Pobierz ZA DARMO fragment interaktywnego kursu online

o prawidłowych karmieniu i żywieniu niemowląt, stworzonego przez dietetyka dziecięcego!

Sprawdź, dlaczego tak wiele mam uważa ten kurs za bardzo wartościowy!


Wpisz dane* na które mam przesłać pierwszą lekcję kursu.

*Podając swoje dane zgadzasz się na przesyłanie wiadomości e-mail od Zuzanny Kłos, w tym informacji o promocjach, usługach i produktach. W każdej chwili będziesz mogła cofnąć tę zgodę.

Opinie mam po kursie

Marta Kusa

Wspaniałe uzupełnienie wiedzy o żywieniu niemowląt opisane w sposób przystępny dla każdego. Kontakt z prowadzącą oraz przygotowane materiały na najwyższym poziomie. Zdecydowanie mogę polecić ten kurs.

Aleksandra Kurzawa

Kurs jest świetny. Dzięki niemu wszystkie moje wątpliwości dotyczące rozszerzania diety (co, kiedy i jak). Live bardzo konkretne. Odpowiadała rzetelnie na każde zadane pytanie 🙂 Super polecam z całego serca.

Monika Nalewajko

Polecam kurs Mały brzuszek wielka sprawa. Dla mamy której wiedza była znikoma wiele rzeczy się rozjaśniło. Bardzo fajna forma kursu, materiały bardzo ciekawe i zwięzłe bez zbędnych informacji i zapychaczy. Pozdrawiam,

Author

Zuzanna Kłos

Jestem dietetykiem specjalizującym się w żywieniu niemowląt, dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i mam karmiących piersią oraz certyfikowanym promotorem karmienia piersią. Edukuję i pomagam rodzicom wprowadzać dobre nawyki żywieniowe, aby mogli lepiej dbać o zdrowie swoich dzieci.

.