Czy wiesz, że pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę Twój rozmówca jest Twoja wymowa?


Czy wiesz, że ludzie w przeciągu zaledwie milisekundy kształtują opinię na Twój temat, na podstawie nie tego, co mówisz, ale JAK mówisz? 


Czy wiesz, że osoby z dobrą wymową są automatycznie postrzegane jako bardziej profesjonalne i kompetentne?

Myślisz, że to nie fair? Ty też to robisz!

Nawet o tym nie wiedząc!


Mam na to rozwiązanie :) 

Mogę Ci naprawdę szybko pomóc!

Nagrałam dla Ciebie kurs, który szybko i przyjemnie pomoże Ci poprawić Twoją wymowę.

Nieważne, ile pracy włożysz w naukę angielskiego, jeżeli na końcu ludzie mają problem ze zrozumieniem tego, co mówisz… 

Możesz mieć najlepszą gramatykę na świecie, a słaba wymowa i tak zepsuje cały efekt.

Dobra wymowa sprawia, że inni od razu przypisują Ci pozytywne cechy, zanim nawet dokończysz zdanie! 


Tak działa nasz ludzki umysł.


Co ciekawe, ludzie ze słabszą gramatyką, ale z wyraźną wymową są postrzegani jako bardziej kompetentni językowo od ludzi z zaawansowaną gramatyką, ale słabszą wymową.


Dobra wymowa to klucz do efektywnej komunikacji, zrobienia dobrego pierwszego wrażenia, które jest tak istotne w budowaniu relacji w Twojej karierze zawodowej. 

 Bez dobrej wymowy Twój angielski  nigdy nie przeskoczy z poziomu "average" na poziom "PRO". 


Niestety wymowy nie uczą w szkole i wciąż zbyt niewiele osób kładzie na to odpowiedni nacisk. Poza tym, kto ma czas na naukę wymowy, jeżeli na codzień jesteś zabiegana_y, musisz żonglować pracą zawodową i życiem rodzinnym, prawda?!


Dzisiaj to się zmienia! Udowodnię Ci, że i Ty jesteś w stanie nauczyć się kluczowych technik i zasad wymowy, aby zacząć swobodnie i bez stresu mówić po angielsku, dzięki czemu zaprezentujesz się w zupełnie innym świetle! 


Jak ten kurs odmieni Twoje życie?

  • Twój angielski wskoczy na poziom PRO! Zaczniesz mówić pewnie i zrozumiale, 

  • Twoja kariera nabierze tempa, bo ludzie zupełnie nieświadomie zaczną Cię postrzegać jako osobę bardziej kompetentną,

  • nabierzesz pewności siebie, co pozytywnie przełoży się na każdy aspekt Twojego życia,

  • zaczniesz lepiej rozumieć ze słuchu, będziesz mieć wrażenie, że ktoś wyciągnął Ci korki z uszu!

  • przekonasz się, że dobra wymowa jest rezultatem odpowiednich ćwiczeń i NIE jest zarezerwowana tylko dla osób utalentowanych językowo,

  • nabierzesz wiary w swoje umiejętności, przestaniesz się stresować swoim angielskim i zaczniesz zauważać nowe możliwości,

  • będziesz czuć dumę i satysfakcję z samej_ego siebie, że inwestujesz w swój rozwój zamiast stać w miejscu.


Warning!  
Twoja wymowa zacznie się wyróżniać na tle innych!

For the good reasons of course...:)
Zaczniesz wzbudzać zainteresowanie. 


  Twoje otoczenie zacznie wypytywać, co robisz, że tak świetnie mówisz po angielsku?
  Nie musisz mieć idealnej gramatyki, ludzie i tak z automatu przypiszą Ci wyższy poziom języka.  


  Tak, chcę wznieść mój angielski na poziom PRO!

  Jak wygląda kurs?

                           


  Kurs składa się z 14 modułów.

  To 14 skoncentrowanych pigułek wiedzy, 

  które krok po kroku, w przystępny sposób 

  wprowadzą Cię w tajniki  angielskiej  

  fonetyki!
   Dzięki dostępowi do kursu na platformie będziesz mógł_a na spokojnie odsłuchiwać nagrania i uczyć się razem ze mną, w zaciszu i komforcie Twojego domu.


   Wideo i pliki audio możesz odtwarzać ile razy chcesz, aż wszystko przyswoisz, w swoim tempie.


   Nie musisz nikogo prosić o powtórzenie, nie musisz jechać przez pół miasta na lekcje, nie musisz stresować się innymi osobami w grupie.


