www.tudzialprawny.pl

Nie chcesz zapisywać się do newslettera?  Jeżeli wolisz kupić notatkę wizualną "Idealny zapis na newsletter", napisz do mnie na napisz@tudzialprawny.pl. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Newslettera.

Wiedza warta 13 tysięcy miesięcznie

13 tysięcy to wysokość najczęściej oferowanego miesięcznego wynagrodzenia na stanowisku prawnika wewnętrznego w przedsiębiorstwie. Są prawnicy, którzy miesięcznie wyciągają na etacie 25 tysięcy, a dyrektorzy całego działu prawnego nawet do 35 tysięcy*.

13 tysięcy – tyle mniej więcej potrzebujesz miesięcznie, aby zatrudnić na etat prawnika, który wprowadzi rozwiązania zabezpieczające Twój biznes.

13 tysięcy złotych to 13 tysięcy powodów i wymówek, żeby nie nawiązywać współpracy z prawnikiem. Czy to jedyny problem przedsiębiorcy?

Zaskakujący problem z biznesem online, jaki ma większość małych przedsiębiorców!

Inni mają ogromny problem ze zrozumieniem zawiłości prawnych. Na dźwięk słowa „prawo” stresują się, że ich działania są nieprawidłowe. I jeszcze zadają sobie pytanie:
„A co jeżeli to jest niezgodne z prawem?”.

Jednak nie to jest najgorsze…

Zauważyłam, że wielu drobnych przedsiębiorców beztrosko prowadzi biznes, łamiąc szereg przepisów prawnych, bo nie ma bladego pojęcia, że robi coś źle. Jednocześnie poziom świadomości klientów znacząco się zwiększył. Sami zwracają oni uwagę na nieprawidłowości. Przedsiębiorca natomiast automatycznie włącza mechanizm obronny. 

Efekt?

Biznes nie budzi zaufania wśród klientów, sprzedaż nadal nie jest prowadzona w zgodzie z prawem, przedsiębiorca jest sfrustrowany, a niezadowolony klient odchodzi.

Dlatego jeżeli:

  • czujesz, że wsparcie prawne jest brakującym ogniwem Twojego biznesu, tylko nie masz jeszcze budżetu na nawiązanie współpracy z prawnikiem;

  • zastanawiasz się, skąd czerpać aktualne informacje na temat zmian prawnych w branży e-commerce;

  • boisz się, że działasz niezgodnie z prawem;

  • nie wiesz, jak powinien wyglądać sklep online od strony prawnej;

  • nie wiesz, jak tworzyć reklamy lub oferty sprzedażowe w zgodzie z prawem,


…to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Pomogę Ci budować biznes online i sprzedawać w sieci zgodnie z prawem.


Przygotowałam Newsletter Przedsiębiorcy, w którym otrzymujesz codwutygodniowe wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu online.

Poznajmy się!

Zobacz, co piszą odbiorcy o moim Newsletterze i jego dodatkach

*Jeśli nie chcesz zapisywać się na Newsletter Przedsiębiorcy, to możesz zakupić notatkę wizualną za 59 PLN. Kliknij tutaj.

*I. Walencik, Raport Hays 2022: Wzrosły pensje prawników, a najbardziej – podatkowców, 10.01.2022, https://rynekprawniczy.pl/2022/01/10/raport-hays-2022-wzrosly-pensje-prawnikow-a-najbardziej-podatkowcow/, dostęp: 22.03.2023 r.

Autor fotografii: Justyna Kocur-Czarny, https://jkocurczarny.com/

.