Czujesz, że utknąłeś? Nie jesteś pewien co robić dalej?

Zastanawiasz się może, dlaczego niektóre osoby osiągają sukces szybciej niż Ty?  

Czy są w czymś lepsze? Czy mają lepsze kompetencje?

A może zdobyły umiejętności, które pozwalają im iść do przodu i projektować swoje życie tak, jak chcą?

Dlaczego jedni lepiej radzą sobie z wyzwaniami, idą do przodu, zdobywają to, po co wyciągają rękę, a inni się poddają?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Jesteś w dobrym miejscu!

INSPIRACJA

Zacznij w końcu wykorzystywać swój pełny potencjał! Zdobądź większa pewność siebie oraz odwagę do realizowania swoich najwiekszych celów i marzeń!

MOTYWACJA

Dowiedz się, co jest kluczem do każdego obszaru w Twoim życiu? Co wpływa na Twoją motywację? Zdobądź narzędzia i sposoby na to, jak się nie poddać i jak radzić z przeciwnościami losu.

REALIZACJA

Sięgnij po sukces! Dowiedz się, jak łatwiej, szybciej i przyjemniej osiągnąć sukcesy, nawet gdy są wyzwania! Jak krok po kroku realizować cele i marzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO SZKOLENIE?

8 tygodni pracy

Przez 8 tygodni będziesz otrzymywać ode mnie materiały do samodzielnej pracy i będę Cię wspierać w Twoich działaniach.

8 video

Na początku każdego z 8 tygodni pracy otrzymasz dostęp do 30-minutowej lekcji oraz materiałów do samodzielnej pracy.

1 sukces

Po 8 tygodniach zdobędziesz wiedzę, która będzie drogą do Twojego sukcesu. Skąd wiem, że Ci się uda? Sama przeszłam tę drogę.

POWERFUL MINDSET - CO TO TAKIEGO?

Skoro jesteś na tej stronie, to prawdopodobnie chciałbyś coś zmienić w swoim życiu. Jesteś w drodze, szukasz odpowiedzi, sposobów, strategi na to, jak to zrobić.

Jeżeli jesteś tutaj, to zapewne też już wiesz, że rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem w realizowaniu naszych celów oraz drogą, która może to przyspieszyć. I tak rzeczywiście jest! Jeżeli chcemy coś zmienić w naszym życiu, to najpierw potrzebujemy popatrzeć na siebie.

Zmiana zaczyna się od nas!

A inwestycja w siebie to najważniejsza inwestycja w twoim życiu!

Dlatego bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Jednak zapewne niejedną taką stronę już odwiedziłeś i z niejedną ofertą się spotkałeś, również jeśli chodzi o działania naszego umysłu, motywacji, jak i prawa przyciągania i osiągania sukcesów.

To co w takim razie jest takiego wyjątkowego i innego w tym, co ja chciałabym ci zaproponować tutaj?

Zrozumienie co jest tak naprawdę kluczem! 

Zacznę od tego: jeżeli czegoś nie wiemy albo tego nie rozumiemy, to tego nie zmienimy. Po prostu. A co najgorsze, ponieważ nie rozumiemy,  to może nam się wydawać, że znamy temat albo stwierdzić, że nas nie dotyczy lub nie jest to takie ważne. I owszem nadal próbujemy, działamy, tylko nie tam gdzie trzeba. Tracimy tak naprawdę czas i pieniądze. I albo kręcimy się w kółko, działamy na oślep, męcząc się, albo rezygnujemy.

Na tym szkoleniu dowiesz się czegoś bardzo ważnego:

Po pierwsze, że tak naprawdę kolekcjonowanie różnego rodzaju strategii i sposobów na realizowanie celów nic Ci nie da, jeżeli najpierw nie uwiadomisz sobie jednej ważnej rzeczy:

Musisz zrozumieć, co jest podstawą i kluczem oraz jakie to MA ZNACZENIE!

Po drugie, dowiesz się, że tak naprawdę najpotężniejsze narzędzie do realizowania swoich celów i marzeń już masz!

I ono jest za darmo! Naucz się nim zarządzać a stanie się Twoim największym wsparciem! W każdym aspekcie Twojego życia!

Kiedy to zrozumiesz i dowiesz się, co jest kluczem, wtedy cała reszta zacznie łączyć się w całość i nagle zobaczysz i poczujesz, jak Twoje cele i marzenia zaczynają się stawać rzeczywistością szybciej, łatwiej i niespodziewanie.

CEL SZKOLENIA

Uważam, że życie nie polega na tym, by wciąż ciężko pracować, żyć w stresie, spieszyć się, wracać do domu, płacić rachunki, znów pracować i w końcu umrzeć… Żyjemy w bardzo dobrych czasach z ogromnymi możliwościami i dostępem do bogactwa oraz piękna tego świata i moją misją jest, aby jak najwięcej osób mogło zacząć z tego w końcu korzystać!

