Kaip gyvenate?

Štai ir įpusėjo antrasis rudens mėnesis! Praėjo didžiausias mūsų rudens renginys ESET Security Day, tikimės, kad stebėjote transliaciją gyvai, jei norėtumėte pažiūrėti įrašus, juos galite rasti čia. O aukščiau dalinamės nuotrauka iš kito renginio su komanda: karšta arbata, gera kompanija, grynas oras, nuostabaus grožio miškas, atrodo, kad nieko daugiau ir nereikia geram poilsiui! Linkime ir Jums atrasti kitokias komandines veiklas ir, žinoma, nesirgti!!!
Na, o mėnesį mes tęsiame su gausybe įvairių online seminarų į kuriuos norime Jus pakviesti. Visą informaciją rasite žemiau, iš tiesų, parengėme įvairaus turinio, todėl tikrai išsirinksite jums aktualiausius webseminarus. Taip pat kviečiame susipažinti su „Trickbot“ botneto kenkėjiškos veiklos pabaiga, daugiau informacijos rasite straipsnyje.

Taigi, laukia intensyvus spalis, registruokitės į seminarus ir susitikime ONLINE!


ESET kartu su partneriais sutrikdė „Trickbot“ botneto veiklą

ESET tyrimų laboratorijos specialistai dalyvavo visuotinėje operacijoje, skirtoje sutrikdyti „Trickbot“ botnetą, kuris nuo 2016 metų yra užkrėtęs daugiau nei milijoną kompiuterių visame pasaulyje bei Lietuvoje.

Susitikime online

„Phishing” testas: ar įmonės darbuotojai atsparūs kibernetinėms grėsmėms?

Ar teko susidurti su phishing'o ataka? Ar esate tikras, kad neteko? Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare ir sužinoti apie kibernetines grėsmes, Ir net parodysime phishing testo priemones, eigą ir rezultatus. Susitikime online lapkričio 11 d. Dalyvauti būtina!

Duomenų nutekėjimo prevencija su atnaujintu Safetica sprendimu

Ar jau matėte mūsų naują Safetica puslapį? O ar jau girdėjote apie naujienas ir šiek tiek pasikeitusius produktus? Dalyvaukite webseminare ir sužinokite apie naujausią 9.8 versiją, išgirskite praktinius patarimus ir užduokite Jums rūpimus klausimus.

ESET European Cybersecurity Day Towards a Secure Post COVID Future

Prisijunkite prie šios internetinės sesijos, kurios metu ekspertai pasidalins naujausiais grėsmių tyrimais, aptars pokyčius ir iššūkius ES kibernetinio saugumo srityje po COVID-19 viruso. Konferencija vyks spalio 28 d. Prisijunkite!

Ir kvieskite prisijungti savo klientus.


Esame paruošę itin daug internetinių seminarų, todėl spauskite žemiau ir registruokitės į Jums aktualiausius.

SUSITIKIME ONLINE!


.