Lulu była bardzo zaskoczona, gdy pewnego dnia poczuła, że jest baletnicą.

Nie wiedziała, czy to przez magiczną zupę taty, czy inne czary (...)

Lulu to pięknie ilustrowana, zdjęciami Darii Dróżdż, opowieść dla dzieci i dorosłych  o autentyczności.


„Lulu”, to książka dla dzieci  i dorosłych o  małej dziewczynce, która odkrywa, kim jest, i podąża za tym, ukazując po drodze dorosłym, czego oni pragną, a czego się wyrzekli. To poetycka historia dla dzieci i dorosłych o tym, że szczęśliwym można być jedynie wtedy, gdy jest się prawdziwie sobą.

Ta książka dla dzieci, to współczesna wersja Małego Księcia autorstwa Antoine de Saint-Exupéry Jeśli chcesz kupić książkę wskakuj na stronę wydawnictwa CoJaNaTo.

Opinie o książce:

Ta książka dla dzieci niezmiennie mnie zachwyca.

Izabela Rudzka

Lulu to książka dla dzieci i rodziców, która pokazuje, że prawdziwie szczęśliwym można być tylko będąc autentycznym.

Pernille Plantener, ICF Coach, Certyfikowana Trenerka NVC

www.peacebyheart.dk

Lulu nie jest zwykłą książką dla dzieci. To książka dla dzieci i dorosłych która,  mówi o tym, że najważniejsze jest zajrzeć w głąb siebie i odszukać tego, co naprawdę się lubi.

bajkochłonka.pl

Lulu to książka, która kształtuje w młodych ludziach przekonanie, że watro podążać własną wymarzoną ścieżką, bo życie bez pasji jest puste. Poszukiwania w sobie pasji, mogą dać radość, jak i satysfakcję. Myślę, że odbiorcą tej książki są dzieci już o 4 roku życia.


@zaczytana.mama_books, Empik.com


Ta książka dla dzieci jest magiczna.  Bardzo mądry i wartościowy przekaz książki - należy podążać za tym, co się czuje, czego się pragnie i poszukiwać głęboko w sobie pasji, która sprawia, że życie jest dużo piękniejsze i pełniejsze.


Ewa Sękowska-Molga
@mama_psycholog_dzieciecy

Nazywam się Aneta Ryfczyńska

Jestem autorką, mamą i żoną.

Napisałam trzy książki dla dzieci. Lulu  jest książką dla dzieci i dorosłych inspirowaną autentycznością. Bajki o empatii, to dwa tomy książek inspirowanych Porozumieniem bez przemocy pod tytułem: Przyjaciele żyrafy.  

Piszę dla kobiet i pomagam im w tworzeniu wizerunku w zgodzie ze sobą. Stworzyłam StyLOVE Listy Elektroniczne. Listy to newsletter, który co tydzień wysyłam do swoich czytelniczek, w którym dzielę się swoimi przemyśleniami na temat ubierania się i ciała. 

Jeśli chcesz kupić książkę Lulu, to wskakuj na stronę wydawnictwa CoJaNaTo.

W 2018 roku Lulu została wydana w języku angielskim, nakładem Wydawnictwa Michael Terence. 

 

Inne książki autorstwa Anety Ryfczyńskiej:

Opinie na temat książki Przyjaciele Żyrafy:

Agnieszka Mstowska dodał recenzję na empik.com:

Fantastyczna książka, bardzo ciekawie są przedstawione uczucia, które dzieci nie zawsze rozumieją i potrafią sobie z nimi poradzić.

Tomasz Mackiewicz dodał recenzję na empik.com:

Książka warta polecenia, szczególnie nauczycielom, psychologom, terapeutom pracującym z dziećmi. Wspaniała do czytania dzieciom w domu, w szkole i podczas terapii.

Renata Sas-Dyrba dodała recenzję na empik.com:

Bardzo dobra książka dla każdego, kto ma dziecko. Polecam.