A przede wszystkim:

Zacząć wykorzystywać swój pełny potencjał, widzieć swoją siłę, wyjątkowość i odważyć się realizować marzenia. TO jest cel tego szkolenia!

To nie jest tak, że wybrani mają lepsze życie. Ty również możesz mieć to, czego pragniesz!

Jeżeli czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swoich możliwości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak pokonać strach i zacząć w końcu działać w kierunku swoich marzeń to podejmij decyzje już teraz!

OPINIA O SZKOLENIU

Szczerze polecam 8-tygodniowe szkolenie z Magdą "Powerful Mindset", które pokazuje w jaki sposób działa nasz umysł i jak należy nim zarządzać, aby osiągnąć sukces. 

Każdy odcinek odkrywa kolejny element układanki, który wpływa na nasze myślenie i postrzeganie nas samych oraz podsuwa narzędzia i zadania umożliwiające pracę nad nim. Magda dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale również popiera ją doświadczeniem i przykładami ze swojego życia, co uświadamia, że każdy przechodzi przez trudne momenty i z każdego z nich jest wyjście. 

Doskonałym uzupełnieniem szkolenia i spotkań z Magdą jest jej książka "Tak! Prawo przyciągania działa!  Trafia ona w samo sedno i ukazuje wszystkie nasze słabe punkty, z którymi na co dzień mamy do czynienia, a które nas ograniczają. Motywuje i inspiruje, ale jednocześnie przypomina o nieustannej pracy nad sobą, swoimi myślami, emocjami i lękami. 

Serdecznie polecam Magdę jako szkoleniowca, mentora i autorkę książek!
-Angelika Balcerowicz

CO OTRZYMASZ?

Powerful Mindset to wyjątkowe szkolenie, dzięki któremu:

 • Rozpoczniesz wymarzone zmiany w swoim życiu,
 • Poznasz 4 podstawowe elementy, które są potrzebne przy każdej zmianie i które są podstawą przy realizowaniu celów i marzeń zarówno zawodowych, jak i prywatnych,
 • Zrozumiesz, dlaczego pozytywne myślenie jest tak ważne,
 • Poznasz 8 głównych składników Powerful Mindset!
 • Dowiesz się, co robić na co dzień, aby nie tracić motywacji i nie poddać się, kiedy napotkasz na swej drodze trudności,
 • Zbudujesz większą pewność siebie oraz nauczysz się radzić sobie z „niedoskonałością”,
 • Zrozumiesz, jak potężne narzędzie masz w ręku całkowicie za darmo i nauczysz się z niego korzystać,
 • Zrozumiesz, jaki wpływ ma myślenia na nasze działanie, relacje oraz biznes,
 • Dowiesz się jak radzić sobie ze stresem, porażką i błędami tak, aby nie hamowały Cię przed kolejnym działaniem, a były motywacją,
 • Zrozumiesz, jak działa prawo przyciągania i jak przyciągnąć to, co chcesz do swojego życia,
 • Dowiesz się, czym jest „Ławeczka”, czy na niej siedzisz, a jeżeli tak, to dlaczego i co to oznacza,
 • Poznasz sposoby, które będziesz mógł wykorzystywać codziennie budować POWERFUL MINDSET.

PAKIET STANDARD

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym czasowo dostępem do nagrań
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online

Cena: 497 ZŁ

Cena regularna: 997 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

PAKIET VIP

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym czasowo dostępem do nagrań,
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online,
 • Książka z dedykacją "Tak! Prawo przyciągania działa"
 • Książka z dedykacją "Doskonale niedoskonali"

Cena: 597 ZŁ

Cena regularna: 1097 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

PAKIET PREMIUM

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym dostępem do nagrań,
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online,
 • Książka z dedykacją "Tak! Prawo przyciągania działa"
 • Książka z dedykacją "Doskonale niedoskonali"
 • 30-minutowa indywidualna sesja coachingowa/mentorska.

Cena: 697 ZŁ

Cena regularna: 1597 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Magdalena Radecka — przedsiębiorca działający na ryknach międzynarodowych, mindset mentor, life and business coach, autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa!”. Wieloletni praktyk biznesu. Pasjonatka rozwoju osobistego i radzenia sobie ze zmianami. 

Swoje doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie biznesowe zdobywałam między innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyłam studia z Międzynarodowego Zarządzania oraz
Psychologii w Biznesie na Uniwersytecie w Kopenhadze. 

