KURS DLA TYCH, KTÓRZY ZA ROK CHCĄ BYĆ DUŻO DALEJ W REALIZACJI SWOICH CELÓW.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ 

I ODBIERZ 30% RABAT 

NA KURS !!!!

Autor - Joanna Paczkowska-Szczygieł

Witaj!

Ogromnie się cieszę, że chcesz dołączyć do naszego kursu i ogarnąć swoją rzeczywistość! Kurs ten ma za zadanie po pierwsze nauczyć Cię prawidłowego wyznaczania celów, bo od tego tak naprawdę wszystko się zaczyna, a po drugie skutecznych metod ich realizacji, nie tylko dzięki technikom, ale przede wszystkim dzięki pracy nad sobą.

Jestem mamą, żoną, panią domu, pracuję na etacie, realizuję roczny projekt w swojej grupie, prowadzę płatne projekty i kursy, piszę książki, organizuję spotkania autorskie i networkingowe. Realizuję 90% wyznaczanych przez siebie celów. Przynajmniej raz w tygodniu słyszę "Kiedy ty masz na to czas?!". Mam, właśnie dlatego, że znalazłam na to doskonały sposób :)

Jeśli Ty też chcesz od tej pory realizować swoje własne cele, zapraszam Cię do mojego zorganizowanego świata. :)

MODUŁY

MODUŁ 1: Ja i to, co mam.

Omówimy Twoje cechy charakteru, dzięki czemu poznasz przyczynę swoich problemów z organizacją celów i ich realizacją. Popracujesz nad kilkoma najważniejszymi cechami, dzięki którym będziesz mogła z radością zrealizować swoje cele. Zajrzysz w głąb siebie i poznasz własne mechanizmy działania, które blokują realizację Twoich celów.

MODUŁ 2: Satysfakcja życiowa.

Dowiesz się, z jakiego punktu startujesz - czyli jaka jest Twoja ocena obecnego życia - i nad czym dokładnie chcesz popracować. Dzięki ćwiczeniom będziesz wiedziała, co jest dla Ciebie najważniejsze, na czym się skupić i w jaki sposób chcesz do tego dojść.

MODUŁ 3: Określanie celów.

trzeciego dnia stworzysz swój plan krótkoterminowy na najbliższy rok, krok po roku, na podstawie tego, czego dowiedziałaś się dzień wcześniej. Porozmawiamy o pracy z kalendarzem lub plannerami. Dowiesz się, jaka metoda planowania jest dla Ciebie najlepsza i da Ci skuteczność w działaniu.

MODUŁ 4: Usuwanie rozpraszaczy.

Skupimy się na pogrupowaniu spraw na te, które są dla Ciebie istotne i na te, których powinnaś unikać, aby mieć czas na najważniejsze. Zorganizujemy przestrzeń wokół siebie - mentalną i fizyczną. Dzięki szablonom organizacja codzienności przestanie być problemem.

MODUŁ 5: Wzmacniacze realizacji celów.

Dowiesz się, co wzmacnia Twoją skuteczność, oraz zaplanujesz działania, które pomagają własnie Tobie. Poznasz też uniwersalne sposoby wzmacniania realizacji celów.

CO OTRZYMASZ W PAKIECIE?

  • codziennie mega wartościowe treści na powyższe tematy
  • pdf z treścią, abyś mogła wydrukować cały kurs i mieć go zawsze pod ręką
  • zadania do wykonania, które wzmocnią Twoją pracę nad realizacją własnych celów
  • wsparcie w tajnej grupie, w której będziemy pracować przez te 5 dni bardzo intensywnie omawiając tematy poruszone w mailach  (grupa przestanie istnieć pod koniec 2020 r.; do tego czasu możesz zadawać w niej pytania i dyskutować na tematy, które poruszymy w kursie)
  • szablony do wielokrotnego wykorzystania - nie tylko podczas kursu, ale także po jego zakończeniu
  • zniżkę 30% na kurs, dzięki czemu zapłacisz za niego 28 zł, zamiast 40 zł.

Czytałaś moje książki na ten temat?

W moich książkach znajdziesz dużo więcej informacji na tematy, o których będziemy mówić w czasie wyzwania. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie. Klikając poniżej, możesz zapoznać się z nimi dokładniej.

.