KURS ONLINE

Radykalna samoopieka

Nauczysz się dbać o siebie bez poczucia winy i przestaniesz odkładać siebie na później.

cena 450 zł 350 zł*

*wyjątkowa cena obowiązuje w dniach 23-31 maja

Dołącz do kursu w niższej cenie do 31/05 do północy

00 Dni
00 Godzin(y)
00 Minut(y)
00 Sekund(y)

Jesteśmy córkami kobiet, które zapomniały o swojej mocy.

Jesteśmy córkami kobiet, które w imię jakiegoś ogólnego "dobra"  albo - co gorsza - w imię swoich dzieci straciły głos, straciły siłę, straciły siebie.

I teraz budzimy się. Zaczynamy mówić własnym głosem. Stajemy za sobą. Odnajdujemy swoje zranione cząstki, by przywrócić je do życia. Jest nas coraz więcej…

I często brakuje nam wzorców.

„Chcę już inaczej, nie mam zgody na to co do tej pory, ale nie wiem, jak...”

„Nie chcę już więcej zaniedbywać swoich potrzeb, ale boję się, że stając za sobą, zranię innych.”

„Czy ja mogę???”

„Boję się, że jak zacznę dbać o siebie, to moja rodzina się ode mnie odwróci.”

To tylko niektóre wątpliwości, z jakimi mierzymy się my- kobiety, kiedy uzdrawiamy matczyną ranę i zaczynamy się o siebie troszczyć. Wiele z nas jest w momencie, kiedy opatrzyła już swoje rany, kiedy odnalazła już swoje dziecko wewnętrzne, kiedy wie już, czego nie chce, ale ciągle czegoś brakuje...

Brakuje wzorców… Nie wiemy, jak o siebie zadbać, bo nikt nas tego nie nauczył.

Zróbmy to razem. Zapraszam Cię do programu, dzięki któremu nauczysz się o siebie troszczyć.

DLA KOGO JEST KURS?

To kurs dla kobiet, które rozpoznają i uzdrawiają swoje emocjonalne rany, ale oprócz pracy wewnętrznej, czują potrzebę zewnętrznych zmian. Pokażę Ci, że te zmiany biorą się z konkretnych działań podejmowanych w intencji zatroszczenia się o siebie jak najlepsza matka. 

Radykalna samoopieka to kurs, który krok po kroku nauczy Cię dbać o siebie w różnych obszarach Twojego życia, poprzez poznawanie siebie oraz wyznaczanie realnych celów i budowanie codziennych nawyków. Stworzysz swój osobisty plan samoopieki, dzięki któremu, we własnym tempie, bez presji, reżimu i dyscypliny będziesz budować swoje szczęśliwe, zadbane życie.


Czego nauczysz się w czasie kursu?

Dowiesz się, na czym polega skuteczna samoopieka i co zrobić, by działała i była zgodna z Tobą.

Zaczniesz wsłuchiwać się w swoje potrzeby, nauczysz się je rozpoznawać i nazywać. 

Uporządkujesz swoje życie w 7 obszarach (ciało, emocje, umysł, dusza, przestrzeń, finanse i relacje.)

Wypracujesz codzienne, drobne nawyki, które krok po kroku będą przybliżać Cię do Twojego
szczęśliwego, zadbanego życia.

Zrozumiesz, w jaki sposób emocje wpływają na umiejętność zadbania o siebie i rozpoznasz
własną strategię radzenia sobie z emocjami.

Otrzymasz konkretne wskazówki
i plan działania w poszczególnych dziedzinach życia, który przybliży Cię do poczucia bycia zaopiekowaną.

DLACZEGO RADYKALNA SAMOOPIEKA?

Bo chcę, żebyś przestała już godzić się na kompromisy. Albo o siebie dbasz albo jesteś zaniedbana. Dość już odpuszczania w kontakcie ze sobą. Chcę, żebyś podjęła decyzję, że od teraz jesteś dla siebie najważniejsza, i że weźmiesz odpowiedzialność za swoje potrzeby.

Według słownika języka polskiego „radykalna” to:

  • będąca skutkiem zdecydowanych, bezkompromisowych działań
  • dążąca do zasadniczych zmian w życiu społecznym lub politycznym, będąca wyrazem tych dążeń

W opiekowaniu się sobą nie ma kompromisów. Każda z nas dobrze wie i czuje, kiedy godzi się na byle jakość w relacji z samą sobą, kiedy pomija siebie, umniejsza sobie i swoim potrzebom, kiedy dyskredytuje to, kim jest i jak wiele znaczy. Dość już! Nie chcę już tego robić, a Ty?

Głęboko wierzę, że radykalna samoopieka podjęta przez każdą z nas doprowadzi w efekcie do znaczących przemian społecznych i politycznych.

To już się dzieje. Budzimy się globalnie. Kobiety Mocy, które obejmują siebie, swoje ciało, swoje emocje i swoją Duszę jak najcenniejszy skarb.

Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Kulesza. 

