Daugiau apie šį skyrių...

  • Visiems sakydavau, kad už Los Andželo milijonieriaus ištekėjau iškilus sunkumų dėl Amerikos vizos. Iš tikro buvo dar viena priežastis, kurią tada slėpiau net pati nuo savęs
     
  • Buvau užmezgusi santykius su Bahamų milijonieriumi, kazino savininku. Pirmos savaitės buvo neįtikėtinos. Atsibudusi didžiuliame name pro langą matydavau vandenyną, manęs laukdavo asmeninis masažuotojas, virėjas ir treneris.Tačiau po kelių mėnesių pabėgau iš auksinio narvelio.
      
  • Niekaip nesuprantu, ko galėjau tikėtis iš santykių su vyru, prieš mane turėjusiu tūkstančius moterų... Kaip galėjau būti su tokiu, kuris bjauriai manimi pasinaudojo, gavo daug pinigų ir paliko vieną skęsti skolose...

  • Visą gyvenimą traukiau nevykusius vyrus ir niekada nesusimąsčiau dėl ko. Kokias paslaptis atradau ir kas pasikeitė, kad pradėjau traukti visai kitokius? Kaip įgijau tai, ko reikia moteriai, kad trauktų vyriškus, stiprius, mylinčius vyrus?  

  • Tad šiame skyriuje atskleisiu ir svarbias paslaptis apie 3 pagrindinius VYRŲ TIPUS, o dar svarbesnes... apie pačias moteris, kurios tokius vyrus renkasi!

Kiekvienas šio skyriaus sakinys grąžina į laikus, kai taip norėjau būti mylima, bet vis beldžiausi į klaidingas duris. Kai viską surašiau juodu ant balto, pasidarė taip skaudu... Kaip galėjau būti tokia kvaila ir leistis taip skaudinama, išduodama? Buvo labai graudu, kad tiek kartų apsigavau, taip nemylėjau savęs ir nevertinau.

Dabar jau suprantu, kodėl prie manęs lipdavo vyrai, kurie išduodavo arba subliūkšdavo, ir turėdavau prisiimti atsakomybę už save ir už juos.

Kodėl po 10 metų užlipau ant to paties grėblio ir sukūriau dar vienus santykius, prisiimdama vyriškus vaidmenis.  

Todėl papasakosiu, ką suvokiau po daug metų: kodėl į savo gyvenimą traukiame ne pačius geriausius partnerius. Kai pradėsi sąmoningai su tuo tvarkytis – galiu drąsiai pasakyti, tavo santykiai ir gyvenimo vyrai pasikeis.  

Jeigu dabartiniai santykiai netenkina, jei šalia atsiduria silpni, skaudinantys vyrai, su kuriais jautiesi nelaiminga, tačiau bijai ką nors keisti, šis knygos skyrius kaip tik tau.

Spauskite šį mygtuką ir atsisiųskite pirmąjį knygos skyrių dabar:

.