Chcesz cieszyć się pięknym i bujnym ogrodem, pełnym pachnących kwiatów? Pomożemy Ci to osiągnąć!

Poznaj wszystkie sekrety jeżówek i uprawiaj je z sukcesem w swoim ogrodzie!

W darmowym rozdziale znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące uprawy jeżówek. Jeśli chcesz wiedzieć:

Książka "Cudowny świat bylin"

Opinie

O nas

Poświęcasz dużo czasu na pielęgnację swoich roślin w ogrodzie, a efekt jest daleki od oczekiwanego? Chcesz mieć ogród pełen pięknych kolorowych kwiatów, które będą długo i bujnie kwitnąć, ale nie potrafisz bez pomocy okiełznać swoich roślin?
Sięgnij po naszą książkę!

W naszej nowej książce "Cudowny świat bylin - sadź, pielęgnuj, tnij i rozmnażaj kwiaty wieloletnie" znajdziesz sprawdzone sposoby na uprawę 102 gatunków bylin i zamienisz swój ogród w bylinowy raj. Będziesz odpoczywać wśród pięknie kwitnących kwiatów wieloletnich. Uprawa, pielęgnacja i rozmnażanie bylin będą proste!Zyskaj więcej!

Poznaj z nami wspaniały, kolorowy, pachnący świat bylin i stwórz swój własny kwiatowy raj.

Zdradzimy Ci nasze sposoby uprawy bylin i podpowiemy co robić,
żeby bujnie i zdrowo rosły i zawsze pięknie kwitły.

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • mieć zadbany, kolorowy i piękny ogród, który będzie Twoją dumą,
  • nauczyć się rozmnażać byliny, aby pozyskać je w niedrogi sposób,
  • wypełnić ogród pięknymi i kolorowymi kwiatami wieloletnimi,
  • nauczyć się pielęgnować i ciąć byliny, aby zdrowo rosły i bujnie kwitły, w niektórych przypadkach powtarzając kwitnienie,
  • zdobyć nową wiedzę na temat kwiatów wieloletnich i wprowadzić nowe gatunki do swojego ogrodu,
  • tworzyć piękne rabaty i samodzielnie dobierać odpowiednie rośliny na różne stanowiska,
  • stworzyć nowy ogród lub na nowo zaaranżować ten, który już masz.

Dołącz do grona ponad 2500 zadowolonych Ogrodników, którzy kupili naszą książkę i już z sukcesem uprawiają byliny w swoich ogrodach!

Pięknie wydana i bogato ilustrowana książką, zawierająca proste i zrozumiałe rady oraz instrukcje dot. uprawy bylin dla ogrodników amatorów. Dla mnie, początkującego ogrodnika, będzie wspaniałym przewodnikiem po ogrodzie. Wraz z książką, Autorki przesłały miły upominek w postaci nasion Firletki kwiecistej do wysiania wprost do gruntu wczesną wiosną lub jesienią. Polecam gorąco lekturę tej książki z nadzieją, że dzięki zawartej w niej wiedzy, mój ogród zachwyci mnie w niedalekiej przyszłości feerią barw i zapachów kwiatów.

Sprawdź naszą książkę od środka, pobierz bezpłatny fragment o uprawie jeżówek

Piękne i najwyższej jakości wydanie. Zdjęcia i ilustracje bardzo pomocne, szczególnie te ilustrujące jak gdzie i kiedy obcinać byliny. Dla początkującej ogrodniczki takiej jak ja to niezbędnik. Uczy i inspiruje. Dzięki wam za to.

Zajrzyj do "Cudownego świata bylin":

O nas


Przez 17 lat wydawałyśmy ogólnopolski poradnik "Twój Ogrodnik" w którym dzieliłyśmy się swoją wiedzą i miłością do roślin.
Jesteśmy też autorkami książek o cięciu roślin i pielęgnacji ogrodu.

Jeśli chcesz wiedzieć, co u nas słychać, polub nas na Facebooku lub śledź nasz profil na Instagramie - linki znajdziesz poniżej. Zapraszamy!

Alicja Grabowska i Lucyna Grabowska

Szkoła cięcia

To praktyczny, bogato ilustrowany poradnik, dzięki któremu nauczysz się ciąć rośliny ozdobne. Dzięki niej poznasz uproszczone zasady cięcia, nauczysz się formować rośliny, dowiesz się jak ciąć i po co ciąć rośliny.

Szkoła cięcia 2 

Szkoła cięcia 2 to nieoceniona pomoc przy cięciu i pielęgnacji drzew i krzewów owocowych. W książce opisanych jest aż 45 gatunków uprawianych w polskich ogrodach.

Planer Zaradnego Ogrodnika

Planer pomaga zaplanować prace ogrodnicze i o niczym nie zapomnieć. Podpowiada, co robić w każdym tygodniu roku oraz daje możliwość prowadzenia własnych zapisków.

.