Już na początku listopada startuje 4 edycja kursu techniki biegania w Szkole Biegania

Zapisz się na listę oczekujących


Czy jest coś takiego jak technika biegu?

Bieganie  mimo że jest uważane za czynność naturalną wymaga odpowiedniej techniki aby cieszyć się nim latami i nie tracić czasu na przerwy spowodowane urazami.

Przedstawiam kurs online, w którym dowiesz się się wszystkiego, co jest potrzebne do tego, aby efektywnie i bezpiecznie biegać.. 

Jeżeli biegasz i bolą ciebie kolana lub zwyczajnie nie widzisz efektów to najprawdopodobniej jest to wina złej techniki biegu.

W kursie otrzymasz 40 lekcji wideo, które skutecznie nauczą ciebie odpowiednio stawiać stopę, zmienią Twój mechanizm ruchu i pozycję ciała podczas biegu..

Czy można poprawić technikę biegania przez internet?

Oczywiście, uczysz się tego jak każdej innej czynności. Ale żeby mieć pewność w jakim miejscu jesteś to w kursie dostaniesz 2 analizy wideo Twojego biegu, które zrobimy podczas kursu.


Cały plan trwa 5 tygodni i możesz go spokojnie robić przed lub zamiast innych treningów. Tu nie będziesz dużo biegać, tu uczysz się biegania i świadomości ruchu.


Cały czas będziesz pod moją opieką i przez wszystkie tygodnie będziesz mógł liczyć na moja pomoc.

Na specjalnie stworzonej grupie dla kursantów, razem z Tobą będę na bierząco śledził Twoje postępy i co tydzień będe organizował spotkania Live gdzie będziemy robić podsumowanie każdego tygodnia i wspólny LIVE.


Dla kogo jest ten program?

Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy już biegasz. Zawsze jest dobry czas na poprawienie swoich umiejętności.

Dzięki lepszej technice bieganie nie tylko zmniejszysz ryzyko kontuzji czy dolegliwości w kolanach. Poprawisz tez swoja prędkość biegania i lekkość. Poprawna technika to więcej czasu w powietrzu a mniej na ziemi więc Twoje bieganie stanie się lekkie a kondycja lepsza.Dla kogo ten program nie jest?

Dla osób, które uważają, że w bieganiu nie liczy się technika tylko ilość kilometrów.
Co dostaniesz uczestnicząc w kursie

5 tygodni wspólnej nauki

Otrzymasz 40 lekcji wideo i prawie 3 godziny materiałów.

Dostęp do trenera biegania

W czasie kursu zrobimy 2 analizy wideo Twojego biegu i  konsultacje email Twoich postępów. 

Grupa wsparcia

Dostaniesz dostęp do grupy dla kursantów i gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania I CO TYDZIEŃ BĘDZIEMY ROBIĆ SPOTKANIE LIVE


Jako bonus dostaniesz treningi rozciągani i przykładowe rozgrzewki, wszystko w formie filmów wideo.


Zrób coś dla siebie i swojego biegania! Dla osób zapisanych na liste mailową będzie możliwość zakupu kursu w przedsprzedaży, oraz 15% rabatu.


Do rozpoczęcia przedsprzedaży zostało


00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Zapisz się na listę osób oczekujących na kurs. 


Trener Adam Borkowski

.