Dlaczego warto dołączyć?

Listy z Betlejem to unikatowe treści

Nigdy nie lubiłam czytać newsletterów, których jedynym zadaniem jest podlinkowanie do treści dostępnych publicznie na jakimś blogu. Dlatego postanowiłam, że moje Listy będą inne! Większość z nich będzie po prostu osobistym listem, którego nie wklejam potem na Facebooka ani do wpisów na bloga, które mają inny charakter.

Migawki z życia w Ziemi Świętej oraz orientalna muzyka

Jestem obecnie jedyną w Polsce osobą tworzącą po polsku muzykę chrześcijańską w całości inspirowaną orientalnym chrześcijaństwem - kolebką naszej wiary. Listy to takie "behind the scenes" mojej twórczości :) 

Posłuchaj modlitwy Ojcze nasz po aramejsku w moim wykonaniu


Kim jesteśmy?

Jesteśmy polsko- palestyńskim małżeństwem. Nazywam się Sylwia Hazboun, a mój mąż Yousef. Pochodzi z Ziemi Świętej  - z Betlejem! Tworzymy Dzisiaj w Betlejem - blog o życiu w Ziemi Świętej, która od setek lat inspiruje Pielgrzymów do poszukiwania drogi do Boga. Dzisiaj w Betlejem to także miejsce duchowych inspiracji oraz chrześcijańskiej muzyki medytacyjnej inspirowanej muzyką Bliskiego Wschodu.

Strona lądowania bloga Dzisiaj w Betlejem. Zapoznaj się z polityką prywatności bloga oraz polityką prywatności i warunkami korzystania usługodawcy Mailerlite

.