Finalistka
Tony Buzan Book Awards 2021

Olga Woj 
zaprasza do udziału w 1 edycji:


Mapuj Cele i Marzenia
-mindmpping
w pracy nauczyciela

O warsztatch w kilku słowach - video

Te warsztaty będą najlepsze dla nauczycieli, którzy:

Cenią swój  czas i chcą poświęcać mniej czasu na przygotowywanie zajęć

Chcą tworzyć projekty lub nimi zarządzają

Chcą nauczyć się  
zapamiętywania dużej ilości informacji 

chcą rozwinąć swoją kreatywność i tworzyć w przyszłości własne metodyki

chcą prowadzić angażujące i efektywne lekcje

chcą sprawnie rozwiązywać problemy i generować pomysły 

chcą poznać sztukę  minmappingu (na warsztatach dowiesz się  także jak pokazać jej działanie uczniom)

myślą rozwojowo i czują niesposkromiony pęd do rozwoju własnego warsztatu

chcą wejść w Nowy Rok z energią i otwartym na spełnienie marzeń umysłem

Co zyskasz dzięki udziale w warsztatach Mapuj Cele i Marzenia?

Jako uczestniczka warsztatów:

zyskasz wiedzę o nauczaniu w zgodzie z naturą mózgu

dowiesz się jak planować projekty i nimi zarządzać

nauczysz dzieci/ młodzież samodzielnego uczenia się do sprawdzianów i egzaminów oraz samodzielnego notowania

będziesz umiała szybko znaleźć dobre rozwiązania na bieżące problemy

zaoszczędzisz dużo czas na przygotowaniach i zapamietywaniu informacji

Zaczniesz 2022 rok inaczej niż zawsze, a Twoje cele będą miały znacznie większą szansę by się spełnić, kiedy zaangażujesz swój kreatywny umysł

Kim jest Prowadząca kurs?

Olga Woj

Niezwykle skuteczna i energiczna trenerka kadry pedagogicznej. Autorka szkoleń z efetywnych narzędzi edukacyjnych dla nauczycieli, trenerów, pedagaogów i lektorów w  Mózg na Warsztat-Edukacja dla Uczących.

.Jest założycielką szkoły języka angielskiego dla dzieci High Five School - brain friendly english! i współtwórczonią metody Discovery English, w której jest autorką programów edukacyjnych i podręczników.

Ponadto jako metodyczka Akademii Nauki i miłośniczka twórczego notowania wyszkoliła już ponad 1.000 Trenerów Biegłego Czytania i Rozwoju Mocy Mózgu w całej Polsce.

Zdobywczyni prestiżowej statuetki LIDER Branży Edukacyjnej 2020 i finalistka Tony Buzan Book Awards 2021  dzięki książce Creative Mind- lifelong project, która ukaże się na polskim rynku w niedalekiej przyszłości. 

Opisane w konkursowej książce techniki twórczego planowania i mindmapping  są elementami warsztatów Mapuj Cele i Marzenia, a  ich  uczestnicy jako pierwsi w Polsce będą mieli dostęp do wiedzy o tym jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce. 

Zobacz co o szkoleniach Olgi mówią ich uczestnicy

Podczas tego niezwykle inspirującego warsztatu:

- zyskasz lub usprawnisz  kluzowe kompetencje przyszłości takie jak kreatywność, myślenie analityczne i innowacyjne oraz dostaniesz mnóstwo inspiracji i materiałów do tego jak rozwijać te kompetencje na swoich lekcjach, w pracy zawodowej i życiu prywatnym 

- nauczysz Twoich uczniów samodzielnej analizy informacji i wizualnego notowania oraz zaplanujesz Twój fantastyczny i rozwojowy 2022 rok. 

- dostaniesz  Workbook Twórcze Planowanie - zeszyt z ćwiczeniami, z pomocą którego wyszlifujesz do perfekcji swoją nową umiejętność

- nauczysz się prowadzić złożone projekty, dzięki którym znacząco  się rozwiniesz oraz nauczysz się zarządzać właśnym - złożonym z wielu płaszczyzn - życiem.

- otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje Nauczyciela Twórczego Planowania. Certyfikat oraz Workbook z ćwiczeniami i przykładowymi  scenariuszami zajęć czeka gotowy  do pobrania na platformie:)

To w Twoim Workbooku nauczysz się planowac pojedynczą lekcję i cykl lekcji, a także notować techniką mindmappingu i układać plan pisania książki lub podręcznika.

Co jeszcze otrzymujesz wraz z powyższymi kompetencjami?

Co zyskujesz, biorąc udział w kursie?


- Workbook "Twórcze planowanie" (89 zł)

- imienny certyfikat  (29 zł)

- Dostęp do  wybranego nagrania szkolenia dostępnego w ramach Webi Zone (49 zł)

- szkolenie online (349 zł)


Łączna wartość szkolenia: 516 zł

Tylko w 1. edycji warsztatów całość w niższej cenie:


299 zł 

Co będziesz robiła w ramach każdej z części Mapuj Cele i Marzenia?

W tej części warsztatów poznasz zasady tworzenia skutecznej Mind Mapy (nie, mapa myśli to nie jest słoneczko z przypadkowymi kreskami:) oraz inne techniki graficznego notowania niezbędne w pracy efektywnego nauczyciela. Tu bardzo mocno rozwiniesz swoją kreatywność i poznasz liczne techniki ich rozwijania na lekcjach

W tej części dowiesz się jak uzywać map myśli do planowania lekcji i rozkładu materiału, prowadzenia spotkań dla rodziców, pisania książek i podręczników, generowania pomysłów i ich selekcji, do robienia notatek z wykładów i przeczytanych tekstów. Tutaj też dowiesz się jak mapa myśli rozwija uczniów z trudnościami i wzbogaca warsztat uczniów zdolnych.

W tej części zajmiesz się swoim życiem poza pracą nauczyciela:) Dostaniesz wiele zadań dzięki którym ustalisz swoje życiowe wartości i rozliczysz rok 2021. Będzie padać wiele pytań, które przyniosą Tobie zaskakujące odpowiedzi. To tu lepiej poznasz schematy, w oparciu o które działasz i zdecydujesz, które z nich działają na twoją korzyść, a które nie. Które zabierasz w rok 2022, a które zostawiasz w mijającym 2021...

W ostatniej części warsztatów stworzysz swoją własną, unikalną Mapę Marzeń. Nasz umysł wzniesiny podczas warsztatów na kreatywną i jednocześnie zadaniową częstotliwość wytworzy  mapę bardzo silnie odziałowującą na Twoją podświadomość.  Znajdziesz marzenie, sformułujesz je jako cel i wymapujesz mu drogę. Przed Tobą najlepszy rok Twojego życia:)


Jak się zapisać?

- Wykup dostęp klikając  "Skorzystaj z promocji". 

Mam! Co dalej?

Na Twoją  skrzynkę mailową przyjdzie link  z wygenerowanym dla Ciebie hasłem. To link do naszej platformy. Tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:)

Na ile dostaję dostęp do szkolenia?

Otrzymujesz dostęp na 6 miesięcy. 

Dostęp zbiorowy? Faktura na szkołę? Inne pytania?
Pisz na olga.woj@mozgnawarsztat.pl

Dołącz do społeczności Mózg na Warsztat- Edukacja dla Uczących na Facebooku i Instagramie

.