Izolacja, kwarantanna, nauka zdalna - to znów wspólne doświadczenie wielu rodzin. Mój e-book o przygodach bohaterów książek "Self-Regulation" może pomóc Twojemu dziecku poukładać sobie te doświadczenia! Aby odebrać pdf, zapisz się na newsletter DyleMatki (możesz się w każdej chwili wypisać).

e-book "Kuba, Lenka i kwarantanna"

Nazywam się Agnieszka Stążka-Gawrysiak i tworzę treści dla rodziców pod marką DyleMatki. Jestem coachką, coachką kryzysową, trenerką oraz autorką trzech książek dla dzieci i rodziców "Self-Regulation" o samoregulacji, czyli radzeniu sobie ze stresem. W e-booku "Kuba, Lenka i kwarantanna" opisuję trudności, których doświadczają bohaterowie moich książek w czasie lockdownu i to, jak sobie z nimi radzą dzięki wsparciu rodziców. Jako mama trzech żywiołowych synów w wieku 10, 8 i 5 lat przechodzę przez to ponownie. Może Ty też?

"Kuba, Lenka i kwarantanna"

Odbierz bezpłatnie e-book w formacie pdf na Twój adres mailowy. Na e-book składają się dwa opowiadania (jedno dla dzieci w wieku 6-10 lat i jedno dla dzieci w wieku 3-7 lat) oraz część dla dorosłych. Wystarczy, że zapiszesz się pod poniższym linkiem na newsletter DyleMatki (możesz się z niego w każdej chwili wypisać dwoma kliknięciami).

.