Praktykowałam m.in. w Sydney i w Edynburgu. Mam ponad 15 lat doświadczenia w pracy w biznesie, marketingu i zarządzaniu międzynarodowymi projektami. Byłam nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013.  Jestem pomysłowdawcą i organizatorem Poland Africa Business Forum. 
Wszystko, czego uczę innych, poparte jest nie tylko moją wiedzą, ale też praktyką, pracą w międzynarodowym środowisku oraz zmianami, które sama przeszłam w życiu prywatnym i zawodowym.


Dorastałam w małej wiosce i w społeczeństwie, które stara się unikać zmian. Bardzo szybko zrozumiałam, że strach jest czynnikiem, który może nas albo motywować do zmiany, albo przed nią zablokować. Badając przyczyny takich różnic w oddziaływaniu strachu, dostrzegłam zależności — klucz, który okazało się, że potrafi otwierać każde drzwi i pozwala realizować najśmielsze marzenia. Dziś mam odwagę realizować wielkie projekty, występować na międzynarodowych scenach, doradzać w kwestii rozwoju osobistego i biznesu.

Jako prezes Best Global Business oferuję i dostarczam najlepsze rozwiązania dla klienta w zakresie rozwoju biznesu i wprowadzenia produktów na rynki zagraniczne. Za działalność biznesową zostałam nagrodzona statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości. 

Nauczę Cię, jak wykorzystać siłę swojego umysłu i osiągnąć sukces!

CO INNI MÓWIĄ O MAGDALENIE

Anna Maria Rożek

Aplikant Adwokacki, działaczka społeczna, radna m.st. Warszawy w latach 2014-2018

Magdalena to niesamowita osoba, pełna pozytywnej energii która naprawdę realizuje swoje marzenia i mówi, że wszytko jest możliwe jeżeli w to uwierzysz i będziesz działać! Jednocześnie jest osobą poważenie i odpowiedzialnie podchodzącą do swojej pracy i biznesów. Bardzo mocno ją polecam!

John James

Muzyk, artysta, influencer

Gorąco polecam! Bez żadnych watpliwości Magdalena jest doskonałym mówcą, liderem motywującym innych, przedsiębiorcą, mentorem w biznesie i życiu oraz świetnym przyjacielem. Wspaniała osobowość!

Agata Limanówka

strateg, psycholog biznesu, mentor coach ICF, autor

Jestem pod wrażeniem wielkości i skuteczności działań Magdy.

Szczerze polecam współpracę z Magdaleną. Warto skorzystać z jej kursów, książek i szkoleń, a także konsultacji biznesowych, w których dzieli się ze swoimi klientami swoimi szerokim doświadczeniem, kontaktami i umiejętnościami i pokazuje, jakie kroki należy podjąć, aby biznes nabrał rozpędu.


Magda Godzik-Janiuk

Personalna Kreatorka Stylu, autorka, projektantka wnętrz, właścicielka MPStudio- wnętrza

Jest coś, co przyciąga mnie do tej niesamowitej kobiety, która głośno mówi o prawach przyciągania. Tak, wierzę, że mindfulness działa! Co więcej, Magdalena potrafi jak mało kto wprowadzić w jego arkana. Magda dziękuję za każdą wspólną rozmowę!

Jarosław Nieradka

Dyrektor w Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Magda zaraża swoim optymizmem, energią i otwartością. Dynamiczna w biznesie i świetna jako coach oraz trener motywacyjny. Polecam współpracę!

Joanna Przytocka

Artystka, malarka

Magdalena jest wspaniałą kobietą, autorką i mentorką. Poznałam ją na wieczorze autorskim i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak wiele można osiągnąć, jeśli się czegoś bardzo chce i do tego się dąży. Polecam Magdę jako mentorkę oraz polecam jej książkę „Tak prawo przyciągania działa”.


ZAREZERWUJ MIEJSCE NA SZKOLENIU

PAKIET STANDARD

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym czasowo dostępem do nagrań
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online.

Cena: 497 ZŁ

Cena regularna: 997 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

PAKIET VIP

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym czasowo dostępem do nagrań,
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online,
 • Książka z dedykacją "Tak! Prawo przyciągania działa"

Cena: 597 ZŁ

Cena regularna: 1097 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

PAKIET PREMIUM

 • 8 tygodni szkolenia z nieograniczonym dostępem do nagrań,
 • 30-minutowe wprowadzające szkolenie online,
 • Książka z dedykacją "Tak! Prawo przyciągania działa"
 • Książka z dedykacją "Doskonale niedoskonali"
 • 30-minutowa indywidualna sesja coachingowa/mentorska.

Cena: 697 ZŁ

Cena regularna: 1597 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

JAK DZIAŁA PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Chcesz dowiedzieć się, jak zaczęłam korzystać z prawa przyciągania i co okazało się kluczem? 

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś zainwestować właśnie w to szkolenie? 

Kliknij i przekonaj się sam!