Zapraszam Cię do Akademii Pani od Niemieckiego!

Akademia to program dla osób, które chcą w przyjemny i praktyczny sposób

- systematycznie - KROK PO KROKU 

uczyć się języka niemieckiego.  


Krok po kroku

Zabiorę Cię w podróż po języku niemieckim KROK po KROKU - tak, abyś mogła uwierzyć, iż nie taki niemiecki straszny, jak go malują. 

Sytuacje dnia codziennego

Przygotujesz się do różnych sytuacji dnia codziennego - takich jak rozmowy w sklepie, z sąsiadami, z niemiecką rodziną, wezwanie pomocy, wizyta u lekarza, zwroty niezbędne w podróży i wiele, wiele innych...

Codziennie 15 minut

Wystarczy 15 minut dziennie, abyś po trzech miesiącach zauważyła różnicę i poczuła się zdecydowanie pewniej w niemieckim!

Przyjemna nauka

Dzięki podzieleniu lekcji na małe części, nauka będzie dla Ciebie przyjemnością a nie koniecznym obowiązkiem.

Dostęp 24h na dobę

Możesz uczyć się w każdej Twojej wolnej chwili, ponieważ masz stały dostęp do kursu, tak długo, jak długo jesteś w Akademii.

Masz pewność

że Twój kurs stworzył profesjonalny nauczyciel. Jeśli znasz mój fanpage, wiesz ponadto, że największą wagę przykładam do praktycznego zastosowania języka w codzienności. 


W Akademii poznasz przydatne zwroty i gramatykę tylko w praktyce, tak, aby korzystać z nich intuicyjnie. Żadnych tabelek i zbędnych teorii!

Akademia przeznaczona jest dla osób, które NIE są zupełnie początkujące. 

Zupełnie początkujących zapraszam serdecznie na moje kursy Niemiecki dla Zupełnie Zielonych oraz Niemiecki dla Trochę Zielonych. 

Wszystkie moje kursy znajdziesz na stronie 

www.pani-od-niemieckiego.com


O mnie

Nazywam się Olga Günthör i jestem germanistką, nauczycielem akademickim oraz dyplomowaną trenerką i metodykiem PASE.
Od wielu lat współpracuję z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową w Warszawie, a także z warszawskimi szkołami językowymi.  

W nauczaniu języka zawsze stawiam na praktyczność, na to, co rzeczywiście  przyda się moim uczniom. Od ponad 2 lat prowadzę fanpage Pani od Niemieckiego, na który każdego dnia zagląda kilka tysięcy osób. Z wileką radością tworzę autorskie kursy języka niemieckiego online. 

Prywatnie jestem mamą dwujęzycznej nastolatki, miłośniczką audiobooków, kotów, Alp, Mazur i zdrowego trybu życia.

Więcej o mnie dowiesz się na stronie: 

www.pani-od-niemieckiego.com