MOCna (w) szpilkach

Kobieta pewna siebie w każdej sytuacji.

Kobieta świadoma siebie i zdecydowana

Kobieta spełniona i emanująca swoją prawdziwą energią

Kobieta pragnąca bez lęku uzewnętrzniać swoją delikatność, kobiecość i wrażliwość

Kobieta o głębokim zrozumienie siebie, relacji, mężczyzn i otaczającego świata

2019-09-28

11:00

Czego się dowiesz?

WARTOŚĆ, KTÓRĄ PRZEKAŻESZ SWOJEJ KOBIECOŚCI:

Czym dla CIEBIE osobiście jest prawdziwa kobiecość?

W jaki sposób traktujesz swoją kobiecość i jak chciałabyś traktować siebie w relacjach, a także będąc z sobą sam na sam?

Jakie są Twoje prawdziwe archetypy kobiecości i wzorce, którymi podświadomie się kierujesz w życiu?

Powolutku zaczniesz odkrywać swoją prawdziwą, często ukrytą wartość, nauczysz się doceniać siebie i darzyć prawdziwą miłością.


WARTOŚĆ DLA TWOJEGO MENTALNEGO, EMOCJONALNEGO I DUCHOWEGO ROZWOJU:

Dowiesz się, jakie role pełnisz w życiu i czy te role chcesz pełnić? czy to na pewno Twoje role, czy narzucone Ci z zewnątrz?

Dowiesz się w jaki sposób wyrażać swoje uczucia bez obaw o to, co powiedzą lub zrobią inni, bez obaw, że zostaniesz odrzucona lub oceniona.

Poznasz schematy funkcjonujące w Twoim życiu oraz nauczysz się rozpoznawać te wartości, które Ci służą i które są TWOJE.

Poznasz sposoby na realizację celów, marzeń i planów oraz wspieranie motywacji wewnętrznej, której nie złamie niczyja krytyka lub trudności zewnętrzne. 


WARTOŚĆ, KTÓRĄ WNIESIESZ W RELACJE Z MĘŻCZYZNAMI:

Poznasz meandry i tajemnice relacji z mężczyznami - jak się komunikować w najtrudniejszych sprawach?.

Dowiesz się jak radzić sobie z trudnymi emocjami i uczuciami

Poznasz jak wspierać mężczyznę w relacji nie porzucając swojej kobiecości, wrażliwości i autentyczności.

Jeśli szukasz partnera-poznasz sposoby na znalezienie mężczyzny "Twoich marzeń" i najgłębszych pragnień (których być może jeszcze sobie nie uświadamiasz?)

Jeśli tkwisz w toksycznej relacji, która Ci nie służy-dowiesz się, jak się z niej wyzwolić i otworzyć na naprawdę szczęśliwą relację. 


WARTOŚĆ ZMIENIAJĄCA JAKOŚĆ TWOICH RELACJI:

Poznasz schematy przyciągania określonych osób do Twojego życia i dowiesz się, jak skutecznie "przyciągać" tych, których pragniesz gościć w swoim życiu.

Dowiesz się czy przyjmujesz psychologiczne role ofiary i jak skutecznie wyjść z tej roli i stać się pewną siebie w każdej sytuacji, zdecydowaną kobietą.

Poznasz i przetrenujesz zasady komunikacji neutralnej, która buduje zdrowe i satysfakcjonujące relacje.

Dowiesz się w jaki sposób rozwiązywać konflikty i radzić sobie z agresją, nieporozumieniami i sprzeciwem.

Poznasz sposoby radzenia sobie z nieśmiałością, brakiem wiary w siebie, obawami przed krytyką ze strony innych.

Poznasz psychologiczne i fizyczne sposoby dbania o swoje bezpieczeństwo emocjonalne i fizyczne w sytuacji realnego zagrożenia. 

....a także duuużoo więcej wartości dla Ciebie, Twoich relacji, związku, bliskich i każdej sfery Twojego życia.


Przebieg warsztatu i prowadzący

Główną część warsztatów stanowi obszar prac nad własną świadomością oraz doskonaleniem kompetencji osobistych. Druga część obejmuje pracę z własnym ciałem, w tym zajęcia z samoobrony.

Patrycja Dorsz vel Drożdż - coach, trener rozwoju, mediator, terapeutka rodzin i par. 

Pracuję metodą coachingu grupowego oraz metodą pracy z ciałem i metaforą osobistą. Wykorzystuję elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii poznawczo-behawioralnej.  Ponadto jako facylitator procesu Clean Coaching będziemy pracować z metaforą osobistą, co pozwoli nam zrealizować naprawdę głębokie osobiste cele prowadzące do prawdziwej zmiany.

