Dołącz do wyzwania! Smokey eyes w 3 dni!

Świadomy makijaż

Naucz się robić piękne, przydymione oczy na trzy różne sposoby.  

3 dniowe Wyzwanie Makijażowe

Smokey Eyes

Makijaż w stylu  smokey eyes jest tym, co każda z nas chciałaby opanować do perfekcji. Jest to ten rodzaj makijażu, który sprawia najwięcej problemów oraz dobrze wykonany sprawia, że spojrzenie nabiera tajemniczości. Nowoczesne smokey eyes jest dopasowane do typu urody i może przybierać różne formy. Dlatego postanowiłam nauczyć Cię trzech prostych i szybkich w wykonaniu makijaży z przydymionymi oczami w roli głównej. 

Dzień 1

W pierwszy dzień otrzymasz maila z podstawowymi informacjami na temat przygotowania skóry, typów urody oraz potrzebnych kosmetyków. Pokażę Ci również prosty sposób na makijaż oczu wykonany jedynie za pomocą czarnej kredki.

Dzień 2

W drugi dzień otrzymasz maila z materiałami dotyczącymi tego, jak wykonać klasyczne smokey eyes za pomocą techniki 3 kolorów oraz makijażu opartego na jednym kolorze. 

Dzień 3

W dzień trzeci otrzymasz maila z informacjami na temat tego, jak wykonać smokey eyes z kolorowym akcentem. 

Kończąc wyzwanie będziesz umiała podkreślić swoje oczy na 3 różne sposoby oraz poznasz moje tajne triki makijażowe.

Zostań  mistrzynią makijażu i niech dzieje się magia! 

Twój instruktor

Cześć!

Nazywam się Magda Wojciechowska i od ponad 10 lat związana jestem z branżą Fashion & Beauty. Od początku moja ścieżka zawodowa związana była z kobietami, dlatego chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobyłam, pracując z nimi. Jako pedagog spełniam się w przekazywaniu informacji i niezbędnych umiejętności, mających na celu podniesienie jakości życia. Natomiast jako zawodowa Mistrzyni Makijażu i Stylizacji podpowiadam kobietom, jak podążać za modą nie tracąc przy tym głowy. Za cel postawiłam sobie propagowanie świadomego podejścia do kwestii związanych ze zdrowiem i urodą. Uważam bowiem, że dbanie o siebie nie jest jedynie kwestią związaną z naszym ego i w dużej mierze wpływa na stan naszego zdrowia. Wierzę, że świadomość swoich słabych i mocnych stron może prowadzić do lepszego zrozumienia schematów naszych działań oraz odnaleźć sposób na efektywne radzenie sobie z problemami.

Naucz się robić piękne Smokey Eyes

Przez 3 dni będziesz dostawać nowe materiały do nauki technik makijażu oczu

Zostaw swój e-mail i dołącz do wyzwania!

Do zobaczenia niebawem!

Magda

.