąszcz możliwości i wątpliwości, dotyczących planowania przestrzeni.

Pokazuję jak zmienić nudną i nijaką działkę w zachwycające miejsce, w którym każdego dnia poczują radość z obcowania z naturą.

Tworzę ogrody - nie od linijki, ale od serca, radosne i pełne życia

Jako miłośniczka roślin, z plątaniny różnorodnych kolorów i form, wybieram najciekawsze, bezproblemowe okazy i pomagam tworzyć z nich wspaniałe kompozycje na rabatach.

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Czy wiesz, że projekt ogrodu to koszt nawet kilku tysięcy złotych? Możesz czekać do momentu uzbierania takiej kwoty, albo już teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, aby Twój ogród prezentował się zjawiskowo!

 

Będziesz mieć satysfakcję i przyjemność z projektowania. 

Kwota, którą zaoszczędzisz na nie kupowaniu złych rzeczy do ogrodu, ŁATWO zapłaci za ten kurs.

Będziesz mógł stworzyć swój raj na ziemi, za ułamek ceny, którą większość ludzi ostatecznie płaci, za poprawianie nieudanego krajobrazu. Ale jeszcze bardziej satysfakcjonujące jest to, że możesz zaplanować ogród samodzielnie!

 

Przygotowuję właśnie kurs online by pomóc osobom takim jak Ty! 

 

Jaki bedzie ten kurs?

Nie lubię lać wody. Wytłumaczę Ci konkretnie, krok po kroku jak zaprojektować przestrzeń zgodną z Twoimi potrzebami i ograniczeniami Twojego terenu.

 

Co sprawia, że ten kurs jest wyjątkowy?

 

W dzisiejszym zagonionym świecie mamy naprawdę mało czasu. Szukamy szybkich rozwiązań by mieć efekty. Kurs online jest idealny, bo pozwoli Ci na naukę bez wychodzenia z domu. Mało tego, pozwoli Ci na stworzenie projektu Twojego ogrodu! Możesz usiąść wieczorem z herbatą i zacząć kreować swoją przestrzeń. To takie proste!

W domu

 

Kurs online jest idealny dla rodziców małych dzieci (nie musisz wychodzić, załatwiać opiekunki) oraz osób z mniejszych miejscowości (nie musisz wydawać pieniędzy na dojazd, hotel). Wszystkie lekcje, materiały, nagrania i moja pomoc dostępne są online. 

Bez umiejętności artystycznych

 

 Nie musisz być wielkim artystą, aby zaprojektować swój własny ogród. Wystarczy postępować zgodnie z prostą ścieżką zawartą w kursie.

W Twoim stylu

 

Pokażę Ci krok po kroku, jak stworzyć ogród, który będzie idealnie pasował do Twojego gustu i stylu, który NIE rozniesie Twojego budżetu.

We własnym tempie

 

Kurs jest dostępny online, dzięki czemu możesz uczyć się w tempie, które Ci odpowiada i przechodzić przez materiały kursu tyle razy, ile chcesz.

Dla każdego

 

Kurs jest odpowiedni zarówno dla    początkujących, jak i doświadczonych ogrodników. 

 

Lekcje i materiały

 

Wiedza przekazywana przez video, karty pracy, materiały do druku, poprowadzi Cię przez cały proces projektowania krok po kroku.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

 

Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, jak stworzyć wspaniały ogród, korzystając ze sztuczek, jakie robią zawodowi projektanci, odpowiedź brzmi: tak. 

Ale jeśli szukasz tylko gotowych rozwiązań i myślisz, że projekt narysuje się sam, to nie jest to produkt dla Ciebie. Owszem, znajdziesz w nim mnóstwo planów i zdjęć, z których możesz czerpać pomysły,  kurs ma na celu nauczyć cię wszystkiego co niezbędne,  abyś mógł zaprojektować dla siebie.

Z kursem udzielana jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dlatego możesz wypróbować i sprawdzić, czy Ci się spodoba.

Uwaga: główny nacisk kładziony jest na projektowanie, a nie tylko na rośliny.