"Nie umiem", "Nie dam rady", "Jestem głupi", "Nie potrafię". Do tego złość, krzyk, płacz, zniechęcenie. Zachęty i tłumaczenia nie pomagają. Dziecko wycofuje się w obliczu najmniejszych trudności. Nie chce podejmować wyzwań, niechętnie próbuje nowych aktywności.

Znasz ten scenariusz? Chcesz wspierać swoje dziecko na drodze do pewności siebie? Robisz dużo, ale masz wrażenie, że nic nie działa.  Czujesz zmęczenie i złość. Nie wiesz już co zrobić? Nie musisz być z tym sama. Pomogę Ci.
Otrzymasz dużą dawkę wiedzy i upewnisz się jakie podejście pomoże Twojemu dziecku rozwinąć potencjał.

 Jeśli chcesz pomóc Twojemu dziecku odnaleźć wiarę we własne możliwości to koniecznie zapisz się na kurs "Mogę-Potrafię -Działam! 5 kroków do zbudowania pewności siebie Twojego dziecka".

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym to, to szkolenie jest stworzone dla Ciebie!

Kurs rusza we wrześniu. Przy zapisie otrzymasz nagranie "Jak pomóc uwierzyć dziecku we własne możliwości?" plus dodatkowe materiały ;)

Co zyskasz?

Poniżej znajdziesz  5 powodów dla których warto wziąć udział w kursie, ale wierz mi jest ich dużo więcej ;)


Dowiesz się jakie działania wspierają.

Zyskasz pewność i spokój. Będziesz wiedziała jakie działania wspierają dziecko, a jakie nakręcają spiralę bezsilności.

Poznasz tajniki dobrej komunikacji.

Nauczysz się języka, który pomaga dziecku odnajdować rozwiązania i uwierzyć, że Jest OK takie jakie Jest :)

Zobaczysz jak ogarnąć trudne emocje.

Przekonasz się, że uczucia to ważna część naszego życia i że przy odpowiednim podejściu mogą one wspierać pewność siebie Twojego dziecka.

Porażki czy wyzwania?

Zmiana sposobu myślenia to często sedno trudności. Jeśli błędy to porażki to już pozamiatane i nie ma na czym budować. Powiem Ci jak wspierać zmianę negatywnego podejścia.

Co jest we mnie?

Doświadczenia dzieci tworzą się w relacji z rodzicami. Niezwykle ważna jest świadomość naszych przekonań i emocji. Zaproszę Cię do przyjrzenia się temu co dzieje się w Tobie i zadbaniu o wspierające procesy.

Dodatkowe materiały

Otrzymasz materiały, które pomogą Ci w rozmowach z dzieckiem i otwieraniu go na tematy związane z pewnością siebie. Przygotowałam między innymi bajkę terapeutyczną.

Zapraszam! Joanna Pstrągowska


Od lat wspieram rodziców i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Jako psycholog i pedagog specjalny pomagam dzieciom rozwijać skrzydła. Jestem również coachem, a także współautorką jedynego w Polsce Treningu Umiejętności Społecznych LEGO® TUS. Bliskie jest mi świadome rodzicielstwo, terapia poprzez zabawę. W swojej pracy ciągle poszerzam horyzonty i doskonale swoje umiejętności. Jeszcze w tym roku ukaże się moja książka dla dzieci. Jakość kursu gwarantuje moja wiedza, doświadczenie, wykształcenie i kilka lat świadomego macierzyństwa :) Jestem mamą dwóch chłopców.

www.dzieciecerelacje.pl