SEKRETY KOMUNIKACJI Z PARTNEREM

"Jeśli masz niekiedy poczucie, że Twój mężczyzna Cię nie rozumie - koniecznie zapisz się na ten kurs. Ujawniam w nim tajemnice komunikowania się z mężczyznami, aby uniknąć kłótni, być zrozumianą i otrzymać w relacji to, czego pragniesz. Bądź jedną z pierwszych osób, które odkryją tajemnice budowania relacji damsko-męskich".

Patrycja

Zapewne nie raz doświadczyłaś uczucia, że Twój partner nie rozumie, co tak naprawdę chciałaś mu powiedzieć. Być może żyjesz w poczuciu niespełnionych oczekiwań ze strony Twojego mężczyzny. Najprawdopodobniej zdarzyło się w Waszej relacji, że pomimo wysyłanych "sygnałów" w kierunku mężczyzny - w Twoim odczuciu wyraźnych i jasnych - on nadal nie rozumiał, czego tak naprawdę potrzebujesz. Taka sytuacja może być frustrująca zwłaszcza wtedy, kiedy na początku znajomości słuchał Cię uważnie, czytał w twoich myślach, spełniał Twoje pragnienia zanim zdążyłaś je wypowiedzieć.

Męska psychika

Męska psychika rządzi się swoimi prawami. Od kilku lat uważnie przyglądam się relacjom damsko-męskim, rozmawiam z parami, kobietami, mężczyznami i rodzinami. Na co dzień jestem mediatorem i pomagam rozwiązywać konflikty rodzinne. Jako ekspert od relacji wiem, że pomimo ogromnych starań, w wielu związkach dochodzi do poważnych konfliktów, które eskalują i niszczą relację. Udało mi się dotrzeć do wielu źródeł nieporozumień i odkryć sposoby komunikacji, które służą i nie służą budowaniu relacji. 

Nieświadome schematów w komunikacji

W rozmowach z mężczyznami udało mi się dostrzec określone schematy poznawcze, które powodują, że mężczyzna chętniej i z własnej woli zachowuje się w sposób oczekiwany przez kobietę. Istnieją również zachowania, które skutecznie zamykają Ci drogę do budowania relacji w związku. Jeśli z porę nie dostrzeżesz tych schematów-Twoje zachowania mogą doprowadzić do tego, że Wasza więź bezpowrotnie ulegnie zniszczeniu. Takie schematy powtarzamy niekiedy zupełnie nieświadomie i są one pochodną wielu czynników - m. in. wzorców od rodziców, środowiska, w którym się wychowywaliśmy, wzorców kulturowych, cech osobowościowych, pierwszych związków i wielu innych. 

Czego dowiesz się podczas kursu?

Teraz masz szansę poczynić działania, które skutecznie pomogą Ci komunikować się ze swoim partnerem. Poznasz sekrety zdrowej i asertywnej komunikacji w związku, która przybliży Was do siebie, pomoże budować zaufanie, zminimalizuje ryzyko eskalacji konfliktów. Dzięki tajnikom, które przedstawiam w kursie, będziesz wiedziała jakich zwrotów unikać, aby nie stracić szansy na porozumienie. Będziesz wiedziała, jakich słów warto używać, aby budować więź, zaufanie i wzajemne zrozumienie. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować potrzeby, aby były zaspokajane przez Twojego partnera. Będziesz wiedziała co zrobić w sytuacji odmowy. Jeśli coś Ci się nie podoba w zachowaniu mężczyzny-pokażę Ci sposoby komunikowania tych trudnych informacji. Dowiesz się, jak zadawać pytania, aby dowiedzieć się, co naprawdę myśli Twój partner. Poznasz tajemnice myślenia mężczyzny i zrozumiesz, co powoduje, że niekiedy zachowuje się w kompletnie niezrozumiały dla Ciebie sposób, a nawet wbrew Tobie. 

Kompletny kurs on line

10 natychmiastowych korzyści

Poznasz sekrety zdrowej i asertywnej komunikacji w związku, która przybliży Was do siebie, pomoże budować zaufanie, zminimalizuje ryzyko eskalacji konfliktów. 

Będziesz wiedziała jakich zwrotów unikać, aby nie stracić szansy na porozumienie. 

Będziesz wiedziała, jakich słów warto używać, aby budować więź, zaufanie i wzajemne zrozumienie. 

Dowiesz się, w jaki sposób komunikować potrzeby, aby były zaspokajane przez Twojego partnera.

Będziesz wiedziała co zrobić w sytuacji odmowy

Jeśli coś Ci się nie podoba w zachowaniu mężczyzny-pokażę Ci sposoby komunikowania tych trudnych informacji. 

Dowiesz się, jak zadawać pytania, aby dowiedzieć się, co naprawdę myśli Twój partner. 

Poznasz tajemnice myślenia mężczyzny i zrozumiesz, co powoduje, że niekiedy zachowuje się w kompletnie niezrozumiały dla Ciebie sposób, a nawet wbrew Tobie.

Poznasz schematy, które niebezpiecznie wpływają na relacje z Twoim partnerem - dzięki temu być może uświadomisz sobie i wyeliminujesz błędy w komunikacji z mężczyzną.

Zmienisz swoje podejście, nastawienie i energię na sprzyjającą budowaniu porozumienia i wzajemnego zrozumienia.