   Powtarzasz, ćwiczysz, aż osiągniesz swój cel.


   Każdy moduł kursu zawiera:

   • autorskie lekcje wideo,
   • ćwiczenia audio w formacie mp3,
   • ćwiczenia bazujące na wideo Youtube,
   • karty pracy do monitorowania postępu,
   • wsparcie z mojej strony, odpowiadam na wszystkie pytania!


   To jeszcze nie wszystko!

                          


   Dodatkowo otrzymasz DWA SUPER BONUSY


    1. SEKRETY MOWY NATIVE SPEAKERÓW- niezbędna wiedza, aby być w stanie rozumieć autentyczną, szybką angielszczyznę i mówić płynnie i naturalnie. 


   2. SŁOWA KOSZMARKI- trening wymowy trudnych i nagminnie maltretowanych słów, czyli tych wszystkich although, through, thorough, thought na których już nigdy nie będziesz się zacinać!

   Dołączam do kursu już teraz i zgarniam wszystkie bonusy zanim uciekną!

   Tylko teraz kurs kosztuje jedyne 397 zł !

   Dlaczego warto uczyć się ze mną?


   Bo to właśnie błędy wymowy, a nie błędy gramatyczne prowadzą do największej ilości nieporozumień.


   Samodzielna nauka nie daje zadawalających rezultatów.
   Nie wystarcza osłuchiwanie się z akcentem, którego chcemy się nabyć.

   Dorośli nie chłoną języków w tak naturalny sposób, jak robią to dzieci.
   Złe, utwierdzone przez lata nawyki wymowy nie zostaną wyeliminowane tylko przez osłuchiwanie i powtarzanie.   Dam Ci drogę na skróty, łatwe do zastosowania triki, gotowe rozwiązania, które trafiają w sam punkt Twoich trudności i odwrócą Twoją wymowę o 180 stopni!


   Are you ready for this???

   Marta Kubacka

   Więcej o mnie

    Nie pozwól, aby Twoja wymowa stanęła na przeszkodzie rozwoju osobistego i Twojej kariery zawodowej!


   Zadbaj i zainwestuj w swój rozwój!

   Ten kurs to inwestycja, która zwróci Ci się wielokrotnie!


   Wskakuj na pokład!