Na co dzień wspieram kobiety w odzyskiwaniu kontaktu ze swoim dzieckiem wewnętrznym, swoim ciałem i swoją duszą.

Pomagam kreować życiem zgodne ze swoim najgłębszym TAK. Jestem pedagożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia.

Stworzyłam ten kurs, żeby przekazać Ci praktyczne i skuteczne narzędzia dbania o siebie i swój dobrostan aż w 7 obszarach życia. Znam to poczucie winy, które pojawia się, kiedy stawiamy na siebie i swoje potrzeby. Dlatego chcę, żebyś i Ty skończyła z nim i sięgnęła po siebie bez wyrzutów sumienia.

Pomogę Ci zadbać o siebie radykalnie i bez wyrzutów sumienia.

Odzyskaj swoje potrzeby, swoje emocje, swoje pragnienia. Bo jesteś ważna! Bo ja, Twoi bliscy, świat, a przede wszystkim Ty sama potrzebujesz siebie zadbanej!​

cena 450 zł 350 zł*

*wyjątkowa cena obowiązuje w dniach 23-31 maja

JAK WYGLĄDA KURS?

Kurs składa się z 20 lekcji, w których oprócz materiałów pdf z treścią i konkretnymi zadaniami do wykonania znajdziesz nagrania video i (lub) audio, które krok po kroku będę wprowadzać Cię w praktykę Radykalnej Samoopieki. Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy wewnętrznej i zewnętrznej oraz stworzysz swój indywidualny plan samoopieki. 

TEORIA. Budujemy fundamenty wewnętrzne.

Opowiem Ci o fundamentach radykalnej samoopieki. Poznasz cztery strategie radzenia sobie z emocjami i  zrozumiesz, jak kontakt z emocjami przekłada się na skuteczną samoopiekę. Pomogę Ci określić, co jest dla Ciebie ważne w tym momencie Twojego życia i poprowadzę w budowaniu listy Twoich wartości. Wspólnie przyjrzymy się Twoim przekonaniom na temat samoopieki, które być może blokują Cię w skutecznym dbaniu o siebie.

PRAKTYKA. Robimy porządki i wprowadzamy zdrowe nawyki.

Krok po kroku będziesz przyglądać się swoim potrzebom w 7 obszarach Twojego życia oraz metodą małych kroczków, dzień po dniu- z miłością i łagodnością, będziesz robić jedną małą rzecz z danego obszaru, która przybliży Cię do siebie zaopiekowanej.

Te 7 obszarów samoopieki to:

  • Twoje ciało
  • Twoje emocje
  • Twoja duchowość
  • Twój umysł, intelekt
  • Twoje finanse
  • Twoje relacje
  • Twoja przestrzeń

17 nagrań audio/video

 z konkretną porcją wiedzy na temat samoopieki

Materiały pdf do pobrania

do ćwiczeń, które wykonasz w trakcie kursu

Praktyczne narzędzia

 dzięki którym nauczysz się o siebie troszczyć

Radykalna samoopieka zakłada, że tylko Ty wiesz, czego pragniesz. Żeby to odkryć, potrzebujesz być w kontakcie ze sobą, swoimi emocjami, a także znać swoje wartości. Zadbaj o siebie. I ja zadbam o siebie. Zróbmy to razem i pokażmy tym samym innym kobietom, że one też mogą i potrafią.

cena 450 zł 350 zł*

*wyjątkowa cena obowiązuje w dniach 23-31 maja

Wszystko, co ode mnie otrzymasz będzie tylko inspiracją. Najważniejszą częścią całego kursu będzie Twoje osobiste zaangażowanie. Bo tylko wiesz, kim jesteś i czego potrzebujesz. Będę Ci o tym przypominać. Dlatego w każdym tygodniu stworzysz swoją osobistą kartę samoopieki. Ale uwaga! To nie ma nic wspólnego z listą „do zrobienia”, z dyscypliną ani presją. Opiekowanie się sobą to przede wszystkim drobne, codzienne czynności podejmowane z intencją „matkowania sobie” - troszczenia się o siebie tak, jak kochająca matka troszczy się o swoje dziecko. To Ty będziesz decydować o tym, co znajdzie się na Twojej liście. Ja pomogę Ci ją tworzyć i nauczę Cię zachowywać postawę łagodności i miłości wobec siebie samej.

Radykalna samoopieka - kurs online

Już teraz możesz zrobić dla siebie coś dobrego i rozpocząć swój proces radykalnej samoopieki!

cena 450 zł 350 zł*

*wyjątkowa cena obowiązuje w dniach 23-31 maja

WAŻNE: Chwilę po zakupie kursu otrzymasz automatycznego maila z danymi logowania do platformy kursu. Jeśli go nie widzisz, sprawdź proszę foldery "spam" i "oferty". A jeśli nie ma i tak, napisz o tym proszę na asystentka@zapiskiaurory.pl

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, napisz proszę na asystentka@zapiskiaurory.pl

.