Nowa platforma kursowa w budowie.


Masz chustę, która już "nie nosi", albo chowasz w szafie skrawki na specjalną okazję? Chciałabyś je na coś przerobić ale brak Ci pomysłu, albo obawiasz się, że szycie jest skomplikowane? Pomogę Ci! Wspólnie uruchomimy zalegające stosy skrawków, by przerobić je na praktyczne akcesoria dla całej rodziny!

Zapisz się na newsletter, zostawiając swój adres mailowy, a otrzymasz ode mnie w prezencie DARMOWY VIDEO KURS SZYCIA CZAPKI Z CHUSTY ORAZ GOTOWY WYKRÓJ PDF DO POBRANIA

  Nowa platforma kursowa w budowie.


  DARMOWY VIDEO KURS SZYCIA CZAPKI Z CHUSTY ORAZ GOTOWY WYKRÓJ PDF DO POBRANIA otrzymasz natychmiast po potwierdzeniu subskrypcji.

  Dlatego czym prędzej zajrzyj do skrzynki mailowej (przejrzyj foldery takie jak newslettery, oferty, powiadomienia, spam - tam czasami trafiają maile).

  Kiedy Twój chustowy uszytek będzie już gotowy, pochwal się nim koniecznie, chętnie go zobaczę!

  Powodzenia!


   Nowa platforma kursowa w budowie.

   To nie koniec! Dzięki zapisowi na naszą listę mailingową będziesz mogła otrzymywać dostęp do kolejnych fajnych kursów, tutoriali i treści szkoleniowych.

   Uszycie czapki z chusty jest świetnym ćwiczeniem nawet jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze szyciowe kroki. Dokładnie i ze szczegółami wytłumaczyłam wszystko w kursie. Trzymam kciuki za Twoch chusto-szycie!


   Kamila

    • facebook

    Subtitle


    Subtitle


    Subtitle    Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i produktach Plasun - Pracowni Twórczej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z  przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.