ODŻYWCZY KURS ONLINE

Jem zdrowo i z głową

Prawdopodobnie jesteś tutaj, bo chcesz zmienić swój styl odżywiania. Masz dość zakazów i słowa „dieta”.

Jesteś już na etapie, w którym wiesz, że potrzebujesz zmiany długoterminowej.

 

Próbowałaś już różnych diet, by się odchudzić.

 

Chciałaś "w końcu wziąć się za siebie" i zmienić swoje odżywianie.

 

Podejmujesz próby, postanawiasz, że dość ze słodyczami, zapisujesz się na siłownię. Ale to wszystko okazuje się bez sensu. Jesteś zmęczona i wydaje ci się, że to nie dla Ciebie.

 

Trafiłam? Nie musiałam zgadywać, ja po prostu wiem, z czym zmagają się moje klientki i wiem, jak im w tym pomóc.

 

Odzyskaj spokój, poukładaj odżywianie w głowie.

9 dniowy Kurs Online

Zdobądź wiedzę na swój temat, zobacz co Cię ogranicza i zacznij odżywiać się we właściwy dla Ciebie sposób na co dzień, bez sztucznej motywacji i zakazów.

Twoje Korzyści z kursu:

Doświadczenie

Dzięki narzędziom coachingowym, mentoringowi żywieniowemu i działaniu w grupie przez 9 dni poznasz swoje potrzeby żywieniowe. Dowiesz się, co do tej pory ograniczało Cię by się zdrowo odżywiać.

Indywidualne podejście

Podczas profesjonalnie prowadzonych rozmów, w życzliwej i bezpiecznej atmosferze, rozwiniesz swoje kompetencje – umiejętności i wiedzę. Przyjrzysz się swoim zachowaniom i myśleniu, jakie towarzyszy ci każdego dnia.

Działanie

Wdrożysz konkretne kroki zmieniające twój styl żywienia. Wykreujesz konkretne sposoby samopomocy, które wykorzystasz już poza kursem.

Wiedza

Poznasz 8 zasad zdrowego i świadomego odżywiania. Poznasz swoje mocne strony i kluczowe wartości. Uświadomisz sobie, jaki masz wpływ na swoje ciało i samopoczucie. Nauczysz się sięgać po wodę - regularnie i odpowiednie ilości.

Po zapisie otrzymasz

Zeszyt Ćwiczeń na każdy dzień (razem 30 stron), dostęp do zamkniętej grupy na FB, na której otrzymasz moje profesjonalne prowadzenie procesu coachingowego i mentoringu żywieniowego, dwa webinary z wiedzą i odpowiedziami na Twoje bieżące pytania.


Co uczestniczki sądzą o tym kursie?

Marzena

Odkryłam w sobie nową sprawczość i moc. Podchodzę do jedzenia z dużo większą uważnością. Jem spokojniej, dokładnie przeżuwam posiłki. Uświadomiłam sobie, że to ja decyduję i wybieram! Czuję, że wielu dietetyków pracuje, jakby przyklejało plaster na nieoczyszczoną ranę. To się nie może udać. Praca z Tobą, pozwoliła mi odkryć przekonania, które mi nie służą, zamienić je na takie, które mnie wspierają, ustalić wartości i według nich działać - małymi krokami.

Ewa

Już od jakiegoś czasu obserwowałam Ciebie na Fb. Moją uwagę przykuł entuzjazm, wiedza, naturalność i życzliwość. Od początku cieszyłam się z decyzji, że zapisałam się na kurs. Przestałam jeść w nocy i podjadać w ciągu dnia między posiłkami. Ograniczyłam kawę, z 4 do 2 i w końcu chodzę wcześniej spać. To wszystko w ciągu tych 9 dni. Dzięki Twojemu kursowi mogłam zanurzyć się w głąb siebie. Lepiej poznać swoje możliwości i wyłapać błędy, które popełniałam. Zdecydowanie polecam. Dziękuję. Nie czułam się oceniana, ani krytykowana. Nauczyłam się akceptacji własnych słabości a także zaczęłam pracować nad tym co mnie ograniczało.

Ewelina

Myślę, że nauczyłam się patrzeć na sobie z większą serdecznością. Mogłam świadomie podejść do kwestii odżywiania... Nie tylko jako wartości zdrowotnej, ale także pokarmu dla ciała i duszy. Czegoś, co powinno odżywiać moje ciało, a nie zapychać żołądek! Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w tym kursie. Pozwoliło mi to dostrzec znacznie szerszy wymiar odżywiania.

Magda

Bardzo dziękuję za ten kurs, Twój czas i Twoją wiedzę! Świetna forma kursu. Umożliwia udział niezależnie od godzin i miejsca pracy (nie trzeba spotykać się osobiście i można wracać do otrzymanych materiałów).

Ania

Dziękuję za bardzo fajnie sformułowany kurs. Już od jakiegoś czasu uczę się siebie, a te pytania i ćwiczenia potwierdziły moje ciche i wewnętrzne myśli o tym kim jestem, czego chcę i co mogę. Staję się silna i świadoma. Nie jest łatwo, ale jest warto!! Widać, że praca to twoja pasja i powołanie i wkładasz w to swoje serce. Dziękuję!

Kto za tym stoi?

Kasia Misztela

Jestem certyfikowanym diet-coachem, a to oznacza, że w swojej pracy wykorzystuję narzędzia coachingowe. Zadaję pytania, pobudzam motywację, wydobywam wszystko to, co już w sobie masz – tylko być może zostało trochę zapomniane, w wyniku natłoku spraw codziennego życia. Twoje zasoby. Mocne strony, z których możesz korzystać każdego dnia.

Dzięki współpracy ze mną, odkryjesz również swoje potrzeby żywieniowe. Uporządkujesz informacje dotyczące żywienia. Dowiesz się, jak się odżywiać, by sprawiało Ci to przyjemność i by służyło Twojemu ciału. Bez liczenia kalorii. Bez wyrzutów sumienia.

Inwestycja w kurs

Podczas kursu otrzymasz:

30 stron e-booka z ćwiczeniami na każdy dzień

E-maile motywujące

Moje bezpośrednie wsparcie, jako diet coacha, specjalisty od żywienia i zmiany nawyków w bezpiecznej i życzliwej atmosferze

Wymianę doświadczeń, wsparcie i energię grupy (zamknięta grupa na facebooku)

Dwa webinary z wiedzą i odpowiedziami na Twoje pytania

 

Zaangażuj się maksymalnie i wyciśnij ten kurs jak cytrynę a nawet zetrzyj skórkę.

 

Kurs trwa od 13 do 21 sierpnia.

*Jeśli jesteś w tym czasie na urlopie, a chciałabyś uczestniczyć w kursie - zapisz się. Otrzymasz wszystkie materiały i dostęp do grupy, na zawsze.

*Jeśli nie chcesz udzielać się na grupie - możesz ją obserwować, wysłuchać live'ów a materiały przerobić samodzielnie.

*W kursie nie otrzymasz jadłospisu ani rozpisanej diety. Choć oczywiście, możemy o tym porozmawiać.

Nie czekaj na idealny moment, bo taki nigdy nie nadejdzie. Nie czekaj, aż zadzieje się samo. Jedynym sposobem, by TRWALE zmienić swoje nawyki żywieniowe jest poznawanie siebie, reagowanie na potrzeby ciała i zwiększenie swojej pewności siebie, by umieć wybierać dla siebie zdrowe jedzenie.

.