Toužíte rozumět tomu, co skutečně chce vaše miminko? 

Vnímáte, že vám malé dítě může sdělit, co má na srdci, přestože ještě nemluví? 

Bojíte se jít svou cestou v péči o děťátko, protože na vás tlačí vaše okolí?

Během kongresu si stoupnete do své síly a uvidíte, jak jedinečné jste vy. Vaše dítě i vaše společná cesta. 

  • Zjistíte, jak porozumět potřebám miminka, přestože ještě nemluví. 
  • Budete schopny najít nástroje, které vám pomohou být si se svým děťátkem blíž, než kdykoliv před tím. 
  • Především budete blíž sama sobě.

V kongresu vás čekají tato témata

DEN 1: Jedinečná maminka 

Ať už jste těhotná, či své miminko chováte ve své náruči, máte kolem sebe řadu milujících lidí, kteří tu chtějí být pro vás. Chtějí se podělit o zkušenost, jak se v dané situaci chovat, pečovat o miminko, či snad o vás. Na kongresu si povíme, proč se zaměřit především na vás, jako ženu a maminku.

DEN 2: Jedinečné miminko

Když miminko nesplňuje tabulky ohledně váhy, spánku, pláče, atd., je něco špatně s ním? Nebo je na čase vnímat své dítě ve své jedinečnosti a ukojit jeho skutečné potřeby? Povíme si, proč v první řadě důvěřovat miminku.

DEN 3: Komunikace s miminkem

Kojení, vylučování či krmení našich dětí. Naučím vás, že vše může být komunikační metoda. Nebo že i malé miminko může zásadně ovlivnit, jak s ním budeme zacházet. Nemusí být pasivní a čekat na příležitost, kdy bude moct svůj život uchopit do vlastních rukou.

DEN 4: Vztah s děťátkem

Aby nezůstalo jen u teorie, provedu vás tím, jak vnímat mateřství prostřednictvím své vnitřní moudrosti. Vy jste tvůrkyně svého vztahu se svým děťátkem. Vše máte ve svých rukách. Žijte se svými dětmi život, který budete milovat.

Na kongres přijalo pozvánku 14 úžasných žen, které přichází s bohatou inspirací pro váš život s malými dětmi. 

Společně se podíváme na to:

Co nám pomáhá v náročných situacích, které mateřství přináší. Proč se mám jako máma zabývat tématy jako jsou emoce, sebeláska či psychohygiena.

Dotkneme se témat jako je nepřijetí sebe sama, vlastních dětí, vysoká citlivost dětí, motýlí terapie pro děti či ztráta miminka. Jak nás taková zkušenost přivádí zpět k sobě.

Podíváme se společně na témata jako je hypnoporod, kojení, nošení dětí, fyzioterapii pro děti či přechodové rituály. Proč pracovat se svým tělem i myslí. 

Kongres bude probíhat ve FB skupině. vaše účast je čistě na vás. Budete se chtít zapojit, budu ráda, chcete tiše pozorovat, i to je v pořádku. Ve svých kurzech vytvářím bezpečné prostředí, ve kterém se ženám snadno sdílí a nejsou vystaveny tlaku či hodnocení okolí.

.