Užijete si sex

Je osvobozující vědět, že sex není jen o orgasmu. Zjistěte, jak si milování s partnerem opravdu užít a jak partnera citlivě odmítnout, když nemáte náladu.

Zbavíte se starých programů

Nás přístup k sexu a jeho prožívání ovlivňují přesvědčení od rodičů, bývalých partnerů atd. Změňte je!

Cvičení pro vás (i partnera)

Teorie je pěkná věc, ale zbytečná, pokud ji neuvedete do praxe. Proto Milujte sex obsahuje spoustu krátkých cvičení.

Ruku na srdce. 

Stydíte se?

Sex je tabuizované téma, o kterém se příliš nemluví. A jaká je to škoda! 

Pokud ale chcete, můžete studovat tajně. Materiály jsou vám k dispozici ke stažení už do konce života a na kterémkoliv zařízení.


Co uvnitř najdete?

Milujte se(x) se skládá z několika klíčových pomocníků - prvním je e-book a druhým praktická cvičebnice. V obou na vás čeká komplexní pohled na intimitu. Zdarma navíc získáte karty pro pojmenování emocí a potřeb. Dobrý sex totiž není záležitostí hraček, zvládnutí technik či pozic. Jde o velkou oblast vztahu, do které zasahuje naše vnímání sexu, představy o našem těle, komunikace s partnerem i jeho citlivé odmítnutí.

Jaká témata vás čekají?Dostupné varianty

E-book Milujte se(x)

E-book je vhodný pro všechny z vás, které prahnete po celistvém pohledu na intimitu a sebevědomí. Najdete v něm kapitoly Já a sex, On a sex, Vy dva a sex i bonusovou kapitolu s cvičením, když je nejhůř. 

E-book obsahuje i praktická cvičení, která jsou odlišná od cvičebnice.

Praktická cvičebnice

Ve cvičebnici se dostáváme rovnou ke cvičením, koučovacím technikám a důležitým otázkám, které vám změní pohled na sex i na vás. Oproti e-booku není věnováno tolik prostoru terapii.

Cvičení oproti e-booku jdou více do hloubky a ukazují téma z různých směrů.

Balíček, který si zamilujete

Balíček obsahuje e-book i praktickou cvičebnici.

Jako dárek navíc zdarma získáte karty, které se využívají při terapiích. Díky nim si pojmenujete skryté emoce a následně zjistíte své potřeby, abyste se mohly v daném tématu posunout dál.Krátká ochutnávka

O autorce


.