Poznaj Sekrety Biżuterii z Alchemicznej Pracowni

💎 wyjątkowe okazy szlachetnych kamieni,
💎 szczegóły powstawania złotych roślin i koronek,
💎 unikatowe kobiece skarby i talizmany,
💎 ich historie i zaklęte w nich marzenia.

W moich listach zwracam się do najbardziej wrażliwych części kobiecej duszy. Do Księżniczek, które drzemią wewnątrz każdej z nas.

Przeczytaj o najbardziej baśniowej stronie Kopenhagi, inspiracjach naturą, sztuką i kobiecą mocą zaklętą w detalach mojej biżuterii.

Jako pierwsza dowiedz się o najbardziej niezwykłych kamieniach, które trafiają do pracowni i biżuterii gotowej, aby ją opuścić.

Wreszcie skorzystaj z wyjątkowych ofert, które proponuję wyłącznie czytelniczkom moich listów w podziękowaniu za czas poświęcony lekturze oraz za odpowiedzi, na które zawsze czekam z radością.


Tak! Czekam na Listy z Alchemicznej Pracowni.


Nazywam się Patrycja Mordalska

Od ponad 10-ciu lat tworzę autorską biżuterię Lookrecya Dream Jewelry.

Z wykształcenia doktor neurobiologii molekularnej, z zamiłowania koneser dawnej sztuki, na co dzień mama dwóch Księżniczek. Kiedyś moim marzeniem było odkrywać Naturę życia.

Dzisiaj chciałabym przede wszystkim celebrować je w najmniejszych detalach. W niezwykłych klejnotach, złotych kwiatach i koronkach zamykać najpiękniejsze momenty, uczucia i marzenia.

Zapraszam do mojej niezwykłej pracowni złotniczej, w której dzieje się prawdziwa magia. W której każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa Księżniczka albo znaleźć swój szczęśliwy talizman.

Posłuchaj, co o współpracy ze mną i powstałych w mojej alchemicznej pracowni klejnotach mają do powiedzenia klientki:

Monika Wojciechowska

autorka bloga Paris by Moni

Pisarka Amèlie Nothomb zawsze powtarzała, że: "Mało kto wie, że biżuteria, aby zachowała swoją urodę musi być często noszona. I kiedy mówię noszona, mam na myśli, że biżuteria ma być kochana"

Trudno nie zakochać się od pierwszego wejrzenia w bajkowych projektach Patrycji, która biżuterię tworzy w Krakowie, a inspiracje znajduje na całym świecie. Patrycja ujęła mnie wyjątkowym podejściem do tworzenia biżuterii. Zanim zaprojektowała dla mnie pierścionek spytała mnie o ulubione kolory i kamienie, które do mnie przemawiają.

I tak narodził się on. Świetlisty kamień księżycowa otoczony filigranową otoczką srebra, przetkaną nitkami złota. Ten pierścionek to nie tylko biżuteria. To mój magiczny talizman, a księżycowy kamień z niebieskawo-srebrną poświatą stał się moim przyjacielem. Za każdym razem, kiedy patrzę na moją dłoń mam wrażenie, jakbym oglądała koronkowy mikrokosmos rozświetlony światłem księżyca.

Polecam Wam biżuterię Lookrecya jeżeli szukacie biżuterii, która jest oryginalna, eteryczna i profesjonalnie wykonana.

Zuzanna Bieniek

Zuzanna od Aniołów www.nebo-nebo.com

Mam głębokie przekonanie, że piękna nie da się stworzyć. Można je raczej wydobyć – z chwil, przedmiotów, ludzi… Sztuka polega na tym, aby umieć je dostrzec – w morzu szarzyzny, w powodzi kiczu… i by zrozumieć, że jest potrzebne. Każdemu. Jak tlen. Jak okruch jedynego, niespaczonego zwierciadła, który choćby w przelotnym błysku, pozwoli sobie przypomnieć: „Boże! Jaka ja jestem piękna!” 

Wiem, że Patrycja to doskonale rozumie. Ba! Ona to chyba wiedziała nawet przede mną! Dlatego Jej biżuterii nigdy nie traktowałam jako ozdoby - raczej jako dowód piękna, które nas otacza. Wystarczy je (aż!) spostrzec. 

A kiedy o tym zapominam (bo, jak wiele osób, pamięć mam świetną lecz bywa, że krótką), coś na mnie błyska z serdecznego palca… i ten dowód, proszę Państwa, jest niepodważalny!

.

.

.


.

.

.

.

.

Ewelina Bator

Klientka

Patrycja to Kobieta z klasą i tym „czymś” co każda kobieta mieć powinna... żeby tworzyć wokół siebie tę niesamowita aurę. 

Taka tez jest jej biżuteria... klasa sama w sobie, kunszt, precyzja oraz ogromna wyjątkowość i magia przemawiająca w każdym detalu, szlachetnym kamieniu wyszukanym i wypieszczonym dla tej jednej osoby. 

Ta biżuteria ma duszę... i chyba to czyni ją tak wyjątkową ❤️..

.

.

...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.