Merytoryczna zawartość w postaci wykładu ograniczona jest do minimum. Omawiana treść jest natychmiast trenowana w postaci scenek, ćwiczeń indywidualnych i grupowych lub poddawana dyskusji. 

Dominik Frister - instruktor samoobrony, major SW w zakresie bezpieczeństwa, trener sportowy i trener rozwoju.

Druga część warsztatu przeznaczona jest na odzyskanie poczucia bezpieczeństwa wewnętrznego. Najpierw zajmiemy się tym co może zaburzyć Twoje poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego w aspekcie psychicznym, emocjonalnym, w relacjach i w budowaniu stabilizacji życiowej. W dalszej kolejności odbędzie się warsztat praktyczny poświęcony bezpieczeństwu fizycznemu.

Poprowadzi go  instruktor samoobrony i wieloletni praktyk pracy z przestępcami i ofiarami przemocy. Na podstawie swojej dwudziestoletniej praktyki opowie o tym jak rozpoznawać i neutralizować zagrożenie oraz skutecznie ich unikać. Elementy samoobrony pozwolą zastosować skuteczne metody obrony w zwiększyć szanse stawienia czoła w obliczu realnego zagrożenia bezpieczeństwa fizycznego.

Zwrócimy w tym module uwagę na praktyczne aspekty bezpieczeństwa fizycznego w obliczu zagrożenia.

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Coach, trener rozwoju, mediator, terapeutka rodzin i par.

Pasjonatka budowania porozumienia w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb - swoich, jak i innych.  Wszystko, co robi służy temu, aby pomagać budować szczęśliwe relacje. Wspiera innych w tym, aby w konfliktach pomiędzy ludźmi nikt nie ucierpiał, a zwłaszcza dzieci.  Obecnie doktorantka na Wydziale Pedagogiki prowadząca badania naukowe nad zagadnieniem rozwiązywania konfliktów i roli konfliktu w życiu dziecka. w rodzinie. W obszarze biznesowym prowadzi zawodowo negocjacje i mediacje.

Dominik Frister

Trener rozwoju, instruktor samoobrony,  mjr SW z dwudziestoletnim stażem w pracy ze sprawcami i ofiarami przemocy

Przez prawie dwadzieścia lat zajmował się zagadnieniami psychologicznymi czynów popełnianych przez osoby skazane. Z wykształcenia trener sportowy z sukcesami prowadzący drużynę piłki siatkowej. Nadal kocha sport i wie, jak przełożyć zasady mentalne panujące w odnoszeniu sukcesu w drużynie sportowej na pracę nad realizacją celów osobistych.

Opinie o warsztacie

"Szkolenie poruszyło we mnie bardzo trudne tematy, a jednocześnie szalenie ważne. Nie spodziewałam się aż tak wielu możliwości pracy nad sobą. Przez te kilka godzin czuję, że nauczyłam się więcej, niż w ciągu całego miesiąca czytając książki z samorozwoju. Ogromnie dziękuję za praktyczne porady, inspirujące historie i okazję do przyjrzenia się sobie"    Maria

"Pierwszy krok do bycia w zgodzie z sobą. Dziękuję!"    
Małgorzata

"Bardzo dużo przydatnych informacji, które pozwoliły mi uzmysłowić sobie to, co dotychczas nieuświadomione. Praktyczna część uzmysłowiła mi, że nie jestem bezbronna"     
Ewa

"Fantastyczne warsztaty, bardzo profesjonalnie prowadzone. Prowadząca z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem"    
Aleksandra

Szkolenie rozpocznie się za

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli....

  • chcesz odbudować swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie
  • chcesz budować szczęśliwe i satysfakcjonujące relacje z innymi
  • pragniesz żyć w zgodzie z sobą i przestać się zmuszać do rzeczy, które nie są zgodne z Tobą
  • poszukujesz partnera życiowego
  • jesteś w związku i chcesz podnieść jakość swojej relacji
  • chcesz uwolnić się z toksycznej relacji
  • marzysz o tym, aby każdego dnia czuć się dobrze z sobą samą
  • chcesz poprawić relacje z rodzicami, dziećmi lub innymi bliskimi osobami
  • szukasz wartościowego warsztatu rozwoju osobistego dla kobiet.
  • ...i jeszcze kilka innych ważnych powodów. Jeśli czujesz, ze to warsztat dla Ciebie-nie wahaj się - zarezerwuj swoje miejsce już dziś.