Dirbkite be ribų


Atraskite darbo našumą su LogMeIn. Dirbtikite sklandžiai, saugiai ir ypač greitai. 

Baltimax tapo pirmasis LogMeIn partneriais Baltijos šalyse, kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais įrankiais ir susisiekti, jei turėtumėte daugiau klausimų.

Sklandūs seminarai, mokymai, konferencijos.

Su GoToWebinar kvieskite į bet kokio tipo renginius savo klientus, parterius ar kolegas. Naudodami GoToWebinar be didesnio vargo ne tik sukursite virtualų renginį, galėsite į jį pakviesti iki 3000 dalyvių, bet ir nereikės rūpintis priminimais, nes tai padarys pati sistema. O po visko galėsite pateiktose ataskaitose matyti dalyvių įsitraukimą, užduotus klausimus ir kitus komentarus. 

Protingas bendradarbiavimas.

GoToMeeting tai vaizdo konferencijų įrankis, kurį renkasi IT lyderiai, norėdami produktyviai bendrauti su kolegomis, kurie dirba nuotoliniu būdu. Akimirksniu prisijunkite prie vaizdo ar garso susitikimų, valdykite juos ir tvarkykite juos iš konferencijų salės, darbo vietos ar nuotoliniu būdu naudojant bet kurį įrenginį.

Apsaugotas skaitmeninis gyvenimas namuose ir darbe.

LastPass užtikrina slaptažodžių saugumą, kontrolę ir prieinamumą. Naudodamiesi LastPass, jūs galite apsaugoti ir valdyti slaptažodžius, prieigą ir autentifikavimą - viskas viename įrankyje, kuris suteikia viską, ko reikia, kad darbuotojai gautų paprastą, sklandžią prieigą prie paskyrų, kurių reikia sklandžiam darbui.

Turite klausimų? Susisiekite

.