Jana Jánová uvádí:

Magic Circle Mastermind

Jaké by to bylo, kdyby tvé spirituální dary byly součástí tvé podnikatelské cesty?


Kdy jindy se do toho opřít než právě teď?


Taky cítíš, že nastal ten čas?

Vnímáš svou sílu, chtěla bys pomáhat světu, ale v podnikání to zatím drhne? Svět tvou pomoc potřebuje, nezapomínej…

Nebudu tě učit magii, čarodějko, ale naučím tě, jak se svými spirituálními dary podnikat, jak najít tu správnou strategii, podnikatelskou cestu a začít s lehkostí prodávat. Budu tvou výzvou podporou, motivací k tvému růstu.

"Zažívám s tebou podporu. Mě není snadné podpořit. Pomáháš mi nacházet cestu. Tu skulinku světla, když je tma. Držíš energii, toho si cením nejvíc. Po konzultaci cítím odhodlání pokračovat v cestě, když jsou na ní překážky. Zvedáš mě k akci. Když si nevěřím, věříš mi."

(Iva Karásková)

Ve skupině podobně naladěných žen nastavíme společně individuální strategii a další kroky ve tvém podnikání. Tvé kolegyně ti budou inspirací i oporou. A pak začneme realizovat tvé velké sny, ale nejdříve zabezpečíme tebe.

Během celého Magic Circle bude ode mne proudit velká podpora a síla. Nebudeš na to sama a společně porosteme ke hvězdám.Na co se můžeš v Magic Circle těšit:


 • 10 týdnů společné práce - začínáme 1. 4. 2022.
 • 2 hodiny individuálního Strategy Mindest rozhovoru.
 • 4 další setkání, každých 14 dní a velké závěrečné setkání.
 • Součástí bude má podpora ve skupině, videa a vizualizace.

Bonusy:

 • Dlouhodobý přístup ke všem videím ze summitu Spirituální dary v ženském online podnikání.
 • Transformační program Vstup do své síly (2hodinové setkání a práce ve skupině, v programu proběhne hluboká transformace a rozšíření tvé vnitřní svobody).
 • Technické workshopy s virtuální asistentkou Veronikou Haluzovou, s webařkou Barborou Vlasákovou, s e-shopařkou a odbornicí na facebookovou reklamu Tamarou Kuchařovou a fotografkou Lucií Deutsch (workshopy přizpůsobíme na míru podle vašich potřeb.)
 • Zviditelnění vašeho projektu nebo služby na vzdělávacím portálu Rozmotávač myšlenek – publikace vašeho článku zdarma, při uhrazené publikaci on-line kurzu navíc zdarma uveřejnění dalšího materiálu v členské sekci zdarma (e-book, checklist, karty, audio apod.). Vše prochází předchozím schválením, podmínkou využití bonusu je sdílení článku, kurzu nebo jiného publikovaného materiálu na svých sítích (FB, LN, FB skupina, newsletter apod.), čímž vzájemně podpoříme vyšší sledovanost nás všech

"Vstup do své síly přišel v pravý čas. Měla jsem svoji vizi, ale zároveň mě něco „šimralo“, že to ještě není kompletní. Janička je jako svěží vánek, skvělými a správně mířenými otázkami a meditacemi mě provedla po krajině mé mysli, kde jsem našla všechny odpovědi."

(Maja Bourková)


Ukotvi své spirituální dary do svého online podnikání.


Nevíš, jestli je Magic circle Mastermind pro tebe?

Pojďme si zavolat a zjistit to.

Pro koho je tento Mastermind?

 • Pro ženu, která vnímá, jak v ní roste její síla a přebírá zodpovědnost za své kroky. 
 • Pro ženu, která je podnikatelka nebo online podnikatelka, která ví, že jejím poselstvím je pomáhat, ale zároveň má ambice a chce zažít úspěch. 
 • Pro ženu, která má velké plány, do kterých spirituální dary patří a vnímá, že její téma má přesah. 
 • Pro ženu, která chce svému podnikání věnovat čas a nemá podnikání jenom jako doplněk. 
 • Pro ženu, která hledá podporu na své cestě. 
 • Pro ženu, která inspiruje a chce být inspirována.

Pro koho není?

Pokud nepřebereš zodpovědnost za své dary, za své podnikání, tedy za svou realitu a život, tak ti fakt nemohu pomoci. S tím souvisí i čas a energie, kterou tomu chceš věnovat. Nic se neděje náhodou.

"Jednou jsem po našem koučinku řekla, že máš patent na růst křídel. Přesně dokážeš vytáhnout to, co má zaznít, to, co potřebuje být viděno, abych se mohla pohnout na cestě. Za mě rozhodně máš v sobě tolik soucitu a lásky, ale tvá rebelská podstata je neoddiskutovatelná..."

(Kateřina Hrabec)

Jestli cítíš své spirituální dary a víš, že tvé podnikání má přesah a jsi ochotná převzít za něj zodpovědnost, tak je Magic Circle Mastermind pro tebe.

Vem své podnikání a přetvoř ho v úspěch. S mou podporou to zvládneš. Já ti věřím!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
.