NEMOKAMAS video susitikimas su Leonora Be You

KAIP VISKO, KO IEŠKAI IŠORINIAME PASAULYJE APTIKTI SAVYJE?

2020-02-20

20:00

Lietuvos laiku

Šį magišką vakarą esi kviečiama skirti susipažinti su SAVO vidiniu potencialu ir galimybių pasauliu, kurio nereikia laukti ar ieškoti, JIS yra TAVYJE

🙌

Susitikimo metu 3 pamatinės pilnatviškos BŪTIES temos:

  • Kaip išsiaiškinti savo pašaukimą?
  • Kaip pažinti savo norus?
  • Suvokti savo egzistenciją “kas aš esu” ir “kodėl esu čia ir dabar”?

Po Šio susitikimo išsineši:

  • Galingą centruotą energiją viduje, kuri padės tau kasdieną auginti pasitikėjimą savimi,
  • Praplėstą požiūrį į savo galimybių pasaulį ir esamų pamokų naujus sprendimus,
  • Kaip kurti išorinį pasaulį neaukojant savo vidinio,
  • Kaip išlikti savimi ir neprarasti pasitikėjimo, ieškant savo norų arba juos jau kuriant, pilname konkurencijos pasaulyje?

Leonora Be You dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Prieš 20 metų patyrusi klinikinę mirtį ir sugrįžusi su praplėsta atmintimi ir gyvais išgyvenimais apie “anapusinį” pasaulį, Leonora, nustojo vykdyti savo sėkmingą verslą ir dedikuoja savo be galo įdomų ir mistišką gyvenimą moters dvasinio potencialo integracijai fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokintis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialus santykių, karjeros ir dvasinėje gyvenimo srityse. 

Daugiau apie Leonoros Be You darbą: www.leonorabeyou.com

Iki susitikimo liko:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių
.