Mini szkolenie


JAK PRZYGOTOWAĆ ŚWIETNE WYSTĄPIENIE PRZED KAMERĄ

Nawet jeżeli nie masz doświadczenia, profesjonalnego sprzętu i zżera Cię stres!

(Webinar + workbook)

Cena 79,-

Czy chcesz przygotowywać świetne wystąpienia przed kamerą?

Jesteś w dobrym miejscu!

Czego dowiesz się w trakcie szkolenia?

1. Czym jest wystąpienie przed kamerą i jak je traktować.

2. Jak świadomie budować relacje z widzem.

3. O co musisz zadbać - 3 filary świetnego wystąpienia przed kamerą

4. Jak zaaranżować miejsce w którym będziesz nagrywać

5. Optymalizacja - jak wykorzystywać sprzęt, który już masz, patenty DIY, jak również w co warto zainwestować na początku.

6. Podstawy konstruowania scenariusza prezentacji.

7. Co robić gdy zżera Cię stres.

8. Autentycznie czyli jak?

To szkolenie to skondensowana dawka wiedzy!

SZKOLENIE ZAWIERA:

Wideo z nagraniem 2h webinaru

Workbook do pracy własnej

  Czy potrzebuję występować przed kamerą?

  • Wideo, transmisje live, webinary, są obecnie silnymi narzędziami marketingowymi z których warto korzystać, a właściwe przygotowanie się do nich jest kluczowe. 
  • Jednak chociaż wiemy, że formy wideo są wręcz niezbędne dla rozwoju naszego biznesu, często się przed nimi wzbraniamy, albo robimy je, chociaż niechętnie. Dlaczego? Ponieważ nie znamy podstaw dobrej prezentacji przed kamerą i sposobów na angażowanie naszych widzów!

   Wiem, że wystąpienia przed kamerą mogą być wymagające i stresujące!

   Ale wiedz, że mogą być również ekscytujące i angażujące, zarówno Ciebie jak i Twoich widzów!

   Nauczę Cię, jak krok po kroku to osiągnąć!

   To szkolenie przeprowadzi przez podstawowe części dobrego wystąpienia przed kamerą, szczególnie takiego, które jest jednym z bardziej stresujących, a więc wystąpienia w trakcie transmisji live.

   Dla kogo jest to szkolenie?

   Jest zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kamerą, jak i dla wszystkich, którzy prowadzą transmisje lub webinary, ale chcieli by je udoskonalić, ulepszyć, podnieść na wyższy poziom

   Cena 79,-

   Opinie

   Sprawdź co o tym webinarze mówią uczestniczki!

   Sylwia Bujko

   Jakie to szczęście, że jesteś Sylwia Teacherka! I że Cię poznałam! Trochę webinarów się w życiu naoglądałam, ale wczorajszy Webinar "Jak przygotować świetne wystąpienie przed kamerą" to była naprawdę petarda, która mi wybuchła na środku salonu! Jedno to zaufać komuś, bo wie co mówi i zaufanie buduje swoją ekspertyzą. Ale drugie to oczarować charyzmą tak, że można nie tylko ufać i słuchać bez końca, ale jeszcze w ogień skoczyć. W ogień wystąpień publicznych, w ogień live'ów... no ze mnie wczoraj dymiło! Nie mogę się doczekać i współpracy z Sylwią, i kolejnych petardowych webinarów! Dziękuję Ci, Teacherka, że jesteś i za to, co robisz i jak robisz. Mam nadzieję, że kiedyś doskoczę do tej poprzeczki, którą postawiłaś...

   Justyna Honorata Kiełpińska

   Webinar Sylwii był dla mnie nieco powtórką tego, co już wiem aczkolwiek mooocną powtórką z akcentem na zapytanie samej siebie - to jak to wiesz, to dlaczego nadal nie się nie słuchasz, nie poprawiasz, nie wypływasz na to, by mieć lepsze live, video... i marzenie: podcast? No trochę pobolało, ale "dobrze mi tak"

   Sylwia zwraca uwagę na najistotniejszy kwestie i te, które pozwalają wyjść ze strefy komfortu i stałych wymówek, że jeszcze jesteś nie dość dobry czy masz nie dość dobry sprzęt?! Jest autentyczna i wie o czym mówi. Mnie dodatkowo urzeka jej pełne mocy "przyzwolenie" na moją emocjonalność jako eksperta. O co chodzi? Wiele razy zarzucałam sobie, że nie powinnam z tymi moimi emocjami na wierzchu edukować, przekonywać ludzi w swoim obszarze ekspertyzy a Sylwia przeciwnie - wskazuje na to, jako mocną stronę i przekonuje, by z tego korzystać ! Tak, to na dziś było dla mnie największą wartością webinaru - bo w końcu w pełni dotarło do mnie, że moje emocje, moja autentyczność w tym co przekazuje jest wartością dodaną a nie słabością. Dzięki Sylwia! 

   Twoja inwestycja TYLKO 79,- i 2h i zaczniesz przygotowywać świetne wystąpienia przed kamerą!

   Cena 79,-