Szkolenie- "5 prostych kroków do lepszej wymowy"


Wyeliminuj 5 najczęściej popełnianych błędów przez Polaków!

Twój angielski wskoczy na wyższy poziom! Zaczniesz mówić pewniej i zrozumiale, 
Wyeliminujesz błędy, które popełnia 90% uczących się angielskiego,

Zaczniesz lepiej rozumieć ze słuchu, będziesz mieć wrażenie, że ktoś wyciągnął Ci korki z uszu!
Nabierzesz pewności siebie, przestaniesz się stresować swoim angielskim i zaczniesz zauważać nowe możliwości,                               

Twoja kariera nabierze tempa, bo z dobrą wymową ludzie zupełnie nieświadomie zaczną Cię postrzegać jako osobę bardziej kompetentną,
✅ Kurs zawiera wyłącznie wiedzę praktyczną,    
✅ Poznasz w 100% niezbędne techniki,
14 dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!
✅ I wiele więcej.....


To wszystko otrzymasz jeśli zaczniesz działać już TERAZ!

Wystarczą 2 miesiące, aby Twoja wymowa przeszła 

miłą dla ucha transformację!

Kurs wymowy online 

"Nowa wyMOWA w 2 miesiące"

Stworzyłam jedyny taki kurs wymowy na rynku, który pomaga nawet najbardziej opornym odmienić swoją wymowę nie do poznania!

Co zyskasz?

Jak to działa?

✔️Po zakupie otrzymujesz maila z linkiem do zalogowania się Twoje prywatne konto na platformie kursu,

✔️Logujesz się na platformę kursową w dogodnym dla Ciebie czasie w ciągu dnia np. 

na 15 minut i robisz 1 lekcję, 

✔️Dzięki dożywotniemu dostępowi do kursu na platformie możesz na spokojnie oglądać lekcje i uczyć się razem ze mną, w zaciszu i komforcie swojego domu (tak, na kanapie, w kapciach!),

✔️Lekcje wideo i pliki audio możesz odtwarzać ile razy chcesz, aż wszystko przyswoisz, w swoim tempie.

✔️W każdym momencie możesz zadać mi pytanie. Aktywnie wspieram wszystkich moich kursantów.


Jak wygląda ta metoda? Dlaczego działa?

                         


Kurs składa się z 8 modułów.

To 8 skoncentrowanych pigułek wiedzy,   które krok po kroku, w przystępny sposób 

wprowadzą Cię w tajniki  angielskiej wymowy!


Ten kurs zawiera podstawy angielskiej wymowy- samą praktyczną wiedzę, 

którą powinien posiadać każda osoba ucząca się języka angielskiego. 

Ta wiedza jest niezbędna, jeśli chcesz być w stanie swobodnie i bez stresu komunikować się po angielsku.  Każdy moduł kursu zawiera:

  • autorskie lekcje wideo,
  • ćwiczenia audio w formacie mp3,
  • ćwiczenia praktyczne bazujące na wideo Youtube,
  • karty pracy do monitorowania postępu,
  • wsparcie z mojej strony, odpowiadam na wszystkie pytania!


  To jeszcze nie wszystko!

                         


  Dodatkowo otrzymasz 3 SUPER BONUSY

  3 nagrania z 3 szkoleń, w których nauczysz się niezbędnych umiejętności- szczególnie, jeśli używasz angielskiego w pracy!


   1. SZKOLENIE "Spell like a PRO" - nauczysz się literować używając alfabetu standardowego i fonetycznego + otrzymasz dodatkową lekcję z ćwiczeniami, w której nauczysz się jak czytać symbole klawiaturowe. Ta wiedza ułatwi Ci codzienną pracę, a w szczególności rozmowy telefoniczne.

  2. SZKOLENIE "How to read numbers"  - trening wymowy cyfr i liczb, złożonych liczebników, ułamków- wszystko to, co przyda Ci się w biznesie, ale i poza biurem. 

  2. SZKOLENIE  "How to read dates"- trening wymowy dat, dni tygodnia, miesięcy, lat. Nauczysz się jak zapisywać i czytać daty poprawnie po angielsku. Niby banalna umiejętność, ale większość osób nie potrafi tego robić. W szkoleniu zdradzę Ci proste triki, które zaoszczędzą Ci masę czasu.

  Same te 3 szkolenia są warte 197 zł!

  Dołączam do kursu i zaczynam!

  Dlaczego warto uczyć się ze mną?


  Bo to właśnie błędy wymowy, a nie błędy gramatyczne prowadzą do największej ilości nieporozumień.


