Planujesz wydać książkę samodzielnie?
Chcesz w pełni wykorzystać możliwości self-publishingu?

Lub po braku odpowiedzi na dziesiątki maili wysłanych do wydawnictw, zamierzasz wziąć sprawy w swoje ręce?

Dowiesz się jak wydać, skutecznie promować i sprzedawać swoją książkę!

W kursie znajdziesz 
aż 8 merytorycznych modułów

wypełnionych wiedzą ważną dla każdego self-publishera.
Każdy moduł to zróżnicowane materiały
VIDEO, AUDIO I PDF.Dzięki praktycznym ćwiczeniom, które stanowią uzupełnienie każdego modułu,  stworzysz pełną strategię działań prowadzących do wydania i promocji Twojej książki!

Dodatkowe narzędzia zawarte w kursie pozwolą Ci zaoszczędzić czas i szybciej wdrożyć w praktykę działania związane
z wydaniem i promocją książki.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Dzięki formie online możesz korzystać z kursu gdzie chcesz i kiedy chcesz, a zawartość kursu w przystępny sposób i kompleksowo przygotuje Cię do wydania własnej książki!


Wybierz swój pakiet kursowy!

Katarzyna Zych

Jestem autorką książek i założycielką Wydawnictwa Bajkopis.

W modelu self-publishingowym wydałam jak dotąd 8 książek. Nakład jednej z nich sprzedałam w niecałe 6 tygodni. Moje książki dla dzieci mogli zobaczyć czytelnicy z całego świata podczas Bologna Children’s Book Fair 2018, a spotkanie autorskie dla dzieci zrealizowałam nawet na odległej Islandii.

Wiem, że wydanie własnej książki może być początkiem czegoś fascynującego i dlatego chcę pomóc innym autorom spełnić swoje marzenie! Ale pamiętaj! Kiedy zaczynałam miałam: 0 publikacji na koncie, 0 czytelników, 0 rozpoznawalności i 0 doświadczenia na rynku wydawniczym. Pamiętaj o tym, jeśli wydaje Ci się, że nie możesz wydać książki, bo nie masz doświadczenia. MOŻESZ to zrobić. Po prostu.

Zanim zaczęłam pisać, przez niemal 10 lat byłam związana z branżą marketingu i PR, również jako doradca i trener. Tworzyłam zintegrowane strategie marketingowe i w tym obszarze zrealizowałam ponad 10 000 h szkoleniowych. Wciąż zresztą z pasją spotykam się z uczestnikami w sali szkoleniowej, a teraz również i online!


Opinie uczestników moich szkoleń

KURS JUŻ DOSTĘPNY!

Decydując się na zakup kursu w wersji PREMIUM
otrzymujesz DODATKOWO:

  • Mini ebook - 3 STRATEGIE SPRZEDAŻY KSIĄŻKI
  • Planner procesu wydawniczego
  • Facebook Content Planner - 365 pomysłów na posty, które pomogą zbudować społeczność wokół Twojej książki!

 Wybierz swój pakiet kursowy!

Pytania i odpowiedzi

Na czym polega kurs?

Kurs "Self-publishing od A do Z" ma formę online. Co oznacza, że po zakupie otrzymujesz dostęp do platformy, na której po zalogowaniu znajdziesz moduły tematyczne i lekcje w formie materiałów wideo, audio oraz pdf.  Po zakończeniu kursu otrzymasz również certyfikat jego ukończenia - na pamiątkę przygotowań do wydania własnej książki. 

Czym ten kurs różni się od innych o podobnej tematyce?

Przede wszystkim jest kursem stworzonym przez praktyka - autorkę książek dla dzieci oraz ebooków o tematyce  biznesowej. Dlatego w kursie znajdziesz KONKRETNĄ wiedzę i wskazówki, wynikające z doświadczenia na rynku wydawniczym. Co, jak, gdzie i kiedy - bez owijania w bawełnę.

Czy jeśli wydałam już swoją książkę, kurs jest dla mnie?

To zależy. Bo jeśli już wydałaś/eś książkę i jesteś zadowolona z efektów oraz osiągniętego poziomu sprzedaży - kurs nie koniecznie się sprawdzi. Ale jeśli wydałaś książkę i masz poczucie, że można byłoby bardziej wykorzystać jej potencjał, a działania promocyjne i sprzedażowe nie do końca przynoszą oczekiwanie wyniki - kurs jest jak najbardziej dla Ciebie.

Chcę wydać książkę, ale nie wiem, jak się za to zabrać - czy kurs mi pomoże?

Zdecydowanie!  Dzięki kursowi będziesz wiedzieć co robić krok po kroku i jak przygotować się do wydania książki. Zaplanujesz konkretną strategię działań dla swojej książki i z pewnością przekonasz się, że wydanie własnej publikacji nie jest aż tak bardzo skomplikowaną sprawą, jak często na początku się wydaje.

Nigdy nie miałam nic wspólnego z marketingiem, czy mimo to będę w stanie "ogarnąć" wydanie i promocję książki?

Tak - jeśli tylko tego chcesz. Od lat uczę zagadnień marketingowych osoby, które wcześniej nie miały z tym obszarem do czynienia lub niezbyt za marketingiem i sprzedażą przepadają. Kurs w przystępny sposób przeprowadzi Cię przez działania niezbędne w procesie samodzielnego wydania i sprzedaży książki.

Na koniec....

...kilka słów ode mnie - dla Ciebie.
Nie czekaj z wydaniem książki na bliżej nieokreśloną przyszłość. Nie mów" "kiedyś" wydam książkę.  
Zrób to teraz!

W tym kursie jest wszystko to, co chciałabym wiedzieć kilka lat temu - kiedy stałam przed wyzwaniem wydania swojej pierwszej książki. Nie obiecuję, że będzie łatwo, sama po drodze popełniłam mnóstwo błędów, o których zresztą również mówię w kursie. Ale wiem jedno - moment, w którym trzymasz po raz pierwszy własną książkę w ręce  jest tego wart! 

Działaj - ten kurs Ci w tym pomoże! A ja trzymam kciuki za Twoją książkę!

Wybierz swój pakiet kursowy!

Kurs już dostępny!

.