Pierwszy LittleBeautyBook. Samoakceptacja. Uroda. Zdrowie. Gotowa na zmiany?

Chcesz dowiedzieć się jako pierwsza o premierze LittleBeautyBooka? Zapisz się na listę oczekujących i odbierz prezent E-booka Domowa pielęgnacja!

Cześć!

Nazywam się Magda Wojciechowska i od ponad 10 lat związana jestem z branżą Fashion & Beauty. Od początku moja ścieżka zawodowa związana była z kobietami, dlatego chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobyłam, pracując z nimi. Jako pedagog spełniam się w przekazywaniu informacji i niezbędnych umiejętności, mających na celu podniesienie jakości życia. Natomiast jako zawodowa Mistrzyni Makijażu i Stylizacji podpowiadam kobietom, jak podążać za modą nie tracąc przy tym głowy. Za cel postawiłam sobie propagowanie świadomego podejścia do kwestii związanych ze zdrowiem i urodą. Uważam bowiem, że dbanie o siebie nie jest jedynie kwestią związaną z naszym ego i w dużej mierze wpływa na stan naszego zdrowia. Wierzę, że świadomość swoich słabych i mocnych stron może prowadzić do lepszego zrozumienia schematów naszych działań oraz odnaleźć sposób na efektywne radzenie sobie z problemami.

Nie zmienisz nic w sobie i wokół siebie, dopóki nie pogodzisz się ze swoimi słabościami i porażkami, które miały miejsce w twoim dotychczasowym życiu.

Magda

Bądź dla siebie GOOD GIRL!

Świadomy dzień

Chcąc pisać o makijażu i kreowaniu wizerunku, musiałam zacząć od kwestii podstawowej, jaką jest zdrowie i witalność organizmu oraz świadoma akceptacja wad i zalet. Na podstawie swojej historii, postanowiłam przedstawić Ci drogę do odzyskania kontroli nad swoimi działaniami. 

Czego się dowiesz z LittleBeautyBooka?

- Jak poradzić sobie z niedowartościowaniem i pracować nad samoakceptacją

- Jak działają schematy myślowe i jak je zmieniać?

- Jak wzmocnić samoocenę?

- Jakie witaminy są potrzebne do utrzymania organizmu w zdrowiu, a skórę w dobrej kondycji?

- Jakie rośliny wspomagają nasz układ nerwowy?

- Jak szybko przygotowywać pełnowartościowe posiłki?

- Jak dbać o różne typy skóry?

- Jak znaleźć swój idealny krem?

- Jak zacząć terapię odmładzającą retinolem?

Moją misją jest propagowanie świadomego dbania o urodę oraz zdrowie, dlatego oddaję w Twoje ręce całe moje dziesięcioletnie doświadczenie. Czytaj, wyciągaj wnioski i wdrażaj najlepsze dla Ciebie rozwiązania!

OPINIE O E-BOOKU

Agata Szulc

Lektura pełna ciekawych porad, informacji, no i przepisów. Dzięki personalnej perspektywie bardzo dobrze się czyta, no i super wiedzieć, że wszystkie mamy podobne problemy i wyzwania. Magda znalazła swoje sposoby na nie, a teraz dzieli się za nami. Gorąco polecam:)

Miłego czytania!

.