Cześć!

Po webinarze ("Nauczanie online - pigułki wiedzy") odezwało się do mnie sporo osób z prośbą o odpowiedzi na dodatkowe pytania lub o konsultację. Odpowiadałam jak mogłam, ale pytań i próśb było coraz więcej. 

Znalazłam jednak rozwiązanie! 

Od października przygotowuję kompleksowy modułowy kurs dla nauczycieli języków obcych (robocza nazwa: "biblioteka nowoczesnego nauczyciela" ale może mi pomożesz i wymyślisz coś lepszego?), którego jeden z modułów jest poświęcony właśnie nauczaniu online! Uzupełniłam go o lekcje odpowiadające na napływające ostatnio pytania i jest! Mój mini kurs o nauczaniu online "Ucz online z lekkością!". 

Nie będę namawiała Cię w nim do zmiany Twoich przyzwyczajeń, czy dobrych praktyk, ale chcę dać Ci narzędzia do ręki, które pozwolą Ci uczyć online z w Twoim stylu! Nieważne, czy tymczasowo, czy na dłuższą metę. 


W kursie znajdziesz 6 modułów, w których poruszające następujące tematy:

  1. Wprowadzenie (wady i zalety uczenia online, sprzęt, możliwe problemy i ich rozwiązanie, jak ma wyglądać lekcja, kontrakt)
  2. Programy do komunikacji
  3. Bogactwo Dysku Google 
  4. Co sprawdza się online? (źródła, programy, aplikacje, materiały autentyczne, autorskie)
  5. Tworzenie materiałów dla ucznia (prezentacje, prezentacja z narracją)
  6. Nauczyciel w social mediach? (czy warto się promować w sieci? Jak legalnie prowadzić lekcje online? Wizerunek nauczyciela w Internecie, skąd brać uczniów na lekcje online?)

Jeśli czegoś brakuje Ci na tej liście to daj znać mailowo!

Kto Cię zaprasza?

Martyna Mroczka -germanistka, nauczycielka z wykształcenia i z zamiłowania, pasjonatka uczenia, mózgu i efektywnych metod nauczania. Współautorka kursów dla nauczycieli, autorka publikacji wspomagających nauczycieli w nauczaniu oraz autorskich programów do nauki niemieckiego "Mastermind Językowy" i "Warsztat Sprawności".

.