Įdiekite programėlę vos per kelias minutes


Instrukcijas, kaip įsidiegti K. TOP, galite rasti ir video formatu

Dalyviai taškus gauna už:

 • K. TOP naudojimą – pirmą mėn. 200 taškų, kitus mėn. po 300 taškų, jei K.TOP aktyvus kasdien visą mėnesį (programėlė veikia automatiškai suteikus visus reikiamus leidimus).
 • Profilio klausimynus – už pirmą 200 taškų, už antrą ir trečią - po 100 taškų.
 • Nuoseklų naudojimą (lojalumą) po 6 mėn. – 1000 taškų.
 • Pakviestus draugus per savo paskyrą (draugas turi užsiregistruoti per atsiųstą pakvietimo nuorodą, užpildyti profilio klausimynus, įsidiegti bent vieną programėlę) – 500 taškų.


Taškai pervedami kiekvieno mėnesio 8-10 dieną už praeito mėn. aktyvumą.

Apie programėlę

 • K.TOP mobiliosios programos užduotis - surinkti duomenis apie tai, kokiomis, kaip dažnai ir kiek laiko "Android" programomis naudojasi grupės dalyvis - „panelistas“ savo planšetėje, telefone. K.TOP stebi jūsų išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio veiklą per programą, BET NE TURINĮ. Pvz., Spalio 11 d. Jūs "YouTube" žiūrėjote vaizdo įrašus 1 valandą ir 10 minučių - K.TOP programa tai užfiksuoja, tačiau ji niekada "nežino", kokius būtent vaizdo įrašus žiūrėjote.
 • Programa K.TOP negali pakenkti Jūsų išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui, “pakabinti” jo, sunaikinti duomenis ir pan.
 • K.TOP programa naudoja labai mažai energijos ir įrenginio atminties (tai yra "pasyvi" programa, turinti labai ribotą funkcionalumą - todėl praktiškai ji neturi įtakos atminčiai ir energijos suvartojimui).
 • K.TOP programa nereikalauja „panelisto“ įsikišimo po įdiegimo - tik 3-5 minučių įdiegiant pirmą kartą (toliau programa visada veikia; kai telefonas perkraunamas - pasileidžia iš naujo). Programą galima paleisti ir pamiršti apie jos egzistavimą - viskas vyks automatiškai.
 • Įdiegimas ir atnaujinimas vyksta per "Google Play" parduotuvę.
 • Diegimo failas atsisiunčiant užima 2MB, įdiegiant įrenginyje turi būti apie 15 MB atminties.

Kaip įdiegti K.TOP? 

1. Norint įdiegti mobiliąją programą K. Top, prisijunkite prie interneto svetainės panel.kantar.lt iš savo mobiliojo įrenginio (išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio) su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.

  2. Po prisijungimo prie savo paskyros KANTAR puslapyje, pavažiuokite puslapiu kiek žemiau ir pasirinkite punktą K.TOP.

   3. Atsidarius naujam naršyklės langui  paspauskite varnelę prie „AŠ SUTINKU, KAD BUS RENKAMA NEASMENINĖ INFORMACIJA APIE MANO NARŠYMĄ INTERNETE“, tuomet paspauskite „ĮDIEGTI“

    4. Paspaudus įdiegimo mygtuką automatiškai būsite nukreipti į Google Play parduotuvę. Pasirinkite „Įdiegti“. Programa atsisiųs ir įsidiegs automatiškai. Įdiegę K.TOP paleiskite programą (mygtukas „Atidaryti“).

     5. Paleiskite K.TOP programą jūsų mobiliajame įrenginyje. Nurodykite nuolatinę gyvenamąją vietą ir prisijunkite su el.paštu ir slaptažodžiu (kuriais registravotės panel.kantar.lt). 

     6. Po to programa paprašys leidimo naudotis veiklos istorija: pasirinkite K.TOP ir suteikite leidimą (mygtukas turi nebedegti pilka spalva). Taip pat suteikite leidimą programėlei veikti fone.

     7. Patikrinkite ar K.TOP veikia. Eikite į K.TOP programą, jei prie Sąlygos esantis mygtukas dega žalia spalva - vadinasi viskas gerai.

     8. K.TOP diegimas baigtas. Dalyvaujant projekte būtina, kad programėlė veiktų kasdien (tačiau viską atlikus tieisingai, ji veiks automatiškai, tad nieko daugiau daryti nereikės). 

     9. Programėlės funkcijos:

     • Skiltyje APKLAUSOS matysite, ar jau laikas atnaujinti profilio klausimyną (tą padaryti galite prisijungę prie savo paskyros panel.kantar.lt);
     • Skiltyje BALANSAS matysite sukauptų taškų sumą (dovaną išsikeisti galėsite pasiekus 800 taškų);
     • Skiltyje ISTORIJA matysite taškus, kuriuos gausite kiekvieno mėnesio 8-10 dieną už programėlių naudojimą.

     Atkreipkite dėmesį

     1. Būtinas geras interneto ryšys;

     2. Įrenginiu pagrinde turi naudotis 1 asmuo;

     3. K.TOP įsidiegti reikia jungtis prie Google Play parduotuvės, tai reiškia, kad įrenginio naudotojas turi turėti Gmail paskyrą;

     4. K.TOP skirta tik Android operacinei sistemai (iPhone telefonams programos nėra);

     5. K.TOP veiklą gali riboti:

     a) Ccleaner (ar kitos įrenginio darbą optimizuojančios programos);

     b) Skrydžio režimas;

     c) Energijos tausojimo režimasĮrenginio režimus patartina išjungti, nes dalyvis gali nekaupti taškų už programos naudojimą.

     Ką daryti, kai neveikia, stringa ar sutrinka programėlių veikla?

     Įsitikinkite, ar visi nustatymai nustatyti pagal mūsų aukščiau pateiktas rekomendacijas.

     Taip pat visuomet galite kreiptis el. paštu klausk@kantar.com ir mes padėsime išspręsti jūsų klausimus.

     .