Įdiekite programėlę vos per kelias minutes


Instrukcijas, kaip įsidiegti K. TOP, galite rasti ir video formatu

Dalyviai taškus gauna už:

 • K. TOP naudojimą – pirmą mėn. 200 taškų, kitus mėn. po 300 taškų
 • Profilio klausimynus 3x100 taškų.
 • Lojalumo taškai už nuoseklų naudojimą 6 mėn. – 1000 taškų.
 • Už pakviestus draugus per savo paskyrą (draugas turi užpildyti profilio klausimynus, įsidiegti bent vieną programėlę) – 500 taškų.
 • Taškai pervedami kiekvieno mėnesio 8-10 dieną už praeitą mėn.

Apie programėlę

 • "K. TOP" mobiliosios programos užduotis - surinkti duomenis apie tai, kokiomis, kaip dažnai ir kiek laiko "Android" programomis naudojasi grupės dalyvis - „panelistas“ savo planšetėje, telefone. "K. TOP" stebi jūsų išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio veiklą per programą, BET NE TURINĮ. Pvz., Spalio 11 d. Jūs "YouTube" žiūrėjote vaizdo įrašus 1 valandą ir 10 minučių - "K. Top" programa tai užfiksuoja, tačiau ji niekada "nežino", kokius būtent vaizdo įrašus žiūrėjote.
 • Programa „K. TOP“ negali pakenkti Jūsų išmaniajam telefonui, planšetiniame kompiuteriui, “pakabinti” jo, sunaikinti duomenis ir pan.
 • "K. TOP" programa naudoja labai mažai energijos ir įrenginio atminties (tai yra "pasyvi" programa, turinti labai ribotą funkcionalumą - todėl praktiškai ji neturi įtakos atminčiai ir energijos suvartojimui).
 • "K. TOP" programa nereikalauja „panelisto“ įsikišimo po įdiegimo - tik 3-5 minučių įdiegiant pirmą kartą (toliau programa visada veikia; kai telefonas perkraunamas - pasileidžia iš naujo). Programą galima paleisti ir pamiršti apie jos egzistavimą - viskas vyks automatiškai.
 • Įdiegimas ir atnaujinimas vyksta per "Google Play" parduotuvę.
 • Diegimo failas atsisiunčiant užima 2MB, įdiegiant įrenginyje turi būti apie 15 MB atminties.

Kaip įdiegti K. TOP? 

1. Norint įdiegti mobiliąją programą K. Top, prisijunkite prie interneto svetainės https://panel.kantar.lt iš savo mobiliojo įrenginio (išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio) su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

  2. Po prisijungimo prie savo paskyros KANTAR puslapyje, pavažiuokite puslapiu kiek žemiau ir pasirinkite punktą „K. TOP“.

   3. Atsidarius naujam naršyklės langui  paspauskite varnelę prie „AŠ SUTINKU, KAD BUS RENKAMA NEASMENINĖ INFORMACIJA APIE MANO NARŠYMĄ INTERNETE“, tuomet paspauskite „ĮDIEGTI“

    4. Paspaudus įdiegimo mygtuką automatiškai būsite nukreipti į Google Play parduotuvę. Pasirinkite “Įdiegti”. Programa atsisiųs ir įsidiegs automatiškai. Įdiegę K.TOP paleiskite programą (mygtukas „Atidaryti“).

     5. Paleiskite K. TOP programą jūsų mobiliajame įrenginyje. Nurodykite nuolatinę gyvenamąją vietą ir prisijunkite su el.paštu ir slaptažodžiu (kuriais registravotės https://panel.kantar.lt). 

     6. Po to programa paprašys leidimo naudotis veiklos istorija: pasirinkite K. TOP ir suteikite leidimą.

     7. Patikrinkite ar K. TOP veikia. Eikite į K. TOP programą, pasirinkite „Nustatymai“, išskleiskite „Prisijungimas TNS TOP“. Jei skiltyje „last_stat_date“ matote šios dienos datą – programa veikia gerai.

     8. Programėlės funkcijos:

     · Skiltyje “APKLAUSOS” užpildykite profilio klausimyną;

     · Skiltyje “BALANSAS” matysite sukauptų taškų sumą;

     · Skiltyje “ISTORIJA” matysite taškus, kuriuos gausite kiekvieno mėnesio 8-10 dieną už programėlių naudojimą.

     Atkreipkite dėmesį

     1. Būtinas geras interneto ryšys;

     2. Įrenginiu pagrinde turi naudotis 1 asmuo;

     3. K. TOP įsidiegti reikia jungtis prie Google Play parduotuvės, tai reiškia, kad įrenginio naudotojas turi turėti Gmail paskyrą;

     4. K. TOP skirta tik Android operacinei sistemai (iPhone telefonams programos nėra);

     5. K. TOP veiklą gali riboti:

     a) Ccleaner (ar kitos įrenginio darbą optimizuojančios programos);

     b) Skrydžio režimas;

     c) Energijos tausojimo režimasĮrenginio režimus patartina išjungti, nes dalyvis gali nekaupti taškų už programos naudojimą.

     .