...jak zrobić to prosto, przyjemnie i skutecznie?

Sprawdź! Zapisz się na bezpłatny webinar z architektką krajobrazu, podczas którego dowiesz się:

Na co zwrócić uwagę przy planowaniu ogródka warzywnego. 

Zobaczysz inspirujące przykłady. 

Dowiesz się jak wykonać ogródek warzywny krok po kroku. 

Podczas webinaru poznasz również przepis na błyskawiczny ogródek warzywny, który możesz zrealizować jeszcze w tym roku przy szkole lub przy domu oraz będziesz miał możliwość udziału w sesji Q&A z architektką krajobrazu.


Dla kogo?

Dla nauczycieli, rodziców, właścicieli ogrodów przydomowych oraz tych, którzy chcieliby założyć ogródek warzywny w swoim otoczeniu.


Termin: 16.05.2023 godz. 18:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.O prowadzącej:

Joanna Paniec - architektka krajobrazu, animatorka kultury, edukatorka. W 2004 roku ukończyła studia w Katedrze Sztuki, na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w SGGW w Warszawie. Od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się projektowaniem zieleni miejskiej i ogrodów, w latach 2015 – 2020 ogrodnik miejska w Gdańsku i główna specjalistka ds. zielonej marki miasta w Biurze Prezydenta Gdańska. Aktualnie jako ekspertka ds. edukacyjnych wspiera Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot w projekcie “Klimat w szkołach metropolii”, prowadzi własną pracownię projektową slowgarden.design, promując kształtowanie otoczenia w sposób zrównoważony. Współtworzy podcast „Odcienie zieleni”, którego można posłuchać pod tym linkiem https://www.youtube.com/@odcieniezieleni3447


.