  Samodzielna nauka nie daje zadawalających rezultatów.
  Nie wystarcza osłuchiwanie się z akcentem, którego chcemy się nabyć.

  Dorośli nie chłoną języków w tak naturalny sposób, jak robią to dzieci.
  Złe, utwierdzone przez lata nawyki wymowy nie zostaną wyeliminowane tylko przez osłuchiwanie.


  Sorry, ale to naprawdę mało daje i jeśli słyszysz to od native speaker'a, który sam nigdy tych dźwięków nie musiał się nauczyć i nie ma pojęcia, jak Polacy ustawiają aparat mowy do polskich dźwięków, taka nauka to trochę strzelanie ślepakami. Niby wiesz co masz robić, ale tak naprawdę to idziesz po omacku!

  Wiem, bo przerabiałam to na własnej skórze.

  Od zajęć fonetyki na studiach, po prywatne sesje z accent coachami, aż w końcu załapałam o co w tym wszystkich chodzi.


  Pokażę Ci, co musi zadziać się w Twojej buzi, aby uzyskać to fajne, angielskie brzmienie!

  Jak przejść z dźwięków polskich na dźwięki angielskie.

  Nie musisz wiedzieć wszystkiego o wymowie, wręcz przeciwnie, zbyt dużo teorii tylko namiesza Ci głowie i zniechęci!

  Wystarczy Ci zestaw sprawdzonych zasad i technik.

  Pomogę Ci!


  Jestem praktykiem.
  Poza kwalifikacjami jako lektor angielskiego (zdobyłam tytuł licencjata i magistra na uniwersytecie szkockim), mam też wieloletnie doświadczenie jako pracownik dużej, międzynarodowej, włoskiej firmy IT, także wiem jak „od kuchni” wygląda praca w korporacji, jaki konkretnie język jest naprawdę użyteczny i z jakimi trudnościami z językiem zmagają osoby, które na co dzień używają angielskiego w pracy.


  Pokażę Ci, że nie musisz być alfą i omegą, aby swobodnie posługiwać się angielskim w sprawach zawodowych i poza biurem.  Dam Ci drogę na skróty, łatwe do zastosowania triki, gotowe rozwiązania, które trafiają w sam punkt Twoich trudności i odwrócą Twoją wymowę o 180 stopni!

  Ze mną uwierzysz w siebie i swój angielski!


  Are you ready for this???

  Marta Kubacka

  Zobacz, co mówią o mnie moi kursanci...

  Kilka ostatnich komentarzy z platformy kursowej

   Nie pozwól, aby Twoja wymowa stanęła na przeszkodzie rozwoju osobistego i Twojej kariery zawodowej!


  Ten kurs to inwestycja, która zwróci Ci się wielokrotnie!


  Wskakuj na pokład!