Praktyczne narzędzia

Techniki i strategie do zastosowania od zaraz

Podczas tego kursu nie usłyszysz nudnych i powtarzanych w wielu poradnikach porad, które trudno zastosować w praktyce. Otrzymasz zestaw konkretnych narzędzi komunikacyjnych i przykładów, którymi będziesz mogła się posługiwać w budowaniu komunikacji ze swoim partnerem. Dzięki temu zrozumiesz istotę opisywanych przeze mnie zjawisk psychologicznych i z łatwością wdrożysz w życie poznane strategie.

Otrzymasz materiał w postaci e-booka, do którego będziesz mogła zajrzeć w dowolnej chwili, aby odświeżyć swoją wiedzę.

Podczas kursu będę proponowała Ci zrealizowanie ćwiczeń, które nie tylko pomogą Ci zmienić sposób komunikowania się, lecz przede wszystkim wpłyną na Twoją postawę wobec partnera, samej siebie i relacji. To, co płynie z Twojej głębi niesie największy energetyczny przekaz w Twoim związku.

Do kursu będziesz miała możliwość wybrania dodatkowych opcji po niezwykle atrakcyjnych cenach. Należą do nich sesje coachingowe, konsultacje, Dziennik Rozwoju Osobistego "Poczuj luksus bycia sobą" oraz możliwość zakupienia kursów on-line z innych tematów dotyczących związków i relacji po bardzo atrakcyjnych cenach. 

Program kursu

1. Odkryj swój schemat komunikacji z mężczyznami

Wzorce z dzieciństwa, które nieświadomie wywierają wpływ na Twoje relacje z mężczyznami

Schematy ze środowiska, które Cię ukształtowały

Role psychologiczne, w które wchodzimy w relacje z partnerem

Czym jest dla Ciebie związek?

Twoje nastawienie i postawa wobec mężczyzn

Po co Ci mężczyzna?

Jak jesteś postrzegana w związku?

2. Mężczyźni i tajemnice ich umysłu

Jak rozumują mężczyźni?

Jak słuchają mężczyźni?

Dlaczego kiedyś wiedział czego pragniesz, a teraz Cię nie rozumie?

Mężczyzna w relacji - co powinnaś wiedzieć?

Czym najprawdopodobniej różnisz się od swojego partnera w komunikacji?

3. Komunikacja, rozmowa, dialog, słuchanie

Komunikacja pomiędzy mężczyzną a kobietą w różnych fazach związku

Czym jest prawdziwy dialog?

Co mówisz Ty, a co słyszy ON?

Słowa, które niszczą relacje

Wyrażenia, które budują porozumienie

Jak mówić, aby on zrozumiał o co naprawdę Tobie chodzi?

Słowa zakazane

Czego warto nie robić?

4. Jak budować komunikaty, aby uzyskać to, czego chcesz?

Jak pytać, aby dowiedzieć się, co on naprawdę myśli?

Co oznacza męskie "NIE"?

Jak słuchać aby usłyszeć co naprawdę chce Ci przekazać mężczyzna?

Jak sprawić, aby mężczyzna zrobił to, co chcesz?

Jak zmienić destruktywne nawyki mężczyzny?

Tajemnice perswazji w relacji

O czym pamiętać, kiedy pragniemy zmian w relacji?

Organizacja kursu

Po zakupie otrzymasz dostęp do 4 lekcji video oraz  workbooka zawierającego ćwiczenia lub pytania, które warto zrealizować, aby odnieść zamierzony rezultat.

Jeżeli kupujesz wersję z książką - zostanie ona niezwłocznie wysłana po dokonaniu przez Ciebie rejestracji na kurs i wpłynięciu płatności.

Pakiety kursów

Słuchaj kursu gdzie i kiedy chcesz za 149 zł

Pakiet Różany

Żyjesz w biegu i chcesz posłuchać lekcji w dowolnym miejscu i czasie? Ta opcja jest idealna dla Ciebie!  Pakiecie Różanym otrzymujesz 4 lekcje kursu. Możesz je odsłuchać kiedy i gdzie chcesz oraz powracać do nich w dowolnym momencie. Dostęp do kursu zapewniony jest przez rok od dnia zakupu.

Chcesz rozpocząć pracę nad swoim związkiem? 172 zł

Pakiet Luksusowy

Jeśli czujesz, ze to jest moment, w którym czas zająć się swoim związkiem i sobą w relacji-wybierz pakiet z Dziennikiem. Otrzymujesz wartościowy e-book, do którego możesz powrócić w każdej chwili,  Dziennik Rozwoju Osobistego "Poczuj Luksus Bycia Sobą" w formie książkowej.

Zadbaj o siebie kompleksowo 532 zł

Pakiet Złoty

Jeśli czujesz, że w Twojej relacji konieczne są poważne zmiany- oprócz pracy nad komunikacją warto, abyś skorzystała z indywidualnych sesji coachingowych.  W Pakiecie Złotym otrzymujesz cztery lekcje kursu on-line z bogatym materiałem merytorycznym, książkę Poczuj Luksus Bycia Sobą oraz trzy sesje coachingowe on line

Dokonując zakupu wybierz odpowiedni pakiet w rozwijalnym menu na stronie sklepu

Kupon rabatowy "akcjakurs" dotyczy wyłącznie Pakietu Różanego, należy wpisać kod w koszyku zakupowym na stronie sklepu. Oferta ważna do 11 kwietnia 2021r. 

Źródło zdjęć: Designed by drobotdean / Freepik, Designed by halayalex / Freepik, Designed by halayalex / Freepik

.