   FAQ

   • Kiedy otrzymam dostęp do platformy? Dane do logowania na platformie otrzymasz od razu po dokonaniu płatności i dostaniesz je również na maila. Kurs wystartował 19 grudnia 2021. Co tydzień dodaję nowy moduł kursu na platformę. Robię to celowo, abyś nie wybiegał_a do przodu z materiałem i nie skakał_a po modułach jak kózka po polance. Robiąc moduły po kolei zrobisz największy postęp, po wiedza ułożona jest w logiczną układankę, efektem końcowym której, jest piękna wymowa.
   • Nie jestem pewna_y czy dam sobie radę się tego nauczyć Jeśli wyznaczysz sobie cel i konsekwentnie będziesz realizować moduł po module, dasz radę! Dobra wymowa to nie efekt czarów, tylko efekt nabycia wiedzy i odpowiednich ćwiczeń. Moi kursanci mówią, że ten kurs bardzo otwiera oczy, pokazuje rzeczy, o których nikt wcześniej nie mówił. Oczywiście, że błędy mogą Ci się dalej przytrafiać, ale będziesz wiedzieć dlaczego się pojawiły oraz jak je korygować.
   • Czy to się przyda? Odpowiem zadziornie, ale szczerze. To Ci się nie przyda! Dobra wymowa to konieczność, jeśli chcesz być w stanie swobodnie i bez stresu komunikować się po angielsku.
   • Kiedy zobaczę pierwsze efekty. Pierwsze postępy zobaczysz już po pierwszym module. Im dalej w las, tym ciekawiej i więcej momentów "AHA!". Pamiętaj! Tyle ile włożysz w ćwiczenia, tyle wyjmiesz.
   • Ile mi zajmie zrobienie kursu? To, jak szybko skończysz kurs zależy od tego, ile czasu realnie możesz poświecić w ciągu tygodnia na ćwiczenia. Pamiętaj, że ważna jest tutaj regularność, lepiej poświecić 15-20 minut dziennie, niż 2 bite godziny od święta. I nie wciskaj mi, że nie masz 15 minut dziennie na ćwiczenia! Masz! Buduj swoją świadomość i ćwicz każdego dnia, a efekty przyjdą szybciej niż przypuszczałeś_eś! Jeden moduł na tydzień, bądź na dwa tygodnie to wystarczający czas na przyswojenie materiału.
   • Czy po tym kursie będę mówić z akcentem jak native speaker? Nie, ten kurs to nie nauka akcentu, ale nauka wymowy. Kurs opiera się na wymowie brytyjskiej, więc chcąc, czy nie chcąc Twoja wymowa nabierze brytyjskiego brzmienia. Jeśli zaangażujesz się w ćwiczenia załapiesz też brytyjską intonację zdań. Jeśli Twoją ambicją jest mówić jak native speaker, ten kurs da Ci solidne podstawy, na których możesz później szlifować akcent.
   • Czy nie lepiej uczyć się wymowy od native speakerów? Jeśli Twój angielski jest na bardzo zaawansowanym poziomie, masz na to środki finansowe i masz już jakieś pojęcie o angielskiej fonetyce, jak najbardziej tak! Jednak jeśli zaczynasz swoją przygodę z wymową, sesje z native speakerem mogą być dla Ciebie zbyt trudne i przytłaczające. I nie piszę tego, aby sprzedać Ci ten kurs, po prostu wiem, że lekcje z native speakerem to nie zawsze najlepsze rozwiązanie.
   • Czy w kursie nauczę się alfabetu fonetycznego? Tak, po kursie będziesz czytać transkrypcje fonetyczne jak z nut. To naprawdę nie jest trudne, a bardzo pomocne w wymowie :) Zobaczysz, że to jest fajna umiejętność.
   • Czy w kursie jest dużo teorii? To nie jest kurs akademicki. Nie znajdziesz w nim wykładów o systemach dźwiękowych i całej tej do niczego potrzebnej wiedzy. W kursie od razu przechodzimy do konkretów, 1% teorii, 99% praktycznych ćwiczeń. Gdyby ta cała teoria była kluczem do praktycznej nauki wymowy nie trafialiby do mnie studenci filologii, którzy przerabiają tony materiałów o fonetyce angielskiej, ale brakuje im praktycznych ćwiczeń, aby być w stanie zdać egzaminy praktyczne z mówienia, na których są oceniani pod kontem wymowy. 
   • Co potrzebuje do kursu? Wystarczy Ci smartfon, bądź komputer i łącze internetowe.
   • Czy mogę kupię dostęp do jednego modułu? Nie. To jest kurs, który w przemyślany sposób przeprowadza Cię z punktu a do punktu b, kupowanie pojedynczych modułów nie ma sensu.
   • Czy wystawiam faktury? Tak.
   • Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów? 1 rok od daty rozpoczęcia kursu. Dlaczego tylko rok? A ile chcesz się tej wymowy uczyć? 10 lat? Celowo daję Ci limitu czasu, bo to sprawi, że zepniesz dupkę i szybciej zrobisz kurs i szybciej będziesz cieszyć się fajną wymową.
   • W jaki sposób można dokonać opłaty? System płatności obsługuje platforma bezpiecznych i certyfikowanych płatności Paypal i Stripe, w których możesz zapłacić kartą.
   • Czy mogę zapłacić przelewem? Jeśli nie możesz zapłacić kartą napisz na adres mailowy poniżej.
   • Czy można rozłożyć płatność na raty? Nie ma takiej możliwości.
   • Jak zakupić kurs na prezent? Przy zakupie podaj adres mailowy osoby dla której jest przeznaczony kurs. Zostanie jej przyznane miejsce na platformie z kursem i na tego maila będą przychodziły wszystkie informacje dotyczące kursu.

                                                     

   Masz pytania?

   Nie zastanawiaj się, napisz:

   marta@englishlikeapro.pl

   PS. Odpowiadam na każdy mail.


   No dobra, wiesz już, co zyskasz.

   A co stracisz, jeśli nie dołączysz do kursu? 


   Będziesz patrzeć, jak pod nosem przechodzą Ci kolejne okazje na awans...


   Będziesz się wkurzać, że czas przecieka Ci przez palce, a Ty nie realizujesz swojego potencjału...


   Będziesz patrzeć, jak Twoi znajomi się rozwijają, a Ty stoisz w miejscu...


   Będziesz się głowić, jak wymawiać słowa, zamiast skupić się na tym, co chcesz powiedzieć...


   Będziesz siedzieć cicho podczas spotkań w pracy zamiast pewnie zabierać głos...   Jeśli któreś z tych zdań Cię rusza, zrób sobie przysługę i zainwestuj w swój rozwój- nową wymowa to większa pewność siebie i większe możliwości!

   .