  FAQ

  • Kiedy otrzymam dostęp do kursu? Dane do logowania na platformie otrzymasz od razu po dokonaniu płatności i dostaniesz je również na maila. Robiąc moduły po kolei zrobisz największy postęp, po wiedza ułożona jest w logiczną układankę, efektem końcowym której, jest piękna wymowa.
  • Nie jestem pewna_y czy dam sobie radę się tego nauczyć Jeśli wyznaczysz sobie cel i konsekwentnie będziesz realizować moduł po module, dasz radę! Dobra wymowa to nie efekt czarów, tylko efekt nabycia wiedzy i odpowiednich ćwiczeń. Moi kursanci mówią, że ten kurs bardzo otwiera oczy, pokazuje rzeczy, o których nikt wcześniej nie mówił. Oczywiście, że błędy mogą Ci się dalej przytrafiać, ale będziesz wiedzieć dlaczego się pojawiły oraz jak je korygować.
  • Czy to się przyda? Odpowiem zadziornie, ale szczerze. To Ci się nie przyda! Dobra wymowa to konieczność, jeśli chcesz być w stanie swobodnie i bez stresu komunikować się po angielsku.
  • Kiedy zobaczę pierwsze efekty. Pierwsze postępy zobaczysz już po pierwszym module. Im dalej w las, tym ciekawiej i więcej momentów "AHA!". Pamiętaj! Tyle ile włożysz w ćwiczenia, tyle wyjmiesz.
  • Ile mi zajmie zrobienie kursu? To, jak szybko skończysz kurs zależy od tego, ile czasu realnie możesz poświecić w ciągu tygodnia na ćwiczenia. Pamiętaj, że ważna jest tutaj regularność, lepiej poświecić 15-20 minut dziennie, niż 2 bite godziny od święta. Nie uwierzę, że nie masz 15 minut dziennie na ćwiczenia! Masz! Buduj swoją świadomość i ćwicz każdego dnia, a efekty przyjdą szybciej niż przypuszczałeś_eś! Jeden moduł na tydzień, bądź na dwa tygodnie to wystarczający czas na przyswojenie materiału.
  • Czy po tym kursie będę mówić z akcentem jak native speaker? Nie, ten kurs to nie nauka akcentu, ale nauka wymowy. Kurs opiera się na wymowie brytyjskiej, więc chcąc, czy nie chcąc Twoja wymowa nabierze brytyjskiego brzmienia. Jeśli zaangażujesz się w ćwiczenia załapiesz też brytyjską intonację zdań. Jeśli Twoją ambicją jest mówić jak native speaker, ten kurs da Ci solidne podstawy, na których możesz później szlifować akcent.
  • Czy nie lepiej uczyć się wymowy od native speakerów? Jeśli Twój angielski jest na bardzo zaawansowanym poziomie, masz na to środki finansowe i masz już jakieś pojęcie o angielskiej fonetyce, jak najbardziej tak! Jednak jeśli zaczynasz swoją przygodę z wymową, sesje z native speakerem mogą być dla Ciebie zbyt trudne i przytłaczające. I nie piszę tego, aby sprzedać Ci ten kurs, po prostu wiem, że lekcje z native speakerem to nie zawsze najlepsze rozwiązanie.
  • Czy w kursie nauczę się alfabetu fonetycznego? Tak, po kursie będziesz czytać transkrypcje fonetyczne jak z nut. To naprawdę nie jest trudne, a bardzo pomocne w wymowie :) Zobaczysz, że to jest fajna umiejętność.
  • Czy w kursie jest dużo teorii? To nie jest kurs akademicki. Nie znajdziesz w nim wykładów o systemach dźwiękowych i całej tej do niczego potrzebnej wiedzy. W kursie od razu przechodzimy do konkretów, 1% teorii, 99% praktycznych ćwiczeń. Gdyby ta cała teoria była kluczem do praktycznej nauki wymowy nie trafialiby do mnie studenci filologii, którzy przerabiają tony materiałów o fonetyce angielskiej, ale brakuje im praktycznych ćwiczeń, aby być w stanie zdać egzaminy praktyczne z mówienia, na których są oceniani pod kontem wymowy. 
  • Co potrzebuje do kursu? Wystarczy Ci smartfon, bądź komputer i łącze internetowe.
  • Czy mogę kupię dostęp do jednego modułu? Nie. To jest kurs, który w przemyślany sposób przeprowadza Cię z punktu a do punktu b, kupowanie pojedynczych modułów nie ma sensu.
  • Czy wystawiam faktury? Tak.
  • Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów? 1 rok od daty rozpoczęcia kursu. Dlaczego tylko rok? A ile chcesz się tej wymowy uczyć? 10 lat? Celowo daję Ci limitu czasu, bo to sprawi, że szybciej zrobisz kurs i szybciej będziesz cieszyć się fajną wymową.
  • W jaki sposób można dokonać opłaty? System płatności obsługuje platforma bezpiecznych i certyfikowanych płatności Przelewy 24, Paypal i Stripe, w których możesz zapłacić przelewem bądź kartą.
  • Czy można rozłożyć płatność na raty? Nie ma takiej możliwości.
  • Jak zakupić kurs na prezent? Przy zakupie podaj adres mailowy osoby dla której jest przeznaczony kurs. Zostanie jej przyznane miejsce na platformie z kursem i na tego maila będą przychodziły wszystkie informacje dotyczące kursu.

                                                    

  Masz pytania?

  Nie zastanawiaj się, napisz:

  marta@englishlikeapro.pl

  PS. Odpowiadam na każdy mail.


  Wiesz już, co zyskasz.
  A co stracisz, jeśli nie dołączysz do programu?


  • Będziesz patrzeć, jak pod nosem przechodzą Ci kolejne okazje na awans...
  • Będziesz się wkurzać, że czas przecieka Ci przez palce, a Ty nie realizujesz swojego potencjału...
  • Będziesz patrzeć, jak Twoi znajomi się rozwijają, a Ty stoisz w miejscu...
  • Będziesz się głowić, jak wymawiać słowa, zamiast skupić się na tym, co chcesz powiedzieć...
  • Będziesz siedzieć cicho podczas spotkań w pracy zamiast pewnie zabierać głos...

  Jeśli któreś z tych zdań Cię rusza, zrób sobie przysługę i zainwestuj w swój rozwój- nową wymowa to większa pewność siebie i większe możliwości!

  .