Jak rozmawiać, by mieć miłość i pieniądze?

Designed by Pressfoto / Freepik

Zależy Ci na kochającej się rodzinie ?

 

Chcesz stabilizacji, spokoju, poczucia bezpieczeństwa, w tym finansowego?

 

Ale gdy Ty chcesz oszczędzać, On nadal wydaje?

 

Prosisz Go, mówisz do Niego, ale to nie działa?

 

Masz wrażenie, że nieporozumienia finansowe przenoszą się na całą Waszą relację?

 

Chcesz się dogadać i działać razem?

Spotkaj się ze mną 7.02.18 na bezpłatnym webinarze, gdzie dostaniesz

4 kroki spokojnej rozmowy o finansach w związku

 

4 ćwiczenia na dobry początek dla nawiązania porozumienia nie tylko finansowego

 

07-02-2018

21:00

Kim jestem?

Ania Czereszewska

Jestem psychologiem bliskościowym, terapeutą rodzinnym. Na co dzień pracuję z rodzicami, w szczególności z matkami, wspierając je w tworzeniu rodziny, jakiej pragną.

Co o pracy ze mną mówią inni?

Marta Łęcka

Jak porozumieć się w związku, gdy omawianie kwestii finansowych przeradza się w otwarty konflikt? To trudna sytuacja, ale kluczem okazuje się kurs "On, Ona i Pieniądze". Kurs obejmuje szereg modułów, które pozwalają spojrzeć na kwestie finansowe zarówno od strony ekonomicznej jak i psychologicznej. Dzięki kursowi ja - Pani Oszczędzania otworzyłam się na zrozumienie męża Pana - Luzaka Finansowego, a on na zrozumienie mnie. To był punkt wyjścia do znalezienia wspólnej platformy budowania współpracy finansowej. Cenne dla mnie w kursie były podpowiedzi, w jaki sposób formułować swoje intencje finansowe, by nie ranić drugiej osoby. Kurs pokazuje nasz swoisty ‘taniec’ w rozmowach o finansach, a zdobyta wiedza pozwala w odpowiednim momencie przywrócić współgrający krok w tym tańcu. Anna Czereszewska, twórczyni kursu, poprzez webinary i maila daje nieocenione wsparcie i wyraża szczere zainteresowanie. Kurs polecam wszystkim związkom, dla których istotne jest znalezienie partnerskiego rozwiązania w kłótni o pieniądze.

Beata Nowicka-Misiewicz

http://www.nowicka-misiewicz.com/

Kiedy zaczynałam kurs, miałam wątpliwości, czy rzeczywiście jest mi potrzebny, bo przecież dobrze dogaduję się z mężem. Jednak dzięki kursowi spojrzałam inaczej na siebie i męża pod kątem zachowań finansowych. Dostałam  też bardzo dużo cennej wiedzy o tym, jak dbać o finanse i prowadzić budżet. Dodatkowo w kursie można nabyć umiejętności, które w ogóle przydają się w relacjach z ludźmi, czyli np jak przygotować się do trudnej rozmowy, albo jak mówić konstruktywnie o swoich emocjach, szczególnie jeśli nie są przyjemne. Polecam.

Magdalena Stachurska

Na terapię do Pani Anny Czereszewskiej trafiłam zupełnie przypadkowo. Pani Ania słuchała, starała się rozumieć- nie oceniać. Niekiedy poddaje pewne rzeczy mojej refleksji,  rozmawia o  rozwiązania, ale nie narzuca ich. Obdarzyłam Ją bezgranicznym zaufaniem. Wsparcie, które otrzymałam, dało mi więcej siły i wytrwałości. Dzięki terapii u Pani Ani czuję się silniejsza i pełna wiary, że wszystko dobrze się skończy. W 100% mogę polecić tego psychologa, bo naprawdę warto skorzystać jej pomocy.

Anna Rutkowska

Konsultacja z Ania bardzo pomogła mi poukładać moje myśli. Od tygodni czy nawet miesięcy czułam się niesłuchana i nie rozumiana. Miałam wrażenie, że moje słowa idą w przestrzeń,  a Partner  ignoruje mnie. Ania pomogła mi zrozumieć mechanizmy, które zachodzą, gdy komunikacja zawodzi. Dała narzędzia, by oznaczyć swoje potrzeby, a następnie przekuć je na komunikat w stronę partnera. Zmiany wprowadziłam od razu, nie tyle co prosząc o pomoc, a zastanawiając się na priorytetami rzeczy do zrobienia. Zaczęłam te zmiany od siebie. Dostrzegłam wtedy, że brak komunikacji nie wynika ze złej woli. Polecam konsultacje z Anią każdemu, kto nosi na sobie ciężar od dłuższego czasu.

Webinar zaczyna się za

Dni
Godzin
Minut
Sekund