Znajdź pomysł na swoje życie i zacznij go realizować

Poznaj metodę, dzięki której skupisz się na kluczowych obszarach swojego życia


Podczas darmowego kursu:

 1. Zrozumiesz czym jest misja osobista, jak ją traktować i do czego wykorzystać w życiu.
 2. Raz w tygodniu (przez 4 tygodnie) otrzymasz ode mnie wytyczne do testu, który pomoże Ci:
  1. zaakceptować to gdzie obecnie jesteś,
  2. zrozumieć odpowiedzialność za własne życie,
  3. poprawić wiarę w siebie i swoje możliwości oraz
  4. ocenić pragnienia i marzenia.
 3. Jeżeli wytrwasz w tych ćwiczeniach, to w piątym tygodniu udostępnię Ci wytyczne jak poszukać swojego pomysłu na życie... (te, których skuteczność sprawdziłem na sobie)
 4. ... oraz jak zacząć je realizować - bonus dla wytrwałych.

Chcesz codziennie rano budzić się z przeświadczeniem, że znów otrzymujesz szansę na to, by robić wartościowe rzeczy?

Pokażę Ci jedno z narzędzi, które to umożliwia.

Tak jak nie jest możliwe podrobienie linii papilarnych lub wyglądu tęczówki oka, tak każdy z nas może mieć jedyny i niepowtarzalny pomysł na swoje własne życie.

Posiadanie własnej wizji i kierowanie się nią jest bardzo ekskluzywne. Na prawdę mało ludzi w naszym otoczeniu wie, co chciałoby robić w swoim życiu w dłuższej perspektywie. Podążanie więc w obranym kierunku i posiadanie pomysłu na siebie szybko pozwala odczuć konkretną przewagę i zmienić codzienne życie.


Prowadzący: Wojtek Olszewski

Od prawie 20 lat jestem mężem, a od 17 — ojcem. W tym czasie w naszym domu pojawiło się pięciu synów i — zupełnie niedawno — jedna córka. Sześć lat temu rozpocząłem intensywną pracę nad swoim rozwojem. Jeżeli miałbym wskazać jedno kluczowe doświadczenie, które zmieniło mnie najbardziej, to właśnie odpowiedzialność za rodzinę.

Codziennie rano wstaję i pomagam moim synom rozpocząć kolejny dzień. Robię to sam, by w tym czasie moja żona mogła opiekować się miesięczną córką.

Opinia jednego z uczestników testu:

To ćwiczenie poszerza mi perspektywę patrzenia na swoje życie, zachęca do zgłębiania pragnień. Sposób jego wykonywania nie pozwala na pominięcie głosów z wewnątrz i to jest najpiękniejsze.