Zapisz się na kurs mailowy

ROZKOCHAJ KLIENTA!

W 5 dni nauczysz się, jak wzmacniać relację z klientami, by móc im sprzedawać długo i szczęśliwie. 

Wystarczy, że zostawisz tu swój e-mail!

Co czeka na Ciebie w kursie?

Przypomnisz sobie, co jest w Tobie wyjątkowego i jakie są mocne strony Twojej oferty. Zakochasz się w niej na nowo, by potem móc skuteczniej rozkochiwać innych. 

Popracujesz nad tym, by klienci już przy pierwszym spotkaniu z Twoją marką od razu czuli do niej miętę i odruchowo sięgali po portfel. 

Odkryjesz sposoby na to, by klient wyniósł z pierwszej transakcji jak najwięcej pozytywnych wspomnień i chętnie wrócił po więcej. 

Poznasz moc dopieszczania już istniejących klientów i zaplanujesz działania, które nie pozwolą im się nudzić w relacji z Twoją marką.  


Popracujesz nad emocjami związanymi z odchodzeniem klientów i przygotujesz się na ich ewentualny powrót do Twojej oferty. Ze spokojem w sercu!

Po zapisie co piątek wyślę Ci też mój newsletter Biznesy i Romanse, w którym na przykładach z historii miłosnych uczę, jak sprzedawać długo i szczęśliwie. 

Do tej pory w kursie wzięło udział ponad 700 osób! 

Teraz Twoja kolej, by sprawić, że serca klientów zabiją szybciej :)

Co o kursie piszą osoby, które już z niego skorzystały?

Kim jestem?

Nazywam się Karolina Bartoszek-Dourado i jestem Biznesową Skrzydłową.
Pomogę Ci robić fantastyczne pierwsze wrażenie, rozkochiwać klientów w Twoich produktach i usługach, a potem tworzyć z nimi stałe związki (bez rutyny!). Słowem (jako copywriterka) i czynem (jako kopalnia pomysłów). Wierzę, że miłości nie kupisz, ale ludzie mogą pokochać kupowanie u Ciebie!

.